Форма входу

Категорії розділу

Всяке [21]
Писаки про політику [1]
3-ій курс мав можливість чути ці опуси на ТПЖ. нехай всі тепер зможуть їх прочитати.
Творчість [51]
сюди можна закидати всі свої опуси, якщо маєте бажання їх показати аудиторії

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  Збірка текстів

  Головна » Статті » Всяке

  Коротка історія України та українців

  В ніч на перший день створив Бог людину, і назвав її Богданом. Богдан огледів створений світ, порівняв з садом Едемським, і втік з раю, бо був дуже свободолюбивим і не хотів жити в Едемському зоопарку. Для життя він обрав собі найгарніше місце на землі - Карпатські гори, і сказав: "Моя хата скраю!" Образився за це Господь і перетворив Богдана на неандертальця, і сказав: "Азм єси ти у края жити, то всея твоя нащадки зватимуться українцями! А я собі створю нову расу!". І створив він Адама.

   

  Нащадки Богдана розселились від Сяну до Дону. Вони першими приручили тварин - собак, корів та диких свиней. Вони винайшли колесо і зробили перший ровер. Вони стали першими землеробами, винайшовши плуг, борону та комбайн. І вже подумували про створення Січі. На той момент Адама вже прогнали з Раю, і його нащадки жили в Содомі та Гоморі, віддаючись розпусті. Але на нещастя прийшов льодовиковий період, і військові походи довелось відкласти. Українці винайшли ткацтво та прялку. А коли зробилось зовсім холодно, молодий українець Микола Прометей вкрав у древніх греків вогонь і приніс на Вкраїну, давши людям тепло. За це давньогрецькі фашисти упіймали його і дуже катували. Древні греки були частково нащадками Адама, котрі злягались з копитними тваринами та дали початок різним гібридам - кентаврам, сатирам, мінотаврам та іншим пегасам. Наразі вони вмерли - потопились через всесвітній потоп, котрий розпочався після того, як розтанули льодовики. Втопились також динозаври, бо Ной мав огиду до плазунів і не взяв їх на свою баржу.

   

  Тим часом українці винайшли писемництво. Передусім для того, щоб зберігати для нащадків, а також розвитку інтелектуального інших народів, свої пісні та поезію, бо мова українська була найспівочішою. Досі людство користувалось виключно ієрогліфами. Українці знайшли також на Донбасі камінь, що горить, і який до того ж ще й плаває у воді, і назвали його вугіллям. Невдовзі потім винайшли ковальство, і • вибудували першу на світі кузню, котру назвали „Запоріжсталь". їх досягнення в науці і техніці привертали що раз більшу увагу інших нароодів. До України потяглись каравани купців. Жиди вирішили взагалі припинити розведення крокодилів нільських та виготовлення з них жіночих сумочок, і податись всією громадою ближче до центру всесвітньої цивілізації - України. Темної ночі втекли вони з Єгипту і помандрували в бік України. Але через 40 років мусили затриматись на півдорозі - помер пророк Мойсей, єдина людина, що знала дорогу та розмовляла українською.

   

  В той самий час в Україну приїхав Чингіз-Хан з Улан-Батора. Він навчив українців їздити верхи на конях, а вони йому подарували собаку, корову та свиню, і навчили, як їх доглядати, щоб Чингіз-Хан нарешті перестав тинятися по Євразії, і морочити всім непотрібно голову, й десь, нарешті, осів. Чингіз-Хан повернувся в Азію. По дорозі, ще на Близькому Сході, у нього здохла свиня. Трохи далі втекла у нього корова, а потім зустрів він корейських вчених-астрономів, що саме вертались з Назарету. Мандрівники помітили пса, і запитали, що це за незнайоме створіння. Хан був неписьменний, і переплутав все, що йому на Україні казали, пояснивши, що пса можна доїти або їсти - можна зробити з нього непогані копченості. Корейці, які голодували через свого вождя Кім Чен Іра, купили пса з думкою про подальше розведення. Корову зустріли індуси. Стояла посеред дороги, перегородивши рух транспорту! Індуси попадали долілиць і стали поклонятись небаченій досі тварині. Здохла свиня почала тим часом розкладатись під палючим сонцем Близького Сходу і немилосердно смердіти. Всі народи, що жили там, терпіли через це страшні муки. Вони і досі здригаються при одному тільки вигляді свині. Аборигени Близького Сходу прийшли до висновку, що та свиня належала жидам, які, між іншим, примандрували з Єгипту, і наказали їм забиратись геть. Так з’явився антисемітизм.

   

  Крим здобув славу світової здравниці. Там відпочивали та творили такі видатні люди, як Сократ, Аристотель, Діоген. Сюди припливали аргонавти та інші алканавти, щоб поправити своє здоров’я. Найбільшим курортом було кримське місто Троя. Але певного чудового дня стародавні москалі з помсти зруйнували Трою. Тоді троянські українці на чолі з отаманом Енеєм заснували Стародавній Рим, де збудували Колізей. Там вони годували левів москалями і дуже тішились цим видовищем. Так завдяки українцям з'явився цирк і театр.

   

  В той же час у подружжя українських заробітчан, котрі в пошуках шматка хліба опинилися в невеличкому ізраїльському містечку Віфлеєм, народився син, Іісус, котрий пізніше започаткував християнську віру. Іісус навчав любити своїх ближніх та мати-вітчизну, далеку Україну. Його учні заснували Ватикан, Царгород, Нью-Йорк та багато інших міст світу. Зокрема Апостол Андрій, мандруючи колись берегом Дніпра, щоб обрати місце для будівництва ДніпроГЕСу, зустрів чотирьох бурсаків, що повертались додому з бурси КІСІ. "І буде тут велике місто, з каштанами і шкляними теплицями в самому центрі" - вказав він на пагорби біля дорогожицької телевежі (власне під час її будування Бог перемішав мови народів світу - доти всі говорили українською). Бурсаки Кий, Щек і Хорив заходились будувати місто згідно з планом генерального архітектора, своєї сестри Либідь. Так повстало найбільше за тих часів місто - Київ. В Києві було повно церков, університетів, універмагів, місто швидко стало духовним, освітнім та торговим центром.

   

  Тим часом на півночі дикі племена москалів з'їли останнього мамонта і вирішили, що так далі жити не можна, і треба загарбати Україну і поневолити миролюбних синів Богдана. В глухому лісі на болотах поставили кілька шалашів, обгородили їх парканом. Паркан нарекли Кремлем, а болото - Москвою.

   

  В той самий час Колумб відкрив Америку. Коли поставив ногу на американській землі, був певний, що доплив до України, тільки з іншого боку, бо майстерні вишивки інків дуже нагадують гуцульські узори. Народи інків та індіянців були започатковані древніми гуцулами, які ще до всесвітнього потопу, коли ще не були винайдені GreenCard, прибули до Америки.

   

  У Львові з'являється перший друкарський станок, створений Федоровим. Україна вчить цілий світ друкувати паперові гроші та книжки. В Києві розквітає Києво-Могилянська Академія, в котрій винаходять порох, динаміт, пеніцилін, безпечну машинку до гоління та багато інших необхідних у побуті речей. В Запоріжжі з'являється Січ Запорізька - найвидатніше формування військове в історії людства. Тільки через тисячу років за зразком Січі на острові посеред Токомаку буде збудований Пентагон. Але звитягу українських військових так нікому й не вдасться повторити.         

   

  На Україні золотий час переживають культура і мистецтво. Твори Шевченка перекладають на всі мови світу. Завдяки Шекспіру, який переклав твори Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, англомовне населення планети дізналось про романтичну історію закоханих українців Романа та Юлі.

   

  Тим часом лютим москалям не давав спокою добробут українців і вони починають все частіше й частіше шкодити Україні, забуваючи, що Київ - мати російських міст, а Україна виплекала для москалів таких видатних людей, як Ломоносов, Гоголь, Хрущов і Мазепа. Що саме в Києві вони навчились користуватись туалетом, носити брюки і краватки, голити бороди. Москалі почали все частіше робити набіги на Україну, нищити її. Українців вони або вбивали, або гнали у полон, де русифікували та робили янУчарами. Піком москальської навали стала середина 20ст., коли москалі разом з фашистами загарбали Україну. Тільки титанічна боротьба українських опришків під проводом ОУН-УПА звільнила Україну та інші народи Європи спершу від коричневої чуми, а потім і від москальської. Потомки Першобогдана зберегли його нестримну любов до Свободи та власної землі.

  Слава Україні!

  Категорія: Всяке | Додав: respect (11.12.2007) | Автор: чесно кажцчи не пам"таю де взяв то
  Переглядів: 777 | Коментарі: 11 | Рейтинг: 3.4/5
  Всього коментарів: 111 2 »
  27.03.2008 Спам
  11. Богдан (Комбат)
  Класно. Тепер я точно знаю походження свого імені))))

  16.03.2008 Спам
  10. Сергій (SxxxS)
  Роман Генега такого варіату історії ще не чув...

  16.01.2008 Спам
  9. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Закос під Притулу, скачано з нету і ваще, не сказав би, що аж дуже...

  28.12.2007 Спам
  8. Христина (ХрисТУСЯ)
  Героям слава!!!

  Можу сказати лише одне слово - СУПЕР!!!! applause


  15.12.2007 Спам
  7. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  То я можєу і без дозволу чийогось.
  Цікаво. а українці билися з москалями ще коли одягу не було і шабель? Тому вани билися з клуновими листочками?

  13.12.2007 Спам
  6. Назарук Тарас (Elvis)
  ну, якшо тобі тре голим, то такий варіант можеш вважати пральним. biggrin

  11.12.2007 Спам
  5. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Одне питання, а бог створив Богдана Хмельницького голим?

  11.12.2007 Спам
  4. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Ага, удьмо, якщо налиєш.

  11.12.2007 Спам
  3. Назарук Тарас (Elvis)
  О!!! я ше одне забув написати. БУДЬМО!!!

  11.12.2007 Спам
  2. Ксенька (prostofajna)
  Героям слава!просто супер, реально:)українці - зе бест:)

  1-10 11-11
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]