Форма входу

Категорії розділу

Всяке [21]
Писаки про політику [1]
3-ій курс мав можливість чути ці опуси на ТПЖ. нехай всі тепер зможуть їх прочитати.
Творчість [51]
сюди можна закидати всі свої опуси, якщо маєте бажання їх показати аудиторії

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  Збірка текстів

  Головна » Статті » Всяке

  СнепШот – гра цифрових фотоапаратів.

  За останні роки у кишенях багатьох студентських джинсів, крім мобільного телефону, поселився й звичайний, любительський цифровий фотоапарат. Котрий ніби „чекає свого часу”, коли власник спритно вихопить його для зйомки цікавого моменту. Саме для таких любителів цифрового фото, 2 роки тому московські студенти придумали змагання з назвою „Фотокрос”. Згодом їхній досвід перейняли київські ентузіасти, котрі назвали цю гру СнепШот (з англ.. SnapShot – вдалий знімок) і розповсюдили її по всій Україні.

   

  Найбільшої популярності цей вид змагання досяг у Львові. Воно й не дивно, практично неможливо обійти Ратушу, не побачивши бодай декількох десятків молодих львів’ян з фотокамерами в руках! Метою СнепШоту є популяризація цифрової фотографії, організація змістовного дозвілля молоді та розвиток художньо-філософського погляду на світ.

   

  Правила дуже прості, але цікавість гри великою мірою залежить від чесності самих учасників. Команди у складі від 1 до 4 чоловік отримують на старті змагань легенду, де містяться теми для фотографування. Впродовж визначеного часу (від 6 до 8 годин) команди фотографують на задані теми і на фініші представляють для оцінки по одній (найкращій на їх погляд) фотографії на кожну з запропонованих тем. Проте не можна здійснювати комп’ютерну обробку знімків, перезнімати чужі фотографії, а також приносити фотографії які зроблені до старту змагань. За такі дії команду буде дискваліфіковано. Впродовж тижня роботи команд оцінюються поважними суддями (фотомитцями, фотожурналістами, аматорами), а також розміщуються на сервері в інтернеті. Критерії оцінювання робіт є загальноприйнятими: точність виконання (відповідність до теми) (1-12 балів), креативність (цікавість, неординарність світлини) (1-10 балів), художність (композиція, гармонійність поєднання кольорів, красивість) (1-8 балів), технічність (експозиція, фокусування, якість) (1-5 балів) = 35 балів максимум. За результатами суддівського оцінювання визначаються переможці, які нагороджуються призами.

   

  У кінці вересня змагання зі СнепШоту  відбулися уже вчетверте. Організувала їх МГО „Кротус”. Цього разу гра називалась „БАБИне ЛІТО”. Між собою змагались 25 команд, загальною кількістю учасників 65. Їхні фотоапарати творили на такі теми: як я провів літо, нецензурний вигляд обличчя, „Что такоє осень?”, звуки міста, „Повний автобус Буратін” та 100% плагіат. На фініші організатори отримали більш ніж 150 світлин для оцінювання.

   

  „Цей вид змагань дуже швидко розвивається, особливо у Львові, - зазначає голова МГО „Кротус” Павло Бачинський, -  Щоразу все більше і більше людей бере в ньому участь, а це приваблює більше спонсорів. Скоро ми зможемо організовувати СнепШот кожного місяця!”,. За словами одного з учасників змагання Бориса Віктюка, найцікавіше у цій грі - це можливість особисто оцінити усі фото інших команд, та порівняти їхні ідеї зі своїми. Наразі усі світлини з „БАБИного ЛІТА” знаходяться на стадії суддівського оцінювання. Їх можна переглянути за адресою www.krotus.org/snapshot.

   

  Для участі у наступному СнепШоті, проведення якого МГО „Кротус” планує ближче до зими, вам потрібно лише мати цифровий фотоапарат та нестандартний погляд на навколишній світ. А також попередньо зареєструватись на вищезазначеному інтернет сайті. Організатори обіцяють багато несподіванок і цікаві призи усім учасникам.  Категорія: Всяке | Додав: respect (05.12.2007) | Автор: roman
  Переглядів: 595 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/2
  Всього коментарів: 1
  12.12.2007 Спам
  1. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Між іншим, друге місце на снепшоті зайняла команда де були Тарас і Ромко. Респект їм.

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]