Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Як Вам 2007-ий? - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » Як Вам 2007-ий? (...спогади...)
    Як Вам 2007-ий?
    kvitkaДата: Ср, 02.01.2008, 18:13 | Повідомлення # 1
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    ...ше один рік... вислизнув, витік між пальці, розкотився дрібними піщинками із старої розбитої клепсидри по землі... віднайти кожну з них вже неможливо, скласти до купи - тим паче... все губиться в безмежному просторі і часі, а ще більше - в спогадах і глибинах свідомости... та іноді, в безсонні ночі, на ці колючі піщинки натрапляєш босими ногами... і вони нагадують про себе, ображені тим, що їх вже майже забули...

    Чим Вам запам'ятався 2007-ий? Що було доброго/злого? Що здобули/втратили? У чому розчарувались, що зрозуміли...?


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    IrzhaДата: Ср, 02.01.2008, 21:40 | Повідомлення # 2
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    2007... М-м-м... Не сказати, шо той рік аж так дуже відрізнявся від інших, тих, шо були за моєї пам`яті, але згадати є шо. Я взнала для себе багато цікавого (більша частина здобутих знань стосується якісних-відносних прикмтників і всяких-різних Корсунь-Шевченківських операцій, але то вже таке...), була багато де, бачила багато чого...
    І взагалі, я нарешті перша люлина, яка написала комент до якоїсь теми.
    За 2008-ий!


    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    ElvisДата: Чт, 03.01.2008, 12:15 | Повідомлення # 3
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    2007-ий? та нічо так. терпимо. досить непогано. я таки забрався зі школи і вступив в універ - то було моїм основним завданням. я познайомився з багатьма прикольними людьми. я досить класно влітку відпочив. тепер мій Елвіс має зробити цей рік ще прикольнішим. biggrin

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    respectДата: Чт, 03.01.2008, 22:07 | Повідомлення # 4
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    СУПЕР !!! з кожним днем 2008-го усвідомлюю, що багато чого вже відбулося і більш не повториться... в мене цього літа було стільки пригод, щой не перелічити всіх... та й то шо я тут, тоже справа 2007-го...


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    lyanochkaДата: Чт, 03.01.2008, 22:25 | Повідомлення # 5
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    2007 подарував мені Львів..... я нарешті дібралась до нього-).... байдуже, що я закінчила общеобразовательную школу номер два і вступила до "найпрестижнішого навчального закладу Галичини"....байдуже! я у Львові і від цього тепло!...

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    kvitkaДата: Пт, 04.01.2008, 15:52 | Повідомлення # 6
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    2007...
    Ночі і дні...
    На початку - жмуток нервів, якась непевність, напряг. Клятий лютий! І все це під музичний супровід пісеньки "Відпусти" в одному вусі, що (текстуально) безнадійно вдало імпонує тому періоду, і пісеньки "Без бою" в другому вусі. Більше депресняку і суму, ніж якоїсь втіхи...
    Весна - то відносна рівновага. Під кінець - рішення тікати від грьобаного ілюзорного лямуру світ за очі. З другого боку - ненаситне читання підручників з історії, цілодобове штудіювання і справжня творча криза smile
    Прецінь літо 2007 було найкращим в мому житті! Адже "яке невимовне щастя жити у місті, де хочеться ніжно погладити кожен камінчик бруківки"... І яке невимовне і просто безмежне щастя до нього повертатись... і не в гості, а назавше... Солодкий стан закоханності (вже не тільки у Львів)... Прогулянки під літнім дощиком, просто безглузде вештання... "Фреска"... Посиденьки під Адонісом на Ринку... Друзі... Пиво, що неймовірно легко поглиналось тоді... smile
    Все плавно перейшло в осінь. Романтичну і гарну. Теж найкращу. Відсутність певного навчання, душевний спокій. Якесь надто розгульне життя... Знов Ринок... Переважно "Під клепсидрою"... Руїни... Листопад трохи полагодив безлад і хаотичність моїх думок... Зрештою, на краще (як з'ясувалось в грудні). Та чого тільки не було тієї осені і на початку зими? smile
    Гонитва за життям і досвідом... Файний рік.


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    YanekДата: Нд, 06.01.2008, 02:02 | Повідомлення # 7
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 35
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    цей рік був певно найліпшим в мому теперішньому житті (попередніх не памятаю wink ). зрештою, може мені було файно і в ранньому дитинстві, то залишиться для мене таємницею.

    добре, не до того я веду. памятається добре релакс після першої сесії...забитий болт (по сьогодні,хто видів:))...вічне пиво під універом, ратушею,та й всюди, де ступала моя нога))...плавно перейшов до літньої сесії...ніц доборго чи цікавого...
    і тут нарешті довгожданне літо, купа планів. туди поїхати, те зробити і тд.
    давно знаю, шо не можна ніц сильно планувати, бо тоді точно все піде до дідька на чайок. Ожидів, одним словом, попсував мені все. Львів...Ринок...Адоніс...стільки пива було випито, шо можна було б море залити wink
    ага, я таки попав на свій Підкамінь-2007 cranky

    осінь, звісно, була чудова, просто чарівна і мила, не без перчинки, як без того suspect постійне провітрювання мізків на сонечку і під дощем, змінювалося відлунням зовнішнього негативу.
    я отямився десь на початку листопада... помив голову, постриг нігті і пішов до альма-матер. по дорозі я шварив купу важливих речей, котрі провтикав раніше. всі сто перконуюся, шо "життя - то зебра, біла смужка, чорна, потім знов біла, потім чорна, і так знов біла, а за нею й чорна, в кінці-кінців хвіст... і повна ...... ". applause

    цей рік видався на славу, було файно до божевілля і так само зле (інколи), та все ж я обожнюю 2007! rah


    В неї вже все було давно...

    Повідомлення відредагував Yanek - Нд, 06.01.2008, 03:00
     
    Дідько_пелехатийДата: Чт, 10.01.2008, 18:56 | Повідомлення # 8
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 53
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Чесно кажучи були й кращі)), але могло бути і гірше.. всеж основного досягнено: закінчив школу і поступив)
    Познайомився з багатьма файними людьми, і відкрив дял себе нові перспективи. Далі час покаже)


    не з'їм, так понадкусую:))
     
    LjuДата: Пт, 11.01.2008, 21:55 | Повідомлення # 9
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    2007 був дял мене фальшивим, але, хоч це добре, що не з моєї сторони...ріспект знає...

    Добавлено (11.01.2008, 21:55)
    ---------------------------------------------
    2007 був дял мене фальшивим, але, хоч це добре, що не з моєї сторони...ріспект знає...


    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    ОлянькаДата: Сб, 19.01.2008, 17:31 | Повідомлення # 10
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 207
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    важкий був рік, дуже насичений, але незабутній. багато втрат, але багато щасливих моментів...

    Всі ми ангели з одним крилом: щоб злетіти, нам треба когось обійняти
     
    ХрисТУСЯДата: Сб, 26.01.2008, 02:12 | Повідомлення # 11
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 39
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Рік був непростий. Це точно. Готувалася до вступу, але досягла чого бажала. Думаю в 2008 я поставлю перед собою нові цілі і досягатиму їх. wink

    Коли кохання заходить у двері, розум-вистрибує в вікно.

     
    BoraДата: Сб, 26.01.2008, 10:25 | Повідомлення # 12
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Рік дійно був нелегким (екзамни всякі, випускні, вступи і т.д. ). Було багато злетів і падінь. Але згадуєш його якось на мажорній приємні ноті...

    Bora
     
    SlayerДата: Сб, 26.01.2008, 14:20 | Повідомлення # 13
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 29
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Карочє це один з найкращих років.ну сидів я в тому напівселі і нічьо не бачів а тут познайомився з багатьма цікавими людьми.карочє просто супер. smile

    YOOOOOOOO!
     
    kristalДата: Сб, 09.02.2008, 20:28 | Повідомлення # 14
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 134
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    2007 був дуже важкий рік, багато труднощів і проблем sad ... але були і приємні миті, про які варто пам'ятати biggrin . Надіюсь, що 2008 принесе більше позитиву і можна буде ні про що не жаліти biggrin .
     
    ОлянькаДата: Нд, 10.02.2008, 10:57 | Повідомлення # 15
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 207
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Quote (kristal)
    але були і приємні миті, про які варто пам'ятати

    kristal, ага. Растішка незабутня. або миті (хвилини, години, дні), проведені в "рубіні" або під ним smile smile biggrin


    Всі ми ангели з одним крилом: щоб злетіти, нам треба когось обійняти
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » Як Вам 2007-ий? (...спогади...)
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук: