Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    jestem tutaj :D - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Побалакати » Навчання » Універок » jestem tutaj :D (пишіть про себе - будем раді познайомитись !!!)
    jestem tutaj :D
    respectДата: Вт, 04.12.2007, 19:27 | Повідомлення # 1
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    отож, тут кожен новий учасник може написати пару слів про себе. ато бачимось кожен день і знаєм один одного тіки в лице ("ну крім найближчих одногрупників"), а от щось цікавеньке б дізнатись... одним словом, фантазії в нас багато, тож ПИШІТЬ писаки....


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    Anizk@Дата: Чт, 06.12.2007, 21:50 | Повідомлення # 2
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 4
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    нарвався :)Ну шо ж ...почала..я такі мінімально як тіки можу... biggrin
    Я людина і цим все сказано.Я люблю життя,я люблю співати,радіти усьому ,я просто дитина,в дорослому тілі,мої думки бувають різними, не часто міняю погляди на життя,але буваю,люблю групи Screamers та Ху4,я їх просто обожнюю,напевно через те шо вони не є професіонали і немають такої штуки як «Зіркова Хвороба»,бо грають від душі!Також слухаю багато інших груп які просто класно грають...
    Я також колись співала у «Бель канто» та пару років танцювала у клубі "Фламінго"-це бально танцювальний шоу балет!Потім моє захоплення було писати,воно і надалі живе зі мною,а також ккльово малюю!
    А так я люблю найбільше спілкування,просто спілкування,якого деколи не хватає,люблю знайомитись та знаходити нових знайомих,та й про старих не забувати,бо ми всі люди і всі рівні!
    Життя прекрасне !Памятай це! Це собі кажу кожного ранку,бо як і кожна дівчина деколи ,тобто в більшості випадків страждаю від кохання.Напевно чим я найбільше горджусь це є те шо я є Українка,та у 2004 році пришла у Пласт,а саме у к.ч.44 ім.Зеновії Франко,Я Франківна і тим гордусь! Ну і у 1992 році 19 червня по вул.Щьорса на ній знаходиться роддом, пришла на цей Божий світ! У Пласті я нашла себе,нашла те шо так довго чекала – вірних друзів,які можуть підтримати тебе у дурну хвилину.А так я вчусь у 9 А класі,не вжеу 10 А спеціалізованої середньої школи № 37=)
    Люблю усміхатись,адже посмішка це все шо у мене є,ну є ше душа серце яке я подарувала свому коханому,ну і оболонка але воно майже розбити,тобто його тре трошки підлікувати, Як? напевно тре шоб у мене хтось закохався,а це малоімовірно!Чому?Навіть не знаю!а тому шо я мрію шоб мене полюбила тіки одна людина у тому світі котру кохаю я.
    Окрім Скрімерів та Ху4,слухаю ше багато українського а саме львівського року=)
    Одним словом я є не ідеал!Бо не потрібно прикладати великих зусиль для того, щоб наближатися до ідеалу - досить просто бачити свої недоліки. Насправді ціль - ідеал настільки примарна, що навряд чи вдастся її досягнути, а, отже, ця ціль - ніщо, вона фактично фіктивна, але рух до цієї цілі, постійна праця над собою, вчасне і справне виконання своїх, нехай навіть дуже скромних обов"язків, намагання зробити цей світ хоч трішки кращим, добрішим і світлішим,адже світ- це МИ, ми Головне у світі,тобто якими будемо ми таким буде і світ,бо кожен сам для себе є ковалем свого щастя - ось риси, які повинні бути притаманні пластунові,та й простій людині. Намагатися прямувати до ідеалу - це навчитися переступати через себе, щоб виконати не завжди приємну, але потрібну роботу, розумінню, що в більшості життєвих ситуацій принцип "як не я, то хто", зводиться до аксіоми, і в багатьох випадках виконати таку роботу комусь буде набагато важче, ніж тобі, адже саме твої вміння і навичка є потрібними для виконання даного завдання.А ше у мене існує в розімінні така річ як я майже ніколи не плачу,бо я сильна ,в мене сильна сила волі і тому кажу собі : «не плач, бо ті сльози вбивають тебе. Кожна сльоза - це краплина отрути , а отрута , як відомо, вбиває повільно.Так що живи і радій світу.І може ти найдеш хоча б колись і хочаб десь є твоя половинка,яка чекає тебе,або яку чекаєш ти,але це для мене малоімовірно»Я не плачу,я ридаю!Чому малоімовірно?Бо сильно люблю одну людина,яка нічого до мене немає,не має ніяких відчуттів а може має,тіки він один то знає!=(Сумно,але факт!
     
    FritzДата: Сб, 12.01.2008, 21:34 | Повідомлення # 3
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 18
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Я звичайно не скажу, як мене звати, тим більше ті, хто хоч трохи знають мене ближче, можуть здогадатися, хто ж це схований під таким ніком wink Сам я вважаю себе пофігістом з деякими нахилами в оптимістичну сторону. Вважаю себе патріотом. Без музики не уявляю життя: в 5 років слухав The Rolling Stones, в 10 - Metallica, а зараз все більше повертаюся до витоків року і металу. Колекціоную холодну зброю. Майже кинув палити. That's all yet...

    Þáerekdeyja Valhöll myndi biðamín!
     
    IrzhaДата: Вт, 15.01.2008, 16:42 | Повідомлення # 4
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    О, скільки тут на форумі порпаюся ще тої теми не бачила.
    Ну добре. Лет мі інтродюс майселф.
    Мене називають Олена Олександрівна.
    Я не люблю: гречки і великих картонних коробок, бо їх і викинути шкода і, власне, подіти дуже нема де. (А гречки я не люблю, бо вона неїститвна.)
    А ще я вірю, шо справи в мене йдуть краще ніж у всіх, а навіть якшо так нє, то всерівно треба так говорити, бо це дратує всіх.
    А ще я зараз вставлю ото-от смайлик, бо він дуже непередбачуваний: wacko


    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    ElvisДата: Вт, 15.01.2008, 20:25 | Повідомлення # 5
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Irzha, ти помом ше мясного не ісиш. чи вже їсиш?

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    prostofajnaДата: Ср, 16.01.2008, 13:20 | Повідомлення # 6
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Irzha, я теж не люблю гречки...вона коричнева і насипається купою))))
    А я така собі дівчинка...маю бардак в голові і дуже добра поки мене хтось не рознервує)))а як рознервує то кусаюсь, бюсь і сварюсь)))
    забагато говорю бо маю бардак в голові...
    мала йти на акторський але мені перехотілось, займалась 8 років спортивними(бальними) танцями.і завжди готова дати в пику за друга
     
    IrzhaДата: Ср, 16.01.2008, 13:44 | Повідомлення # 7
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Elvis, Так, то воно так. Але якшо я зараз тут почну перелічувати все, шо я не їм і не люблю, то прийдеться міняти тему статті (або мене банити). І обов`язково ше хтось по-любому допише шось типу: як то так не їсти м`яса?!

    Бай зе вей, а то треба було по-польськи писати?


    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!

    Повідомлення відредагував Irzha - Ср, 16.01.2008, 13:51
     
    ElvisДата: Ср, 16.01.2008, 15:14 | Повідомлення # 8
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Irzha, та нє. залік в Хімяка й так будеш стопудово мати.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    IrzhaДата: Ср, 16.01.2008, 15:35 | Повідомлення # 9
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ))) Дядьку, акуратно, а то ше накаркаєш!

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    lyanochkaДата: Сб, 19.01.2008, 02:14 | Повідомлення # 10
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    я Лянка... ви,мабуть, мене впізнали, бо, зрештою, я сильно-то і не шифруюсь... хто знає, звичайно, впізнав... що писати? про свій захват від старого міста? про геніальних однокурсників? чи про неземне кохання?не буду!... напишу, що щаслива, що моє життя зараз тих кольорів, які я так люблю... і ще... дякую за сайт... він подарував мені дещо важливе.

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    kvitkaДата: Нд, 20.01.2008, 00:37 | Повідомлення # 11
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    Йой, кіко тут усього понаписувано...
    Ну а мені шо сказати, коли кожен, хто знає Христю Бондар, знає по-різному...? Це так безглуздо - розказувати про себе. Так само, коли дивитесь в люстро, не можна бути на 100% впевненими, шо то ви і є, бо кожне люстро має свою похибку. Як і кожне око. Все - ілюзія, суб"єктивізм змішаний з егоїзмом і бажанням неповторности.


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    IrzhaДата: Нд, 20.01.2008, 20:47 | Повідомлення # 12
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    kvitka, я шось напевно затупенька до твоєї глибокої філософії. Ти не можеш сказати просто три слова про себе?

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    Дідько_пелехатийДата: Пн, 21.01.2008, 17:05 | Повідомлення # 13
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 53
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Шифруюсь як тіко можу, жиби ніхто не знов.. biggrin (як є які пропозиції звертайтесь)

    kvitka, а ти випадково не переслухала Максимовича, бо зеркала то все від нього) та як не хочеш говорити то так і скажи...

    Irzha, ти не одна така))


    не з'їм, так понадкусую:))
     
    kvitkaДата: Вт, 22.01.2008, 01:49 | Повідомлення # 14
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    Ціхо-ціхо, мені аж страшно smile
    Irzha, тіко три слова? Ок. Націоналістка, ітелектуалка, відьма.
    Дідько_пелехатий, не люблю Максимовича. А тобі подобається читати мемуаристичні автобіографії з вихвалянням свого коханого і надзвичайного "Я"?


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    Дідько_пелехатийДата: Вт, 22.01.2008, 13:29 | Повідомлення # 15
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 53
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    kvitka, ні, але стільки скільки ти написала перед тим, цілком вистачило б аби щось про себе сказати)

    P.S. респект за Максимовича образиться biggrin


    не з'їм, так понадкусую:))
     
    Побалакати » Навчання » Універок » jestem tutaj :D (пишіть про себе - будем раді познайомитись !!!)
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: