Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Футбол - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Футбол ((поговоримо про Український футбол))
    Футбол
    ВоїнДата: Пт, 14.12.2007, 21:24 | Повідомлення # 1
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Футбол в Україні це трагікомедія, на мою думку. Я майже нічого не знаю, про наш національний футбол, крім того, що наша збірна досить слабка, а наш чемпіонат - просто фігня.
    Я хочу поговирити про те: чому ж наш спорт розпадається і як його рятувати, на прикладі вітчизняного футболу.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    BoraДата: Пт, 14.12.2007, 22:13 | Повідомлення # 2
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Ти зачепив занадто гостру тему, над якою можна сперечатися довго і нудно... Ну що ж, попробую сказати що я думаю про ті проблеми, які ти вважаєш дуже доцільними в українському футболі на сьгоднішній день.
    Без сумніву проблема збірної і чемпіонату поєднується однією великою --великою кількістю легіонерів в вітчизняних клубах. Це, на мою думку, є найголовніша проблема сьогодення. Тут потрібно робити ліміт принаймні до 5 чоловік. Зараз, якщо я не помиляюсь, ліміт є 7, але як показують останні виступи наших команд то є забагато. Щодо нашої національної збірної, то цей відбірний цикл інше як жахливим язик не повертається сказати. Думаю, відставка Блохіна була дуже вчасною.
    Хочеться вірити в світле майбутнє коли згадаєш ЧС-2006, але , як то кажуть, шо маємо, то маємо...

    Добавлено (14.12.2007, 22:13)
    ---------------------------------------------
    Але я з тобою дещо не погоджуся... Чого ти такий впевнений, що наш спорт розпадається?


    Bora
     
    ВоїнДата: Пт, 14.12.2007, 22:28 | Повідомлення # 3
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ну, можливо непомітно для мене складається? Не знаю. Просто наші футболісти грають на розбитих стадіонах, при пустих трибунах, а поле покрите льодом - не проблема, взагалі.
    Добре: я згоден, що легіонери.
    Скажи мені таке: а популярність змагань?
    От я наприкла не особливо цікавлюся футболом, хіба так щось дуже важливе: чемпіонат світу, Європи або ж грає збірна України(І те, коли грає наша збірна: я не знаю що робити: сміятися чи плакати) але я більше знаю про те, що сталося в кубку англії ніж в нашому.
    Розумєш, Бодя, наш футбол дивитися неможливо, бо його можуть коментувати люди, які кажуть: Сахтаи, а знімають, то взагалі.
    Поділись своїми знаннями.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    BoraДата: Пт, 14.12.2007, 22:49 | Повідомлення # 4
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Шота я не дуже даю дупля на яких розбитих стадіонах грають наші футболісти ? Я не розумію, що ти маєш на увазі, наводь конкретні приклади... А на рахунок пустих трибун, то інше питання. Я тобі поясню це на конкретному прикладі "Карпат" . В тебе виникає цікаве питання: "Чому люди не ходять на "Карпати" ? ( Ну принаймні так було раніше, думаю, у другому колі народу буде побільше) По-перше команда 7 турів не могла забити бодай 1 гол у ворота суперника ,по-друге знаходилась у зоні вильоту, по-третє висока ціньова політика на квитки, по-четверте погодні умови і т.д. Старайся у своїх коментарях наводити конкретні приклади. А на рахунок полів, як ти кажеш вони покриті льдом , то я вважаю, що це вже проблема нашого календаря, який цього року трішки по-іншому сформований.
    Дальше, не розумію тебе: а популярність змагань? Що ти тим хочеш сказати? Поясни
    Те, що ти не особливо цікавишся футболом помітно і зрозуміло з твого першого речення. Якщо ти любиш гру мільйонів, то ти будеш дивитися у ЧУ і першу лігу і т.д. Особисто мене наш український футбол цікавить набагато більше чим англійський, але зарубіжним теж цікавлюсь...


    Bora
     
    ВоїнДата: Пт, 14.12.2007, 23:14 | Повідомлення # 5
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ну, тебе особисто цікавить...
    Але ти особисто це одна людина, а потрібно, щоб футбол був поширенний в масовому масштабі. А лід на стадіонах означає, що стадіони - не накриті! Що на стадіонах не створені умови!
    Щодо розбитих стадіонів - то це найелементарніше! Ніколи не бачив, як мяч на полі відстрибує від дірки? А калюжі по-коліна? Розумієш? Нема належних УМОВ! А що казати про, наприклад, місця для глядачів? Бодя, що тут не розуміти? А те, що я не цікавлюсь футболом - це прояв моєї зацікавленості в інших речах. Тобі ніхто не вказує на те, як ти назвав Елвіса, тож і ти роби подібних зауважень мені. Я спорт не будую, тож ти напиши поширено про трабли у ньому. Ну, от як ти вважаєш: чому високі ціни на квитки, коли на стадіон капає дощ, а місця для глядачів розбиті.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    BoraДата: Пт, 14.12.2007, 23:34 | Повідомлення # 6
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Не знаю, думаю, лід на стадіоні означає що галімий календар ігор чемпу. А на рахунок належних чи не належних умов, то тут щось говорити зайве. Треба вказувати на конкретні приклади. Ок! Твоя думка мені зрозуміла.
    Як це не дивно звучить, але в сучасному спорті одну з найголовніших ролей відіграють гроші. Якщо говорити про ціньову політику на квитки, то тут все просто. Думаю, нікого не здивую, якшо скажу, що ціна квитка на матч залежить від статусу самого матчу і команди-суперника.Я думаю, що ця політика не завжди є правильною. Наприклад на матч "Карпат" з "Дніпром" мінімальний квиток коштував 20грн, а тоді галичани б ули ніякі, не могли бодай один гол забити у кількох турах і взагалі впали у прірву турнірної таблиці. Вдповідно через успіхи команди у рідних глядачів і вболівальників також пропадає бажання ходити на матчі, неруватись там і мерзнути, причому заплативши мінімально 20 грн за квиток. Це взагалі, на мій погляд, безглуздо було. От зробили би по 5 грн, то народу було би побільше... Тут причина одна--максимальний зарообіток на продажі квитків та підняти престиж клубу...


    Bora
     
    ElvisДата: Сб, 15.12.2007, 22:13 | Повідомлення # 7
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    нє, Петрович, ти не правий. то, шо футбол в нас не популярний - то тобі тіки так здається. і то, тому, що ти ним практично не цікавишся. ркально зразу видно, шо ти не орієнтуєшся сильно в футболі. ну та, деякі стадіони в нас не в найкращому вигляді, але все одно - то скоріше питання інфраструктури, ніж футболу. в нашому чемпіонаті є нормальні команди, нормальні ігри і то тіки тобі нецікаво дивитись наш чемп. ті, хто цікавляться футболом, цікавляться і рідним чемпіонатом і результатами рідної команди. просто ти не особливо знаєшся в футболі.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 22:28 | Повідомлення # 8
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Пф-ф-ф... Ну-ну... А хто знає? Може ви ще хочете сказати, що в нас нормальний чемпіонат?
    Пф-ф-ф... не погоджусь.
    А щодо наших стадіонів, то вони не просто в ненайкращому стані - вони РОЗВАЛЮЮТЬСЯ. І взагалі спорт інвентар у нас, будь-де завжди розпадається.
    Якщо багатим інвесторам не цікаво вкладати гроші в інфраструктуру - то це не я винен, а не масовість. Ну, чому про чемпіонат англії я більше знаю? чого він краще розпіарений?
    Тре писати більше про наш спорт. Тре розповідати про його важливість. Розписувати інтриги і щось цікаве. А не повторбювати, що хтось не розуміється. Загальні фрази це все.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Сб, 15.12.2007, 22:36 | Повідомлення # 9
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    лан, петрович. я вже давно знаю, що тебе ні в чому не переконаєш. ти завжди думаєш, що правий. добре, петрович, ти правий.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 22:49 | Повідомлення # 10
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Пф-ф-ф... Загальні фрази... Знаю-знаю, шо ти взагалі знаєш? Загальними фразами кидаються всі. Щось обгрунтоване б сказав. У твоїй репліці ти 3 рази повторив, що мені не цікавий чемп і що я вньому не орієгтуюся. Типу сам того не знаю. З ваших з Бодьою слів нашому чемпу взагалі нема ціни.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    BoraДата: Вт, 18.12.2007, 14:16 | Повідомлення # 11
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    А ти дивися чемпіонат Англії... Там не розбиті стадіони , нормальний чемп, поле не покрите льодом ,не грають при пустих трибунах...)))) Ну я тільки повторив твої слова...

    Bora
     
    larklimitДата: Пн, 28.01.2008, 02:10 | Повідомлення # 12
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Короче так, запам'ятайте, журналіст журналіста ніколи ні в чому не переконає! Це щодо всіх попередніх реплік. Не мудрую, просто маю на увазі, що уся ваша балаканина це щось типу: я знаю те, чого не знаєш ти. От ви і заганяєте один одного по кутах. Істина десь посередині, тобто, як завжди це середнє арифметичне. Знаю, вирахувати нереально, але можна об'єднати думки, бо ітак кожен для себе робить висновки, які чомусь приховує, відстоюючи свою думку, якої він тимотримався від початку. Це притаманно журналюзі) Але як добре, що журналіст, такий як ви, чи я-не,допустимо,президент "Карпат", бо люди хапалися б за голову...А Дим хоч і трохи сліпо-він справу робить. Іноді розум більше заплутує ніж сліпота.
    Просто треба трохи зачекати. Зірковий час приходить і відходить-не завжди ж сіяти одним зіркам! Це і до футболу і до всього. Короче, розумійте, як хочете-в мене все. P.S.- Зразу даю відповідь: Скільки чекати? - До фінального свистка, друзі, -матч не програний, поки м'яч у грі. Не сприймайте тільки у прямому значенні!


    Більш безколірного нема нічого, як сказане без духу слово, як обезкровлені судини у без характеру людини.
     
    lyanochkaДата: Пн, 28.01.2008, 13:50 | Повідомлення # 13
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    перша фраза геніальна-)

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    BoraДата: Пн, 28.01.2008, 17:53 | Повідомлення # 14
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Larklimit

    Ніхто нікого ні в чому не переконує. Просто думка Петровича як на мене є дуже дивною. Він наговорив багато фігні про наш чемп, а не навів жодного прикладу. Про шо тоді можна з ним говорити? Але то таке... В футболі він не шарить, тому забуваєм цю тему.
    Larklimit, до чого тут ти Дима зачіпляєш? Яку він справу робить? Шо він реального зробив? А зірковий час тут до чого? Поясни якось, бо реально не зрозуімло нічого.


    Bora
     
    ВоїнДата: Пн, 28.01.2008, 20:44 | Повідомлення # 15
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Кому не зрозуміло, а кому і зрозуміло.

    Я не особливо й розраховую на те, що ти, Бодя, когось крім себе розумієш.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Футбол ((поговоримо про Український футбол))
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: