Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    То дві чи одна? - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Побалакати » Суспільство » Про українське » То дві чи одна? (Поговоримо про нашу націю)
    То дві чи одна?
    ХрисТУСЯДата: Сб, 26.01.2008, 20:26 | Повідомлення # 16
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 39
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Quote (Irzha)
    Бий москаля - рятуй Україну

    це 100%
    не думаю, що називаючи росіян кацапами ми покращимо становище Ураїни. Я спілкувалася з людьми з Москви і нічого. Люди різні. Багато що залежить від того, де ти народився, проте набагато більше залежить від самої людини. От кажучи на росіян кацами і москалі, ви очікуєте, що вони не будуть звертатися хохли і т. д.???


    Коли кохання заходить у двері, розум-вистрибує в вікно.

     
    lyanochkaДата: Сб, 26.01.2008, 20:32 | Повідомлення # 17
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    люди, тут же не про москалів тема!

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    IrzhaДата: Сб, 26.01.2008, 22:50 | Повідомлення # 18
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    lyanochka, про музику, по-моєму, ти дарма згадала.

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    lyanochkaДата: Сб, 26.01.2008, 23:53 | Повідомлення # 19
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    ну... я звичайно в курсі, що ви, шановна, "не дуже" полюбляєте творчість Бумбоксу... але ми ж не про те! хіба це гірше за виховання молоді на "патріотичному" "золотиє купола", "деньгі - сємєчкі", Кадишевій, Савічевій, Корнях тощо?????????...що не кажіть, але я з цим не погоджусь!!!...........і ще..........що дарма-недарма - особиста справа....давайте не ухилятимемось від теми.

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    IrzhaДата: Нд, 27.01.2008, 17:34 | Повідомлення # 20
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    lyanochka, та нє. Я не про то подобається-не подобається мені бумбокс чи хто там ще. Просто одною музикою, яку мутять російськомовні кумири бажаного результату не доб`єшся. Музика то дуже особисте. З нею хіба індивідуальний підхід потрібен.

    Добавлено (27.01.2008, 17:34)
    ---------------------------------------------
    ХрисТУСЯ, це дуже добре, що шановна погоджується з даним твердженням, і це вже великий +, але тут треба розрізняти одну річ: росіян і кацапів/москалів. Це зовсім не ідентичні поняття.


    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    КомбатДата: Пн, 03.03.2008, 12:13 | Повідомлення # 21
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 5
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    В нас одна єдина нація. А те що твориться на сході й навіть у нас в столиці змушує задуматися. Варто звичайно почати з питання влади, спитати чия вона, а потім вже розмовляти про те, яка нація і наскільки вона національна в нас у державі.

    Герою слава всюди й честь!!!
     
    IrzhaДата: Пн, 03.03.2008, 16:04 | Повідомлення # 22
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Комбат, як ти це собі уявляєш?

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    ElvisДата: Пн, 03.03.2008, 16:17 | Повідомлення # 23
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Комбат, не згідний.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    КомбатДата: Пн, 03.03.2008, 18:20 | Повідомлення # 24
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 5
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    А ПО ВАШОМУ ВАРТО СПРИЙНЯТИ ТЕ, ЩО В НАС 2 НАЦІЇ? ТАК ДАВАЙТЕ ТОДІ ДІЛИТИ ДЕРЖАВУ ДЛЯ НИХ.
    ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРАВЛЯЧИХ ЛЮДЕЙ. ЯКБИ ВОНИ БУЛИ ЗАЦІКАВЛЕНІ В ТОМУ, ЩОБ НЕНЬКА-УКРАЇНА БУЛА УКРАЇНСЬКОЮ ТО ОДНЕ ДІЛО, А ЯК ЛЮДНІСТЬ ТІКИ СПОГЛЯДАЄ ТА ПОГЛИНАЄ ТЕ ЩО ВИВЕРГАЄ ВЛАДА, ТО ТОЛКУ З ТОГО ВСЬОГО ХІБА БАЛАЧКИ.
    СПРИЯТИ ТРЕ УКРАЇНІЗАЦІЇ СХОДУ А НЕ МИРИТИСЯ З РУСКОЯЗИЧНИМИ УКРАЇНЦЯМИ!!!!!!!!!!!!!!!!


    Герою слава всюди й честь!!!
     
    IrzhaДата: Пн, 03.03.2008, 19:47 | Повідомлення # 25
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Комбат, по-перше, заспокойся і не кричи. Про заклики за добровільне прийняття того, шо в нас дві нації, на скільки я пам`ятаю, мова не йшла. Та й повторюю: все це, про шо ти пишеш, дуже важко зробити. Люди, яким довго-довго-довго говорили про одне не плюнуть і не почнуть з бухти барахти робити шось інше. Тут треба цілу стратегію..

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    ElvisДата: Пн, 03.03.2008, 20:56 | Повідомлення # 26
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Irzha, biggrin згідний.
    Комбат,
    Quote (Комбат)
    ЛЮДНІСТЬ ТІКИ СПОГЛЯДАЄ ТА ПОГЛИНАЄ ТЕ ЩО ВИВЕРГАЄ ВЛАДА
    - так от не з влади ти починай, а з людності, яка споглядає і поглинає, якби ти владу не міняв. та й то....ми говорим про такий кавалок, шо тут будь-які початки: влада, людність, мова - всьо дуже-предуже глобальне. наіональне відродження не будується на таких радикальних і різких речах. як би ти владу не скидав і не міняв, прийдуть, як і приходили, інші - зовсім невідмінні. тут тре робити все просто, на місці, біля себе. з того й почнеться відродження. напр, створити ше якийсь осередок, де, як і тут, на "Писаках", будуть обговорювати такі теми, де будуть діяти в окремій галузі на благо держави (ггг, як пафосно smile ). зараз є різні форуми, де обговорюють урліт, де його пишуть, є структури, які стараються хоча б українізувати іноземне кіно для показу в нас. ото і є об'єдання нації і т.д.т.п.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    lyanochkaДата: Пн, 03.03.2008, 22:04 | Повідомлення # 27
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    Quote (Комбат)
    СПРИЯТИ ТРЕ УКРАЇНІЗАЦІЇ СХОДУ А НЕ МИРИТИСЯ З РУСКОЯЗИЧНИМИ УКРАЇНЦЯМИ!!

    cool .... ага.... тільки наодинці я би не радила вам сприяти тому...-).... ні, насправді, то, маубть можливо.. але того не робитимеме ніхто... почати би з простого - того, що замоскалює - закрити би російський музичний ринок і прокручувати українське на радіо... чому б і ні?.. чому слова пісень Савічової/Кіркорова тощо-тощо-тощо знают навіть коти, а про існування гуртів на кшталт ВВ , Мандри тощо-тощо-тощо здогадуються одиниці??... тому, що люди слухають те, що їм пхають.... Повірте, що виховання людей музикою впливає на їхнє сприйняття української/українців.... переконалась на тому не один раз... друге... (від того ТОЧНО не відмовиться ніхто - надто великі гроші-гроіш і ще раз гроші) чому б не викинути з наших телепростору серіали, де українських акторів майже НЕМА, а ті, що є, і то далеко не українські?..ю чому б не показувати на центральних телеканалах кіно про українців???? та, його мало, надто мало.... але, якщо би був попит, то рухалось би і житя українського кіно!!,... ну погодьтесь, може мої думки здадуться комусь наївними, але погодьтесь, що тільки через наше телебачення ВСЯ УКРАЇНА розуміє російську!! чому ми не розуміємо так добре польську?? тому, що її на наших телеканалах немає!...ну, хіба шо на кабельному, але ж не національному!... так чому б шляхом українізації телерадіопростору не виховувати люд сходу??.....................пе.се....матиму ще ідеї - напишу..якими би вони не здавалися неможливими чи абсурдними.


    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    BobrikДата: Нд, 09.03.2008, 10:45 | Повідомлення # 28
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 19
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Питання миритися чи не миритися на порядку денному стояти не повинне. Російськомовним українцям щось не подобається - нехай еммігрують в Росію і насолоджуються життям там. Гидко чути, як лунає з їх вуст поняття "насильна українізація". Принцип такий: не подобається - ніхто ї тут не тримає... До питання музичного ринку - його, нажаль, закрити не вдасться..Як би не хотілося (

    Якщо цей напис зменшується - ваш монітор уносять!
     
    IrzhaДата: Нд, 09.03.2008, 14:43 | Повідомлення # 29
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Bobrik, ну, в принципі, чисто по теорії, так би і мало бути, бо є такі країни, де справді шось схоже є. Тільки в нас це без повного самоусвідомлення власне, я б сказала, агресорів, буде замутити важко. Реально з таким приколом, в перспективі, якшо проблема буде загострюватися, можна чекати розколення славної Неньки України на дві держави.

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    BobrikДата: Нд, 09.03.2008, 14:47 | Повідомлення # 30
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 19
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Ось тому її загострювати не потрібно..Просто потрібно слухати те що любиш, дивитись фільми на тій мові, на якій подобається... Тим більше, якщо повернутися до музики, то правильніше зараз буд сказати, що велика частина російського музичного простору - українська музика. Все інше, стосовно неї - менталітет людей

    Якщо цей напис зменшується - ваш монітор уносять!
     
    Побалакати » Суспільство » Про українське » То дві чи одна? (Поговоримо про нашу націю)
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: