Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    шо слухаємо? - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 8
    • 1
    • 2
    • 3
    • 7
    • 8
    • »
    Побалакати » Інтереси та розваги » Музика » шо слухаємо? (про музичні вподобання - "болючу" тему всіх підлітків і моло)
    шо слухаємо?
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 20:15 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    наприклад, я (як всі вже здогадались, а хто не здогадався, тому той мес призначений) люблю слухати Елвіса - короля світового рок-н-роллу. і то справді якісна музика. правда, я не тільки елвіса слухаю. от Роллінги (The Rolling stones) я також обожнюю. в них не менш якісний рокнроль, ніж в Елвіса. ще що? ну та певне ше є трохи улюбленої музики. просто всю згадувати лінь. А! як я міг забути - я безмежно тащусь від КІНО!!!!!!!! (цой не умер, он вишел покурить - як писав Малофєєв на парті 364-ої). так само я обожнюю підняти собі настрій смачний джжжжжазом!!! Армстронг рулеззз!!!!! давайте, закидайте свої вподобання сюди. хай шось на форумі рухається. smile

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    respectДата: Вт, 11.12.2007, 22:40 | Повідомлення # 2
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    Павло Гудімов, а особливо останій диск "Монополія" ! незнаю як ви, а я, слухаючи таку музику, усвідомлюю чому він пішов від ОЕ! правильно зробив ! з таким голосом і музикою бути в тіні Славка... одним словом музика просто супер, повільна, змістовна... а головне якісна і Українська ! тож сам насолоджуюсь і всім раджу good good good


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    ВоїнДата: Ср, 12.12.2007, 23:18 | Повідомлення # 3
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Я слухаю Нікітіних (чоловік і дружина, написали багато пісень до радянськи фільмів) надзвичайно подобається, щоправда тільки мені
    Ну, стандартно: ОЕ, Тартак, ТНМК, Скрябін, Плач Єремії, Пікардійська Терція, Фліт, Кому вниз, ще Бумбокс.
    Зе люблю Rolling Stonts, Scorpions, Aerothmith, Elvis Presley, Nirvana.

    Ще час від часу слухаю реп від G-unit (50-cеnt, Snoop Dogg, Loyd Banks, EMINEM)
    Люблю й деякі російські рок-групи: Сплин (старі альбоми), Машина Времени, Кино. Ще творчість Висоцкого.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.

    Повідомлення відредагував Воїн - Ср, 12.12.2007, 23:29
     
    lyanochkaДата: Чт, 13.12.2007, 19:13 | Повідомлення # 4
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    дуже рідко зустрічаються люди, яким подобається Гудімов..переважно кажуть: "слабачок, співає вяленько, страшнуватий і пише тупо"....а мені подобаєься! respect, дивлюсь, не мені одній!!!...обожнюю "обмінюю" і "хамелеон"!

    ....але ОЕ і Бумбоксу не зраджу-) в перших найдорожчі пісні "пташка" і , звичайно, "відпусти", а в останніх - "е-мейл"..то взагалі моя любов!

    а зі Скрябіна хібащо "спи собі сама"...ото вічна пісня!


    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    kvitkaДата: Чт, 13.12.2007, 23:41 | Повідомлення # 5
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    В мене певна музика асоціюється з окремими періодами життя. Якось так... Можливо, з подіями, з місцями/містами, станом душі.
    Якщо вже пішла мова про визначені гурти, то...
    ...не пам'ятаю навіть з якого віку слухаю Океанів (зараз у них вже далеко не та музика і навіть не рок, на жаль);
    ...Бумбоксом перехворіла восени того року, нічого так, але наразі - набридли і розчарували після випуску "Тримай" (2007), найбільш якісним я вважаю ще Графітовий "PR";
    ...Гудімова не терплю (і судячи з розповідей Славка про нього, і просто, як на мене, він невдало косить під мізику ОЕ, а з текстами взагалі в нього не складається ну ніяк, як і в Estetic Education);
    ...кого там ще згадували? Плач Єремії? ВВ? Морозов? Кому ВниZ? Пікардійська? Святе і вічне. Більше слів не треба, бо цим все сказано. Тартак? Та, прикольні були (до остаточної зміни складу гурту і випуску "Сльози та соплі" (2006)). Але Сашко цікавий чувак сам по собі. Скрябін? Йой, людиська, давайте уявімо, що "Ґламуру" взагалі не було? О, тоді Скрябін - то просто супер! Старі альбоми мене просто криють! Дуже глибокі і класні тексти, музика файна!
    От. Наразі мене гребе від Мертвого Півня (вже з півмісяці в мене в плей-листі), Фактично самих (ніяк не можу розлюбити), Dалі, Братів Гадюкіних, Моторроли, Крихітки Цахес, Файно, Н.Три, Нумер 482, Фліту... Іноді можна вдаритись в готику і глибоку депресію (листопадові тумани бла-бла-бла) і послухати Замкову Тінь, Холодне сонце, Другий подих, Далеко, Вій.
    О, нарешті дібралась до заморського smile
    Можна без коментів? Воно тут трохи строкате та різнобарвне, але все залежить від настрою, тож в принципі це те, що слухаю постійно:
    ...Apocalyptica, Metallica, Nirvana, Depeche Mode, Guano Apes, Queen, Scorpions, Aerosmith, Nickelback...
    ...Evenescence, Nightwish, Lacrimosa, Century...
    ...І як же без Beatles, Rolling Stones, Presley...
    ...Eric Clapton, Garry Moore, Joe Dassin, John Lennon...
    З російського люблю Земфіру.


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    prostofajnaДата: Пт, 14.12.2007, 18:02 | Повідомлення # 6
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    я слухаю дуже різноманітну музику, мені не важливо якого вона стилю хіп-хоп, поп-рок, метал, чи панк, мені важливо, що закладено в музиці і чи якісна вона. Коли я знайомлюсь з людиною мені теж важливо яку вона музику слухє, але не плані стилю, а в плані світосприйняття через музику. Мені приємно коли мої музичні смаки з кимось співпадають, але і цікаво коли людина може мені відкрити шось нове в музиці.
    (дууууже люблю бумбокс, гудімов форева)
     
    respectДата: Пт, 14.12.2007, 19:12 | Повідомлення # 7
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    Quote (lyanochka)
    дуже рідко зустрічаються люди, яким подобається Гудімов..переважно кажуть: "слабачок, співає вяленько, страшнуватий і пише тупо"....а мені подобаєься! respect, дивлюсь, не мені одній!!!...обожнюю "обмінюю" і "хамелеон"!

    то шо кажуть то фігня ! Павлика просто требасприймати не тіко слухом а й душею...



    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    lyanochkaДата: Пт, 14.12.2007, 19:25 | Повідомлення # 8
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    respect, душі у всіх різні-)

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ВоїнДата: Пт, 14.12.2007, 23:31 | Повідомлення # 9
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ні-ні, душі якраз споріднені, але душі з часом покриваються захисною оболонку. і от проникаючи скрізь цю оболонку інформація деформується, тож душа сприймає різну інформацію - залежно під впливом яких подій формувалася оболонка.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Сб, 15.12.2007, 15:52 | Повідомлення # 10
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ого! народ, може вам ше створити тему про душу? biggrin я бачу, вам є шо сказати.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 18:51 | Повідомлення # 11
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ні-ні, ні в якому випадку. Душа це надто чисте і прекрасне... Про нього не можна говорити довго і грубо... Про неї можна лише трохи і дуже ніжно, щоб не поранити. Тож ні в якому випадку! Наші слова дуже грубі, бо ми юні і максималістичні.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Сб, 15.12.2007, 22:04 | Повідомлення # 12
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    чувак, ти шо вже пив? happy ти говориш як Сало в молодості happy

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 22:07 | Повідомлення # 13
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    М-м-м... Коли сало був молодим тебе ще в задумі не було, тож не жени пурги.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Сб, 15.12.2007, 22:38 | Повідомлення # 14
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    до чого тут я? просто я майже впевнений, що він якраз і гнав таку пургу, як ти тільки шо. лан. петрович. вибач, я не маю права говорити так про твої слова.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 23:28 | Повідомлення # 15
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Пф-ф-ф-ф... Типу твої вибачення щирі. Я тобі не вірю... Вже досить давно не вірю. Не подобаються слов- не читай, але не тре казати, що вони пургові, якщо не розумієш змісту. Ти перше сім раз подумай ніж раз казати.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Музика » шо слухаємо? (про музичні вподобання - "болючу" тему всіх підлітків і моло)
    • Сторінка 1 з 8
    • 1
    • 2
    • 3
    • 7
    • 8
    • »
    Пошук: