Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Медогляд - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Побалакати » Навчання » Універок » Медогляд (Я нинавиджу мидогляди. особливо ОТОЛАРІНГОЛОГА)
    Медогляд
    ВоїнДата: Чт, 06.12.2007, 22:02 | Повідомлення # 1
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ми з Тарасиком недавно ходили на Боя-Желенського 14 (правду кажучи я не розумію чому 14 там 20 написано), там покищо поліклініка Універу. Десь в середу мають ту поліклініку назад поставити де росла. Фу, ми в тої придурковатої лікарки (ОТОЛАРІНГОЛОГ) півтори години стовбичили і не пройшли. Останній лікар... Вона нас не хотіла двох пропустити, бо бач може від двох чоловік не з політеху вона загнутися боїться. Двоє!!! А з політеху ще чоловік 20-30 було. Нинаю. Мабуть допройдемо медогляд уже коли він буде вдома. В універі. А хто ще парится з медоглядом?

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    respectДата: Пт, 07.12.2007, 00:36 | Повідомлення # 2
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    на такі коментарі в мене завжди є одна своєрідна і цілком самодостатня відповідь: "Україна...", тож насолоджуйся поки молодий і маєш силу стояти в черзі на медогляд... бо будеш стренький biggrin і в аптеці так само матюкатися доведеться... хоча, може "все таки", чи краще "нарешті" все зміниться....

    будь здоровий... happy



    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    ВоїнДата: Пт, 07.12.2007, 07:14 | Повідомлення # 3
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Зміниться? Можливо. Я сподіваюсь, що до моєї старості я буду мати впливового сина, який підірве к чєртям ту аптеку де мені старенькому недогодять wink Але то фігня. Просто, розумієте, у нас всі люди нарікають на погану владу, на те, що ніхто нічого не робить, а от так подумати. так з якого лєшого тобі хтось щось добре має робити,
    якщо ти отоларінголог який не хоче полегшити життя двом хлопцям. Я, нприклад, перехотів робити приємне комусь після того. Просто робиш щось хороша, а до тебе повертаються тим ммісцем на якому сидять. sad


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Пт, 07.12.2007, 19:32 | Повідомлення # 4
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    медогляд - то така нездорова штука, шо поки його пройдеш, то можна захворіти, стріпати нерви, час і т.д. то та вся срана бюрократія. заради якихось папірчиків. петрович ше не розказав, як ми карточки брали. коротше народ, старайтесь не нервуватись на медогляді, бо воно того не варте. просто працюйте на сесію. а, і ше одне, петрович, ти будеш мати сина? та ти мачо, шо ти навіть не одного сина мати можеш, але всі будуть мати різних мам biggrin жартую... потім я ше твої опуси на сайт висаджу. отам потішимся. happy

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ОлянькаДата: Сб, 08.12.2007, 13:44 | Повідомлення # 5
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 207
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Медогляду велике ФЕ!!!! годину під кабінетом проторчала, шоб нарешті віддати їм ту карточку!!!! Жахіття!!!
    А МІЖНАРОДНИКИ ВСІ БЕЗ ЧЕРГИ ПХАЛИСЯ. angry


    Всі ми ангели з одним крилом: щоб злетіти, нам треба когось обійняти
     
    TristanaДата: Нд, 09.12.2007, 01:17 | Повідомлення # 6
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Мій універівський медогляд тривав 20 хвилин. Разом із стоянням в черзі. Існує просте пояснення: вчасно прийти.

    Не варто сваритися з лікарями, щось намагатися пояснити тій блондинці на рецепшині - це не варте схруманого бублика.

    А ще: вчасність - магічна штука. І щодо бюрократії, і щодо медогляду, і щодо людей.

     
    ВоїнДата: Пн, 10.12.2007, 07:03 | Повідомлення # 7
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Аха. Вчасність...:) найс. Тіко коли це було вчасно проходити? Невже осінню, коли листя таке жовтогшаряче, а дівчата такі гарні? а ще пиво таке холодне. Та пішов той медогляд в ліс по гриби. Сірозно. А старатися нікому нічого не доводити це не легко, особливо коли чекаєш півтори години.
    Ну, от навіщо бог створив ідіотів?
    Розумієте люди, яка мораль з тієї байки така: просто тре людиною бути, і не харити інших, бо всі мають свої інтереси, відчуття, переживання. Та в кінці кінців місячні можуть бути (маю на увазі морально). а ми поводимося з людьми, які стоять поруч так, ніби це непотріб.
    Втім у світі все повертається, і то теж повернеться: як ти крикнеш - таке і ехо вернеться.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    TristanaДата: Пн, 10.12.2007, 18:39 | Повідомлення # 8
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Так, приходити треба було восени, коли листя таке мокре від дощу, а хлопці - кроти. А ще чай завжди без цукру.
    Бог створив ідіотів з тих причин, які нам ніколи не зрозуміти.
    Про ехо - неправда. Буває кричиш, кричиш, а нічого...
     
    ВоїнДата: Пн, 10.12.2007, 19:59 | Повідомлення # 9
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Ну, це ти так думаєш, а на практиці навряд провіряла. Той медошляд то все фігня, можна дати 30 грн. і ніфіга не проходити. Тим більше, що єдине путьове в тому мидогляді то Флюрографія - все решта фігня. А вони забов*язані працювати цілий рік. ЇМ ГРОШІ ПЛАТЯТЬ. А вони там тіко рушники вишивають. Їм робити нєфіг от і харять. Тре просто їх там троха провірити і вони будуть как шолковиє.
    А потім вони будуть сидіти на лавочках і розказувати, які ж ті діти погані. А вони шось роблять добре? От скажи вони нормально поступають? А я тим **** уступаю місце в маршруткахі.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    prostofajnaДата: Вт, 11.12.2007, 14:52 | Повідомлення # 10
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Невже я нарешті пройшла той медогляд?я його три місяці проходила...тепер тиждень святкувати тре:)бляха муха то такий совок шо торба просто...аж дивитись противно!сидять,жруть, потім тебе мацаю...какашки!!!!!!!!!!

    Добавлено (11.12.2007, 14:52)
    ---------------------------------------------
    Невже я нарешті пройшла той медогляд?я його три місяці проходила...тепер тиждень святкувати тре:)бляха муха то такий совок шо торба просто...аж дивитись противно!сидять,жруть, потім тебе мацаю...какашки!!!!!!!!!! [size=8][color=blue][color=purple][font=Arial]

     
    ВоїнДата: Вт, 11.12.2007, 14:56 | Повідомлення # 11
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Це правда. ЛАЙНО, а ни мидогляд.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 16:02 | Повідомлення # 12
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    УРА!!!!! я пройшов медогляд. я пройшов той довбаний медогляд!!!!!!!!!

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ХроняДата: Вт, 11.12.2007, 17:11 | Повідомлення # 13
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 1
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    happy хі-хі-хі!!!!!!

    Добавлено (11.12.2007, 17:11)
    ---------------------------------------------
    happy хі-хі-хі!!!!!!


    гггггга.... а шо писати?
     
    ВоїнДата: Вт, 11.12.2007, 21:42 | Повідомлення # 14
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Угу... А я без тебе би не пішов би проходити... А ти пройшов... А я чогось ні...

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    BoraДата: Ср, 12.12.2007, 15:18 | Повідомлення # 15
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    А чого ви той медогляд проходите зараз? Всі ж вроді проходили дета в вересеі чи жовтні... Як я згадаю той день, то зразу найтрій піднімається. Ми собі так там гнали, шо Олега взагалі лікарка була вигнала, і він бідолаха був змушений припертись на наступний день, але вже сам...Буває...

    Bora
     
    Побалакати » Навчання » Універок » Медогляд (Я нинавиджу мидогляди. особливо ОТОЛАРІНГОЛОГА)
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук: