Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Великі українці - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Побалакати » Суспільство » Політика » Великі українці (заходив на сайт того проекту)
    Великі українці
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 20:32 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    захотілось розгорнути дискусію на цю тему тут. що на то скажете? виставляйте свої топ-10 Великих укрїнців. давайте поговоримо.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    respectДата: Вт, 11.12.2007, 21:15 | Повідомлення # 2
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    В'ячестав Чорновіл і без варіантів ! особисто я вважаю, що якби його тоді в 1999 не вбили, то він би став тоді на виборах президентом, і Україна була б Україною, ане росією, як зараз !


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 21:30 | Повідомлення # 3
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ну, взагалі, може й правильно вважаєш. не можу не погодитись.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Вт, 11.12.2007, 23:11 | Повідомлення # 4
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Нинаю... Щось не спадає ніц на думку...

    Я вважаю Богдана Хмельницького великим Українцем. Єдина його помилка: він не прагнув створити Незалежну Україну, а ще підписав угоду з Росією. Зате він спирався на народ у своїх повстаннях, а олігархів тримав у покорі.

    Виговський теж великий Українець Щоправда спирався він на Олігархів і на іноземні держави. Підписав союз з польщею, а міг домовитися з народом простим, встановити хороші умови кріпакам, що б зміцнило любов до нього. Зате він хотів створити Незалежну Україну. І москалів розгромив. І так вщент розгромив.

    Дорошенко. Він Він об*єднав Україну, але вирішиа, що вона розділена всього лише на дві частини, тож тре звернутися до османської імперії. І знову типова помилка: не створив міцний фундамент своєї влади, себто народну підтримку. Отак потроху і розпалася Україна.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Чт, 13.12.2007, 17:06 | Повідомлення # 5
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    хи-хи. петрович, то ти написав всіх чуваків, яких знаєш з історії України? тот так для довідки скажу, шо в України були не тільки герої серед козаків. їх було набагато більше. а Хмельницький прагнув створити незалежну Україну, то було його найголовнішим завданням, але не з самого початку.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    respectДата: Чт, 13.12.2007, 22:35 | Повідомлення # 6
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    голусувати можна тут http://greatukrainians.com.ua/voting але тіко до 21-го грудня !! поспішайте


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    Varvara_SerafymДата: Пт, 14.12.2007, 14:41 | Повідомлення # 7
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 8
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Quote (Воїн)
    Я вважаю Богдана Хмельницького великим Українцем. Єдина його помилка: він не прагнув створити Незалежну Україну, а ще підписав угоду з Росією

    Метою Хмельницького була окрема держава (де ж тут відсутність незалежності). Зважаючи на історичнці обставини, не міг сам того добитися. тож шукав спілки із кимось.а договори... в т.ч. переяславський, який мсабуть маєш на увазі, укладалися толі не як мир, а перемир'я. Таким вином відтягувався час, щоб зміцнити сили, знайти підтримки і соратників. Якби не смерть хмельницького, то про Переяслав ми б говорили як про 2-3 роки якоїсь там тиші, а не 3 століння ярма.


    Не все так погано, як видається... Буде ще гірше :)
     
    капустаДата: Пт, 14.12.2007, 21:54 | Повідомлення # 8
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    сам проєкт дуже навіть непоганий, але спаскудили його хомо а може й не зовсім хомо українеси, хоча мабуть більше не українеси.
    порівнюючи з британськими "великими" українська версія просто пшик.
    подивилась першу передачу і до дідька розізлилась.
    по перше тому, що там знов були політики. вони всюди і вже просто дістали. в нас політики популярніші за зіроу шоубізу. навіть зірки почали масово йти в політику. яскравий тому приклад Славко Вакарчук. незважаючи на те, що дуже люблю його музику починаю ненавидіти ту людину яко політика.
    от чого в нас політики робитимуть що завгодно, але не будуьт мати жодного стосунку до політики.
    імхо цей проект мали готувати історики. люди, які можуть дійсно все оцінити.
    вже під кінець в мені розбудило тварюку те, що Бандеру визнали першим у списку антигероїв. ну і як тут без лайки?
    бодай би їм там...
    виникає ще одне питання : а чому власне в проєкті про великих українців домінує російська мова?
    що це? ще одна спроба принизиту мову? невже не можна було зробити програму україномовною. вона ж про великих українців!
    який він до дідька великий якщо навіть мови не знає?
    наведу приклад з сьогодення. в Голландії (а там можна практично все. ну гриби недавно заборонили) не видають громадянства якщо особа не знає державної мови.
    коротше спаскудили все що можна.
    і на останок. знаю що тут є фанати Свіка Шустера. не треба мене тухлими канапками закидувати. проти нього я нічого не маю.


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    LjuДата: Нд, 16.12.2007, 21:44 | Повідомлення # 9
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Іван Франко

    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    ElvisДата: Нд, 16.12.2007, 23:17 | Повідомлення # 10
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    а я проти савіка маю. жид він, як не за національною ідентичністю, то за способом мислення. не люблю, коротше, я його. а про мову - ти права. я теж так вважаю.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Пн, 17.12.2007, 00:03 | Повідомлення # 11
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ну, Хмельницький мав нагоду створити державу, але він у це не вірив. І міг її створити. Чому ж не створив як прагнув? Фігня то. Дали б йому на початку повстання хату і грошей, а ще вибачилися і т. д. нічого б він не робив. А ці ваші: "герой!", "хотів" - банальні дитячі мрії. Якби ніц не вийшло б у нього спочатку - дав би драпака і все. Тут так як з дівчиною: коли серцем лежиш до неї, то голова не варить, а коли голова варить - серцем не лежиш.

    А його угода то ясне діло, що не бажання потрапити під владу Росії. Але звертатися до іншої країни за допомогою у тому в чому ніхто не може допомогти - це банальна нестача досвіду. Він був талановитим полководцем, але щоб створити незалежну країну - потрібно було бути філософом. Він повинен був закласти фундамент - національносвідомий народ. А цього він не міг, бо не був справжнім Патріотом.

    А щодо того - що б ьуло, якби він жив далі, то це вже питання, на яке ніхто не знає відповіді. Я сумніваюся, що він би щось велике зробив - просто спаскудив би своє ім*я. Як на мене, то великим Українцем був Пилип Орлик, щоправда він надто пізно з*явився на сторінках історії. Проте його думки випереджали час. от вони й могли зробити Україну Державою (хоча може я й помиляюся)

    А назвав ці імена, бо недавно про них читав. Ранічше я б назвав інші імена, зараз - ці. Люди завжди кажуть те, що на цю мить їм ближче до душі.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Пн, 17.12.2007, 18:03 | Повідомлення # 12
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    петрович, ти знаєш, що я історію трохи знаю. так от послухай. Хмельницький спочатку не думав про незалежну державу, але, починаючи з січня 1649 року він вже перед іноземними послами заявляв про незалежну державу. і я тобі дещо проясню - в серпні 1649 року за зборівським договором була не просто самопроголошена незалежна держава, а вона була визнзана на міжнародному рівні. тобто іншими державами. а про хату і гроші. то ясно, шо не зразу прийшла така ідея, бо в умовах пригноблення про таке навіть ніхто і не задумувався. тож не просто - взяв і створив незалежну державу. для того потрібен рівень свідомості не просто окремої людини, а самого народу, чия держава. і не смій говорити, що він не герой, бо якби він тоді того не зробив, то цілком можливо, що ми б зараз того, що маємо не мали б. він справжній герой з величезною силою духу. і не розказуй про те, що він не був патріотом чи ше шось. ти навіть не можеш себе особисто примусити кинути курити чи викидати сміття в урну (елементарні приклади), то як ти, той, який ніфіга в своєму житті ше не зробив вагомого, можеш говорити про людину, яка зараз в підручниках з історії (і не тільки) є героєм, яка досягла в своєму житті чимало? ти впевнений, що ти хоч соту частину проробленої хмельницьким роботи зможеш зробити? і про народ - національно-визвольна війна на початковому етапі (в 1648 році) розросталась як народне повстання і хмельницький його вів тому, що хотів послабити гніт польщі проти свого народу, він хотів покращити становище людей. то як він не закладав фундамент, якщо його основною метою був народ?
    я б взагалі ту дурню, яку ти написав, хотів би видалити, але то було б несправедливо. подумай петрович. ти ж дурницю написав. не віриш мені, то спитай авторитетну людину, компетентну в історії, якій ти довіряєш.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Пн, 17.12.2007, 18:33 | Повідомлення # 13
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Що він думав - то його особисте, і якщо ти особисто ним не був, то нема чого таке писати, а те що Україна була визнана на міжнародному рівні - то ФІГНЯ. Визнання іншими країнами то формальність: Хмельницький розказав, що Україна справді держава: от вони йому й сказали: та-та-та, ми згодні. А це нічого не дає. Якщо Росіяни кричать на кожному кроці: ми мегакраїна, то їх ще за всю історію ніхто не підкорив. А він величезний герой, то неправда: його б не рухали - він би не рухав. Те, що він хотів - то ти не можеш казати. Факт у тому що він міг - а не утвориврив. У нього була влада, але
    Щодо сміття і куріння - то оффтоп - бамкни себе за то.
    Ще один прикол: польща не визнавала нічого і Росія теж, а це було головне: довести Польщі і Росії, які реально на нас впливали. Те, що хмельницький не проводив пропаганди серед народу - це вже його особиста вузькість, бо він міг би це зробити і міг би усе пояснити.
    А те що ти знаєш історію - це теж оффтоп, якщо хоч про це поговорити - створи тему "Елвіс знає гисторію".
    Назарук, ти тільки те й кажеш: він думав, в нього зародилася ідея, а я кажу що він робив!


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Пн, 17.12.2007, 18:57 | Повідомлення # 14
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Знчтьтак. я адмін того сайту і я буду визначати шо оффтоп, а шо нє. і я буду кого хочу бамкати. то вже не твоє діло. а про то шо він хотів говорю не я, а історія. і його думки, його стратегія і його вчинки так само є історією. і коли я кажу шо він хотів, то не вигадую, а просто повторюю історію, яку вчив я і яку ти міг би вивчити, якби не твоя лінь.
    Quote (Воїн)
    те що Україна була визнана на міжнародному рівні - то ФІГНЯ
    - тоді те, що Україна зараз визнана на міжнародному рівні суверенною - це також фігня? я тобі ше раз кажу - поцікався більш авторитетною думкою. я впевнений, що тобі доведуть твою неправоту. гірше те, що ти її ніколи не приймеш, бо завжди будеш в лоб сперечатись. тобі в кайф сперечатись всім наперекір. DIXI. більше нічого не скажу.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Пн, 17.12.2007, 19:29 | Повідомлення # 15
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ну, адмін і що далі? є певні рамки оффтопу, зокрема це перехід на особисті образи, а ти це робиш. Ти відхиляєшся від теми, тож я не коментую твої слова щодо мене, бо все, що не стосується теми потрібно ігнорувати.
    Значить історія говорить? Яка історія? В ЯКІЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТИ БАЧИВ СЛОВА: "БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДУМАВ СТВОРИТИ НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ"? Наведи приклад. А якщо в історії так сказано, то її можна викинути, бо ніхто не може писати, що людина саме так думала. Єдине, що дозволено: викладати факти, більше нічого. Ти не навів жодного аргументу щодо вчинків Хмельницького. Щож наведу деякі аргументи я. Після підписання першого договору з поляками - куди пішов народ? Назад - пахати на феодалів. І проти Хмельницького спалахнуло повстання! Чого ж "великий визволитель" Хмельницький не добився кращих умов для народу?
    Україна це, перш за все, народ, а Хмельницький про народ не дбав і це факт!!! Тож він не дбав про головне в Україні. Це всеодно, що мама б казала, що любить тебе, але забула б годувати.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    Побалакати » Суспільство » Політика » Великі українці (заходив на сайт того проекту)
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук: