Вт, 23.04.2024

Форма входу

Категорії розділу

Рейтинг викладача [2]
скажи кого ти вважаєш кращим!

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    ВсьОГО! в мережі: 1
    Чужих: 1
    Своїх: 0

    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Баскетбол: Суперліга
    автор: Bor@
                          «Пульсар» вдома помстився «студентам» 

    Баскетболісти Львівської «Політехніки-Галичини» у 18-ому турі чоловічої баскетбольної Суперліги на виїзді поступилися у західноукраїнському дербі рівненському «Пульсару»--83:71 (20:16, 23:22, 21:15,19:18). Шалена підтримка власних уболівальників, невпевненне суддівство арбітрів у заключній чверті та в’яла гра «політехів» як в нападі, так і в захисті --запорука успіху аутсайдера чемпіонату. Тепер галичани у турнірній таблиці опустилися на 5-те місце. А кращий показник і надалі має столичний БК «Київ, який у київському дербі переграав «Будівельник»--86:77.  

     

    Матчі між рівненським «Пульсаром» та львівською «Політехнікою-Галичиною» завжди викликали особливий інтерес. Звітний поєдинок у рівненнській ДЮСШ-4 не став вийнятком. На початку першої чверті господарі, закинувши два поспіль «трульники», дали усім зрозуміти, що вищій за класом «політехніці» буде нелегко. На влучні дальні постріли Дубнюка та Сокура львів’яни відповіли «двієчкою» від Гуртового, щоправда у центрового гра не пішла, та ще й Володимир отримав травму у першій чверті і продовжити поєдинок не зміг. Вдало ввійшов у ігровий ритм Ярослав Зубрицький, який після своїх двох влучних дальніх пострілів встановив рівновагу на табло—16:16, але на першу перерву господарі пішли лідерами—20:16.

     

    У другій десятихвилинці галичани почали наздоганяти суперника, однак своєчасний тайм-аут тренера «Пульсару» Михайла Переверзіна, влучний дальній кидок Дятловського та два незрозуміло за що неспортивні фоли Зубрицьокому та Умбрашку дозволили господарям комфортно відірватися у рахунку—38:25. Але,  на велику перерву «студенти» пішли, поступаючись лише у 5 пунктів—43:38.

     

    Третю десятихвилинку «зелені мавпи», як кричали на львівську команду місцеві уболівальники, провели розгублено, хоча боролися за кожний епізод до останнього. На заключний ігровий відрізок у матчі команди вийшли за рахунку 64:53. П’ять поспіль очок львівського капітна Ярослава Зубрицького заставили знову втрутитись у гру Михайлу Переверзію, якийв взяв дуже своєчасний тайм-аут. Після цього Анатолій Дубнюк, Іван Шкурупій та Юрій Фрасенюк знову забезпечили комфортний гандикап для своєї команди—74:63 Незважаючи на рахунок, боротьба у матчі точилася на кожному клаптику майданчика. Безпорадними в деяких епізодах були і арбітри. При атаці «Пульсара»  показали фол в атаці, а потім дивно змінили своє рішення і вказали рівненцям пробивати штрафні. У наступній атаці  в «студентів» знайшли фол трисекундної зони, який видався несправедливим. У гостей матч з  «трульниками» намагалися врятувати Юріс Умбрашко та двічі - Ярослав Зубрицький, однак ці спроби користі не принесли. Як наслідок—83 на 71: третя поспіль поразка «Політехніки-Галичини» у національному чемпіонаті.

    Найрезультативнішими у складі «Пульсару» стали Сокур Станіслав(22 очки) та Фрасенюк Юрій( 16 очок). Дабл-дабл на рахунку Анатолія Дубнюка—11 очок та 10 підборів. У «політехів» набійльше старався Ярослав Зубрицькиий—21 очко, 10 підборів та 3 блок-шоти. 

     БК «Київ» і надалі одноосібний лідер чемпіонату. У «вовків» стовідсотковий показник--18 перемог у стількох матчах.

     

      

    Результати інших матчів туру:

    «Будівельник» - БК «Київ» - 77:86

    БК «Сумихімпром»- «Кривбасбаскет» - 84:72

    «Азовмаш» - Дніпро» - 68:56

    «Хімік» - «Одеса» - 85:73
                               >>обговорити на форумі


    Баскетбол: Суперліга
    автор:  Bora

                        Подарунок тренеру «студенти» не зробили 

    Баскетболісти Львівської «Політехніки-Галичини» у 16-ому турі Суперліги у Сумах поступилися місцевому «Сумихімпрому»--102 на 77(24:15, 20:26, 26:22, 32:14). Найбільшу лепту у перемогу господарів внесли брати Кривичі, які на двох накидали аж 49 очок. Попри поразку від сумчан, «студенти» продовжують займайте третє місце у турнірних перегонах. Попереду галичан лише флагамани українського баскетболу—БК «Київ» та «Азовмаш».

     

    Старт поєдинку проти могутніх домашніх сумчан для львів’ян цілком вдався. Але у середині стартового відрізку гри господарі дещо оговталися і вже диктували свої умови гри. Підопічні  Рімантаса Ендріяйтіса і надалі тільки збільшували свою перевагу. У другій десятихвилинці «політехи» впритул наблизились до господарів після влучного дальнього кидка Олексія Лобанова—34 на 33, однак на велику перерву команди пішли з рахунком 44 на 41 на користь «Сумихімпрому».

     

    Третя чверть матчу переломною для львівян не стала. Не надто вдала гра під щитами наших високих--Зубрицького, Улянка, Булаїча--змусила показати свою майстерність сумчанина  Коженця, якому цього вечора не було рівних під обома кошиками. Феноменальну гру видали також брати Кривичі, які просто трощили коших гостей своїми влучними дальніми кидками. Але, надія на позитивний результат у галичан все-таки залишалася у четвертій чверті, на яку вони вийшли, поступаючись лише на 7 очок. Однак, після того, як лідер «Політехніки» Володимир Голубєв отримав 5-ий фол, надій на позивний успіх «студентів» залишалося все менше. Господарі ще й у заключному періоді застосували сильний пресинг, до якого галичани не були готові. Єдиний, хто не здавався--Володимир Гуртовий, однак один в полі не воїн. Попри його старання, цього вечора «Сумихімпром» зупинити було неможливо-- 102 на 77—реванш за прикру поразку на останніх секундах у Львові. Не вдалося «політехам» порадувати свого наставника Валентина Вороніна, якому цього дня виповнився 61 рік.

     

    Найрезультативнішим у складі “політехів” був Володимир Гуртовий – у його доробку 19 пунктів. Нікола Булаїч та Володимир Лобанов поклали до скарбнички своєї команди по 11 очок. Ростислав Кривич набрав 27 пунктів, а його брат Ігор – 22. Дабл-дабл на рахунку Олега Коженця (15 очок та 13 підбирань).

     

    Результати інших матів:

    «Будівельник» – «Дніпро»  90:63
    «Азовмаш» – МБК «Миколаїв» – 107:92 
    «Кривбасбаскет-Люкс» – БК «Одеса» – 74:65
    «БК-93 Пульсар» – «Черкаські мавпи» – 109:87
    «Хімік»– БК «Київ» – 67-81
                               >>обговорити на форумі


    Баскетбол: збірна України
    автор: Bora                 Мельничук  офіційно тренер збірної

     

       У вівторок перзидент Федарації баскетболу України Олександр Волоков представив нового головного тренера націрнальної збірної України. Ним став Валентин Мельничук. З наставником укладено контракт на 4 роки. Нагадаємо, Валентин Федорович в останні роки керував португальською збірною, з якою добився високих результатів.

     

    Призначення на посаду головного тренера національної збірної Валентин Федорович прокоментував так: «Я щасливий, що буду тренувати збірну команду своєї країни. Я взяв на себе величезну відповідальність, оскільки рівень європейської першості зараз дуже високий, водночас навіть у відбірному раунді слабких суперників не буде. Разом з цим збірна України вже багато разів брала участь у фінальних частинах континентального чемпіонату, і кожного разу їй не вистачало якоїсь дрібної деталі аби виступити більш вдало. Над цими деталями нам треба працювати». Наймовірніше помічником Мельничука стане Валентин Брерстнєв, однак він ще не дав остаточної згоди. Новопризначений наставник престаивив усім список кандидатів у головну команду країни.

    Захисники: Євгеній Анненков (Політехніка), Артем Буцький (Сумихімпром), Максим Вільховецький, Олександр Панченко (обидва - Дніпро), Олександр Кольченко, Андрій Корочкін (обидва - Хімік), Андрій Лебедєв (Черкаські мавпи), Олександр Раєвський (МБК Миколаїв), Олександр Рибалко (БК Одеса), Леонід Стефанишин (Будівельник).

    Форварди: Сергій Гладирь (МБК Миколаїв), Артур Дроздов (БК Київ), Віктор Кобзистий, Максим Корнієнко (обидва - Дніпро), Віталій Коваленко (Будівельник), Дмитро Корабльов (Кривбасбаскет), Ростислав і Ігор Кривичі (обидва - Сумихімпром), Ігор Локтіонов, Євгеній Подорваний (обидва - Азовмаш), Олексій Онуфрієв (МБК Миколаїв).

    Центрові: Андрій Агафонов (Хімік), Володимир Гуртовий, Ярослав Зубрицький (обидва - Політехніка), Станіслав Балашов, Олексій Полтарацький (БК Одеса), Сергій Ліщук, Максим Івшин (обидва - Азовмаш), В'ячеслав Кравцов (БК Київ), Вадим Матюкевич (Дніпро), Віталій Потапенко (Естудіантес, Іспанія),

    Також «коуч» українців бачить у складі і двох представників НБА. Це зокрема  гравець Вашингтона Олексій Печеров та  Кирило Фесенко (Юта) Амплуа у обидвох виконавців—центровий.
                               >>обговорити на форумі
    Баскетбол: Політехніка Галичина 
    автор: Bora        У «Політехніці» ще один новачок                                    

    Львівська «Політехніка Галичина» підсилилася ще одним новобранцем. До лав львівського клубу завітав Ведат Корук, який відомий також під прізвищем Віталій Скрипов. Баскетболіст народився в Україні, однак має турецьке громадянство. До цього центровий захищав кольори таких команд, як «Трабзонспор», «Ойак» та «Даруссафаку». Зіграв також один поєдинок за національну збірну Туреччини.

    Зріст—215см. Аплуа—ценровий. Рік народження—1983. Нагадаємо, Скрипов став уже третім ,після Олексія Лобанова та Юріса Умбрашка, кого Валентин Воронін залучив до команди під час сезону.    

                               >>обговорити на форумі

    Баскетбол: Суперліга
    автор: Bora                    Черговий тріумф «політехів»

     

    Львівська «Політехніка Галичина» у 15-ому турі чемпіонату України з баскетболу  серед команд Суперліги продовжує кувати перемоги. Цього разу підопічні Валентина Вороніна вдома впевнено переграли криворізький «Кривбасбаскет Люкс»--89:74 (16:23; 19:12; 25:13; 29:16). Львів’яни, маючи в своєму активі 26 очок, продовжують займати третє місце у національному чемпіонаті, поступаючись лише флагманам українського баскетболу «Азовмашу» та БК «Київ».

     

    Гості з Кривого Рогу приємно здивували усіх у першому періоді. Зусиллями Дмитра Корабльова та Віталія Бойка вони зуміли вираватись у рахунку після першої чверті на 7 пунктів. Незважаючи на те, що «студенти» у другій десятихвилинці зуміли зрівняти рахунок, гра галичан відверто розчаровувала.  На велику перерву команди пішли за рівного рахуноку на табло—35 на 35.

     

    Свій бійцівський характер «політехи» показали у третій чверті, у якій переконливо переламали хід поєдинку на свою користь. Пятий фол заробив лідер господарів Володимир Голубєв, однак це більше завело господарів, аніж загальмувало. Своєчасні «трульники» Євгена Аннєнкова, Дмитра Кузьміна, Павла Улянка та проста феєрична гра капітана «Політехніки Галичини» Ярослава Зубрицького зняли усі питання щодо переможця матчу ще до його завершення. Домінування  господарів у наступному ігровому відрізку лише залишало питання з яким рахунком львівяни переможуть. Фінальна сирена  зафіксували уже одинадцяту перемогу галичан у Суперлізі—89 на 74.

     

    Найрезультативнішим у матчі став Ярослав Зубрицький, якому до дабл-даблу забракло лише одного підбору. На його рахунку 20 очок, 9 підбирань і 4 блок-шоти.  16 очок, 11 підборів і 2 блок-шоти  у доробку  Володимира  Гуртового. У «Кривбасбаскету» найбільше пунктів набрав Віталій Бойко. У його активі 17 очок. Одноосібним лідером чемпіонату і надалі  залишається БК «Київ». У «вовків» 30 очок. На 3 та 2 очки менше у «Азовмашу» та «Політехніки Галчини» відповідно.  Аутсайдери чемпіонату - «Кривбасбаскет Люкс» та «Пульсар».

                               >>обговорити на форумі

    Баскетбол: інтерв'ю
    розмовляв: Bora
            Ярослав Зубрицький :  «Мрію, щоб Львів добився найкращих результатів»

     

    Оновлена «Політехніка-Галичина» - найбільша баскетбольна сенсація вітчизняного чемпіонату. Команда, яка минулого сезону фінішувала лише на 11-ому місці і вважалася відвертим аутсайдером, цього року зазіхнула на один із комплектів нагород. Ярослав Зубрицький, який після 11-ти річної перерви повернувся до рідного міста, став чи не найяскравішим придбанням львів’ян у цьому сезоні. Саме Ярослав долучився до найгучніших львівських  перемог у новому чемпіонаті і став лідером команди. Після тренування форвард охоче відповів на запитання кореспондента «Писак».

     

     «Хотів повернутися до рідного міста»

     

    - Наскільки важкою була  отання гра для вашої команди  в Одесі ?

     

    -Я дуже радий, що ми зуміли перемогти. Цей матч був непростим, нервовим, емоційним. Одеса зіграла достойно, але в деяких дрібницях ми були сильніші: десь ми краще зіграли на підборах, десь закидували своєчасний дальній кидок. Саме ці деталі і вирішили підсумок гри на нашу користь.

     

    - Повернемось у минуле. Що стало вирішальним фактором Вашого переходу до Львова: хотіли повернутися до рідного міста чи не знайшли кращих пропозицій?

     

    - Южненський «Хімік»  хотів  мене залишати, але, в принципі, Львів  запропонував і створив для мене хороші умови.  До Львова  мене кликали вже кілька років, тому я вирішив, що потрібно повертатися додому. Фактор рідного міста  тут зіграв свою роль.

      

    - Вас абсолютно все влаштовує у команді?

     

    - Так,  я задоволений усім,  але знадобилися б трішки кращі умови для тренувань та домашніх ігор.  Зараз спонсори розглядають це питання. Думаю, за рік, за два у Львові буде хороший баскетбольний зал: побудують новий, або зроблять реконструкцію «Будівельника».  Тоді таких питань більше виникати не буде.

     

    - Чи згідні з тим, що такої боєздатної баскетбольної команди Львів ще не бачивза всю свою історію?

     

    - Команда справді зараз є найсильнішою. Прийшов хороший спонсор, появилися гроші, головний тренер зумів набрати висококваліфікованих гравців, провести хорошу селекцію, тому команда показує результат. Якщо є хороша фінансова база, то, відповідно, можна будувати і хорошу команду. 

    - Чого можна очікувати в національній збірній з приходом на посаду нового головного тренера? Сподіваєтесь на запрошення від Валентина Мельничука?

     

    - Для збірної , я вважаю, має вже бути молоде покоління. Вони повинні якнайшвидше награватись, бо команда в нас готується на перспективу, на майбутнє. Особисто мені потрібно всі сили докласти для клубного баскетболу. Я гадаю,  що новий тренер повинен робити кістяк з молодих гравців, щоб поступово, на майбутнє,  можна було очікувати  кращих результатів.

     

    - Нині Ви є кращим баскетболістом України  за статистикою блок-шотів.

    Як Вам вдається виконувати цей баскетбольний шедевр? Можливо,  відпрацьовуєте їх на тренуваннях?

     

    - Не знаю. Я їх не відпрацьовую, так в мене виходить. То, напевно, є відчуття,  коли я ставлю блок-шот. Відчуваєш в якийсь певний момент своєчасний стрибок  для блоку. Це я  так думаю. Взагалі мені  важко сказати, чи їх можливо відпрацювати на тренуваннях.

     

    «Найкращий відпочинок—сімейний»

     

    - Розкажіть, будь ласка, як Ви прийшли в баскетбол.

     

    - У дитинстві я займався волейболом, але ця гра мені не подобалась. Потім мучив тата, що хочу грати у баскетбол. Він підійшов до Анатолія Заверикіна, який  охоче мене прийняв до секції. Моїм першим тренером був саме він. Тренування я почав в останній рік школи, а потім вступив в політехнічний інститут, де почав також  займатися баскетболом.  В принципі, це вже досить пізній  вік.

      

    - Як батько стативився до того, що син хоче стати баскетболістом?

     

    - Мій батько теж спортсмен. Він грав і гандбол і баскетбол, тому не дивно, що ніяких заперечень з його сторони не було. Він був радий, що я хочу чогось добитись в спорті, тому тільки сприяв цьому.

     

    - Як вдається Ярославу Зубрицькому підтримувати свою спортивну форму?

     

    - Незважаючи на те, що тренер відпустив  нас на різдвяні канікули з 26 грудня,  я  продовжував  тренування  самостійно.То в фітнес-зал ходів, то у басейн. Розумію, що в моєму віці просто припинити тренуватися і нічого не робити днів 6-7 - це взагалі неможливо, бо потім буде дуже важко ввійти в форму. Для мене перерви, такої щоб я нічого не робив, не буває: або крос, або штанга, або баскетбол.

     

    - З ким із команди найбільше товаришуєте?

     

    - Я з усіма підтримую нормальні товариські відносини, не хочу гогось виділяти.

     

    -  А де Вам подається відпочивати ?

     

    - Відпочиваю завжди вдома з рідними Я - домашня людина. Для мене побути поруч із дитиною,  з сімєю - справжнє хобі.

     

    -  Хто Ваш спортивний кумир?

     

    - Якщо говорити про радянську та європейську школу, то це лиотвський баскетболіст Арідас Сабуніс, а з НБА—Майкл Джордан.

     

     - Яка Ваша баскетбольна мрія?

     

    - В принципі,  мої мрії уже збулися. Досягнув того, чого хотів: став чемпіоном України, виграв національний кубок і навіть кубок виклику НЕБЛ. Тепер тільки хочу зі Львовом зіграти якнайкраще. Мрію, щоб Львів добився найкращих результатів.

     

    Довідка «Писак»

    Ярослав Зубрицький народився 19 листопада 1974 року у Львові. Звірст—202 см. Амплуа—форвард. Грав за команди «Львівська Політехніка», «Данді-баскет» (Київ), Хімік (Южний), МБК Одеса.  Разом з одеситами  став чемпіоном України, а з «Хіміком» завоював бронзові медалі чемпіонату. В сезоні 2007-2008  в середньому за гру набирає 14 очок і робить 2 блок-шота.

                               >>обговорити на форумі