Вт, 23.04.2019

Форма входу

Категорії розділу

Рейтинг викладача [2]
скажи кого ти вважаєш кращим!

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  фрізбі: турнір
  автор: Lost angel
  Турнір "літаючих тарілок"

  Ти коли-небудь бачив літаючу тарілку? Ні?! Ну ти і даєш! Ти, напевно, або надто дурний, або занадто лінивий, щоб підняти свою велику гепу з м'якого крісла і прийти подивитись на супер-пупер турнір "літаючих тарілок", який, на твій превеликий жаль, уже відбувся 4 січня в нашому рідному спорткомплексі. 

  всі команди турніруОтож, для тих хто цього не бачив з великим задоволенням розповідаю(той, хто бачив, теж може прочитати, не зашкодитьJ)

  Насправді правильна назва цих змагань така: "Зимовий регіональний турнір з алтимат фризбі", отаке то! То вам не якийсь футбол чи баскетбол, то серйозна штука!

  Для тих хто поняття не має що таке фрізбі,пояснюю: це така командна гра, в якій учасники пасують один одному диск ("літаючу тарілку"),суть гри в тому, щоб зловити диск в відповідній зоні. Сам диск власне й називається фризбі (frisbee), звідси й назва гри. (Для тих, хто хоче більше про це дізнатись – шукайте на сайті, має бути!)

  Проте давайте повернемось до самих змагань. Для оцінки вражень у мене знайшлось аж одне слово: "ДРАЙВОВО"! Не зважаючи на те, що команд було небагато, гра вийшла цікавою і запеклою! Коротко кажучи – було на шо подивитись. Фаворитами змагань були дві команди: Buffalo з Луцька і Wild West зі Львова. Окрім них були ще три команди: дівчата з Луцька під назвою "Pick up", збірна команда зі Львова "Сакура", ну і власне команда співорганізатор турніру "Red Lions".Ще одним організатором була кафедра фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. І. Франка і команда "Wild West".

  Організатори постарались на славу, бо хоч змагання й тривали з 11 ранку до 4 вечора, втома не відчувалась. Ще би, все таки в новому залі займались, а то вам не абищо!

  Та як кажуть в народі: "Все хороше має здатність швидко закінчуватись", і настає час визначення переможців. А перемогли хлопаки з Луцька, то ті що "Buffalo", воно й не дивно, бо грали вони справді злагоджено, впевнено, і найголовніше – в своє задоволення. Нагороду за дух гри отримала команда "Red Lions", ото вже радості було! А капітан команди Роман Балук був визнаний найкращим гравцем турніру. Ще би не найкращий, адже такого відданого грі хлопаку ще пошукати треба. Задля важливого для команди голу, він не побоявся травми ноги. Я ж кажу, фризбі, то вам не жарти малята!

  Отож, якщо наступного разу не полінуєшся підняти свою велику гепу з засидженого крісла, і все таки прийдеш подивитись на турнір "літаючих тарілок", то присягаюсь другою Ромовою ногою, що ти про це не пошкодуєш!!!
                                    >>обговорити на форумі