Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Футбол - Сторінка 3 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 3 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Футбол ((поговоримо про Український футбол))
    Футбол
    kanykДата: Ср, 19.03.2008, 12:15 | Повідомлення # 31
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 3
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Я не підтримую в цьому питанні нікого.Правду сказав Пастернак, що Петрович у футболі ні тю-тю.Ну і Петрович також правий, бо з Пастернаком сперечатися-- це гріх, само впевнена і зарозуміла людина tongue . Ну а наш чемпіонат, як і Збірна-це Шапіто на зелених полях(і не тільки)України
     
    larklimitДата: Вт, 25.03.2008, 23:42 | Повідомлення # 32
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    kanyk, я тебе підтримую, це "Шапіто". Це повне "шапіто". Цей цирк на колесах якимось чином продерся в 1/4 чемпіонату світу, і злив чемпіонам на очах у всього світу. Ще одне, молодіжне "шапіто" - віце-чемпіон Європи, і де ж воно зараз? У пошуках "молодих талантів", якими просто таки "рясніє" вся Україна. Ці молоді таланти, герої 2005 року, піднявшись із молодіжки у збірну, показали свій істинний героїзм. Аякже, наш футбол на нулі, тут і сперечатись не варто. Ми запрушуємо росіян у клуби, щоб "старший брат", позбиравши останні "цінні камінці" із забутого прибережжя, понакидав туди усякого "гравію у золотій оправі". Щей Євро, наче із неба звалилося, і куди ж нам тепер подітись? Так і пульсують ці думки із твого боку... Горе моє, Україно... Мені тільки одне цікаво. Бо я особисто вірю і знаю певні речі, якими я живу, яких на навчиш людей не віруючих у ці самі речі. Це не тупе вболівання "із пляшкою у руці" і навіть не до кінця патріотизм. Утім, коли настає момент і ці речі "воскресають" та ріки повноводні виходять із берегів - останній рибалка, що так прискіпливо виловлював ту небагаточисленну рибу, на березі не залишиться, бо побоїться стихії...

    Більш безколірного нема нічого, як сказане без духу слово, як обезкровлені судини у без характеру людини.
     
    BoraДата: Ср, 26.03.2008, 00:15 | Повідомлення # 33
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Коля, я поважаю думку іншої людини, але завжди відстоюю свою. Мене, чесно кажучи, харить, коли хтось шось звіздить і не може конкретного прикладу навести, як хтось... Так шо тримай свою думку при собі, бо вона не є завжди правильною. Я теж можу написати шо я думаю про тебе і як ти думаєш про футбол, але нах*ра... ?? Я боюсь, шо вона як і в тебе, буде не зовсім правильною.
    Ну а на рахунок вітчизняного футболу то маєме те, що маємо... Такий вже наш рівень...


    Bora
     
    BobrikДата: Чт, 27.03.2008, 16:03 | Повідомлення # 34
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 19
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Цікава думка...якимось чином... Так можна сказати про багатьох... Ну там, Бразилія якимось чином пентакампеонами є... Ну там, Англія, Іспанія, Італія чомусь сильними збірними є.. Наша збірна подолала весь шлях досить добре і ми забуваємо, що то був перший старт( будемо дуже сильно надіятися, що не останній) Це Шапіто входить у 20 - 30 найсильніших збірних світу, і останній матч теж провело непогано. Чемпіона це зовсім інше питання. Тут прикладом я б показав Уельс, де свого чемпіонату, як такого майже немає.. Але збірна грає..і успішно грає...(Незважаючи на те, що гравці грають в Англії) Прохання, не женіть на збірну, коли реальних доказів немає..А коли є то критикуйте конструктивно, а не ховайте її живцем

    Якщо цей напис зменшується - ваш монітор уносять!
     
    larklimitДата: Чт, 27.03.2008, 23:23 | Повідомлення # 35
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Bobrik, проблема в тому, що ти мене неправильно зрозумів. Я на збірну не "гнав", не "жену" і ніколи не "гнатиму". Я вболіваю за неї усім серцем і, повір, матчів не пропускаю. У чому ж непорозуміння: ти не уважно читав мною написане, тай не один лиш ти. Ти помітив там таке немалозначне речення: "Так і пульсують ці думки із твого(kanyka) боку..."?? Це означало, що все що я написав до цього речення - це ті думки kanyka, які я побачив із чотирьох сказаних ним речень, це не мої думки. Далі ж, іде моя позиція, тобто відповідь на цю, невиправдану критику. І все ж, деяка правда безперечно є і в попередніх судженнях, але це НЕ ІСТИННА правда, тобто правда не до кінця. Словом, наступного разу писатиму простіше - одразу свою думку, без розкриття чужої. Журналісти-журналісти, де ваше розуміння?..

    Більш безколірного нема нічого, як сказане без духу слово, як обезкровлені судини у без характеру людини.
     
    BobrikДата: Чт, 27.03.2008, 23:43 | Повідомлення # 36
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 19
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Неуважність моя проблема...прошу вибачення

    Якщо цей напис зменшується - ваш монітор уносять!
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Футбол ((поговоримо про Український футбол))
    • Сторінка 3 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    Пошук: