Ср, 26.06.2019

Форма входу

Категорії розділу

Рейтинг викладача [2]
скажи кого ти вважаєш кращим!

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  Тема: Євро 2012

  автор: Larklimit 

                         Чи відберуть у Львова Євро? 

  «Шалені» швидкості підготовки України до Євро-2012 не можуть не турбувати простий люд, а зокрема вболівальників, що так надіються на майбутнє свято футболу. Й найбільше  це стосується фанів найпалкіших та відданих, фанів львівських, у місті яких неочікувано поселилась дивна розбалансованість та блідність у підготовці до чемпіонату. Чи розвіється ця примарність разом із шансами Харкова відібрати у Заходу право на щастя? Думаю, вже згодом дізнаємось… 

  Поїзд рушив уже давно… Кінцева зупинка – Євро 2012 року. За машиніста – українська «верхівка». Завдання банально просте – регулярно підкидати вугілля для руху та прокладати попереду залізничний шлях чи, принаймні, реконструювати старий…

  Як ви здогадались, мова йде звичайно ж про розбудову стадіонів та належне фінансування і цих, і інших «підготовчих» робіт. На сьогодні, з часу отримання «подарку від Платіні», зроблено дуже мало. Просто мізерно мало. І найперше мається на увазі наше з вами місто. Львів, на відміну від Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси, і навіть Києва, який знайшов таки місце для побудови стадіону й «зарухався» у цьому напрямку, досі тільки вирішує питання із фінансуванням будівництва. При цьому, голова Національного агенства з питань підготовки та проведення Євро-2012 Євген Червоненко, називаючи 31 січня міста, які через рік будуть готові до чемпіонату, міста левів не згадав. У такому випадку шанси перехопити статус «основного міста» має Харків, де роботи проходять інтенсивніше. Нам потрібно брати приклад з італійців, у яких плани на проведення Євро 2016 року готові уже давно! Вони навіть пропонують нам свою допомогу.

  Зрозуміло одне, хоч це і не виправдання: Україна, після 16 років свого існування досі проходить етап становлення як держави. Європейської держави. Радянська машина затягнула нас у минуле настільки, що вийшовши у вільне плавання нас легко могла потопити перша ж зустрічна хвиля. Європа ж на місці не стоїть, тому-то нам і важко так у ролі «наздоганяючих». В такій ситуації треба просто «збудитись» нашій владі! Відкинути стару привичку наживи і слухати підказок із Заходу. Європа нам повірила. Вона довірила нам важливе без перебільшення дійство, на яке очікує увесь світ, й зокрема «європейська» його частина. Може хтось думає: «Це ж не Олімпіада в Пекіні!» Так, це фінал у Києві! Фінал не тільки футбольний, але й фінал довгого українського шляху із XX сторіччя в XXI. Це можливість потиснути руку сусідам, отримавши визнання та довіру. Й, зокрема, шанс для Львова сяйнути щераз блиском століть у мурах красивих та могутніх. Відновімо легенди старого міста, забуті футбольні традиції! Нехай публіка знову полюбить футбол, тоді й команда у міста заграє по-справжньому, тоді й відношення буде інше! Та поки до цього далеко…
                                    >>обговорити на форумі
  Футбол: Євро-2012
  автор: Bor@
   Роман Естербауер:  «Компанія « ALPINE BAU GMBH» має 40-річний досвід у бізнесі конструювання»
  Ситуація навколо будівництва львівського стадіону і лідерство неготовності міста Лева до чемпіонату Європи з футболу 2012 року порівняно з іншими українськими містами, мабуть, занепокоїла не тільки багатьох місцевих жителів, а  й самих посадовців від влади. В інших українських «євро-містах», де заплановано проведення матчів євро, вся інфрастуртура і будівництво нових футбольних арен зокрема ведуться планомірно. Відкритими залишались  питання про земельну ділянку, фінансування, забудовника нового стадіону у столиці Галичини ще до 6 лютого 2008 року. Чутки про неспроможність Львова прийняти європейське футбольне свято все більше перетворювалися на правду, однак наші посадовці, прийнявши врешті рішення про обрання компанії-будівника нової футбольної споруди, втихомирюють їх.  Конкурсна комісія визначила переможцем австрійську компанію «ALPINE BAU GMBH», яка і будуватиме новий європейський стадіон орієнтовно на 32 тисячі місць вартістю 80 млн. євро.

  Представники австрійської компанії прибули до Львова на зустріч з посадовцями львівської міської ради. Головний менеджер австрійської компанії Роман Естенбауер сказав, що вони вже працюють декілька місяців над цим проектом , вивчали та контактували із людьми, які описували нам потреби у цій галузі. «Виходячи із того досвіду, що ми побудували три стадіони до ЄВРО 2008, то перехід до Львова буде для нас  наступним логічним кроком. Ми активно працюватимемо, щоб вкластися у терміни будівництва стадіону і велика увага приділяється спільній роботі, співпраці із містом», - повідомив Роман Естербауер.

  За словами директора департаменту «Євро-2012» Олега Засадного, під час перебування представників компанії у Львові було розглянуто можливість участі українських компаній у реалізації проекту: «Ми обговорили створення окремого офісу  ALPINE BAU GMBH» у Львові для австрійських архітекторів та керівників проекту, а також домовилися про залучення українських архітекторів до проекту, оскільки, по-перше, знають будівельні вимоги українського законодавства,  по-друге, добре розуміють концепцію нашого міста».

  Водночас  Роман Естербауер повідомив, що найближчим часом компанія «ALPINE BAU GMBH» буде засновувати своє представництво у Львові із залученням українських працівників. «Ми й у майбутньому хотіли б працювати у цьому регіоні. Якщо пройтися частиною старого міста, то можна знайти багато подібних речей, таких як і в  Австрії.», - прокоментував головний менеджер компанії «ALPINE BAU GMBH». Він також зазначив, що досвід компанії у бізнесі конструювання сягає сорока років завдяки  ефективній діяльності 150-ти компетентних дочірніх підприємств і філій.
                                    >>обговорити на форумі