Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    любе і всененависне емо) - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » любе і всененависне емо) (є з чого попертись))
    любе і всененависне емо)
    kvitkaДата: Сб, 09.02.2008, 13:31 | Повідомлення # 16
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    Я вимирала з першого поста happy
    Але не маю звички наганяти на емо biggrin Нещастя такі, інфантильні, навіщо make them cry? smile Нехай вони собі hate this fucking world (бо і я його realy hate) і заспокоюють себе розтинанням вен на зап'ястях (сама себе іноді тим заспокоюю). Це кльово, коли ти вільна людина і завше можеш піти. Звісно, зазвичай це - понти, спосіб привертання уваги... Хоча далеко не завше... І кожна субкультура - це стан душі, а не купа шмоток...


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    prostofajnaДата: Сб, 09.02.2008, 13:41 | Повідомлення # 17
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    kvitka, цілком підтримую з субкультурами...це саме як емо ми можемо помічати в готах, скінах, панках...ті самі панти але я сумніваюсь шо більшість з них навіть знають ідею того чого наслідують)
     
    капустаДата: Сб, 09.02.2008, 14:05 | Повідомлення # 18
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    prostofajna, kvitka, любі мої. цікаве спостереження зроблене на основі досліджень даної субкультури і тупого гаяння часу на емовських сайтах. ніде в світі ви не знайшли б кобіт емо. дівчатка емо - це щось антиприродне. бо фактично вся культура базується на вираженні почуттів і емоційності. для кобіт то перманентний стан. а от для менів то зусилля і то мусить бути справді шось особливе. отже висновок - всі емо дівчатка - позерки!во.. ху.. аже легше стало

    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    kvitkaДата: Сб, 09.02.2008, 15:25 | Повідомлення # 19
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    капуста, я вб'ю купу сил і старань, щоб вчинити належний скандал або істерику. І в мене ніц не вийде, бо мені це протиприродньо. А я б хотіла це вміти, та не можу! Я вбиваю повільно, мовчанкою, образами, чим завгодно, тільки не потоком емоцій! Так шо мені до дупи всі дослідження!!! Але це зовсім не означає, що я не маю емоцій і не вмію їх виражати, просто не в істериках і не соплях. Я так само кохаю, я так само переживаю, я так само плачу (коли не бачить ніхто). Але я не кривлю писок, коли мені боляче!!! Я не сварюсь, я просто йду, йду від людей, від світу, світ за очі! І мене бісить, коли суспільство поділяють на дві купи: купу чоловіків і купу жінок. І ще: я НЕНАВИДЖУ чоловіків, котрі не вміють плакати, співчувати, розуміти і не вміють бути ніжними, НЕНАВИДЖУ!!! Вони не мають серця!!! Або понтуються. Так шо я не знаю, кому, яких зусиль шо коштує. Жодна стать не має ніяких привілеїв в суспільстві, ми - на рівні! Хоча, це так лише має бути... Суспільство надто заплуталось в стереотипах і тішиться з того. А треба бути вільними!

    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    капустаДата: Сб, 09.02.2008, 16:07 | Повідомлення # 20
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    kvitka, розумієш. тут мається на увазі все жіноцтво взагалі. ніжне, тендітне, схильне до істерик. просто природньо кобіти більш емоційні ніж мусікапи

    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    prostofajnaДата: Нд, 10.02.2008, 12:13 | Повідомлення # 21
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    тому нас і ущемляють бо ми більш емоційні))єдині емоції які я можу собі дозволити показувати на людях це радість і злість))))а хлопці то черстві шматки сиру, тому як би вони не намагались стати більш емоційними то всерівно брєд)
     
    IrzhaДата: Нд, 10.02.2008, 14:20 | Повідомлення # 22
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Тако: ті емо, шо зараз навіть в мене по Пустомитах бігають зовсім відрізняються від тих емо, якими би по-ідеї мали бути емо. І від емо в них лишилася хіба одна назва. Взагалі перекреслео всі фундаментальні засади їхньої страшної філозофії. Я, якшо чесно, нормального емо, такого як би мав бути ше в житті не зустрічала. Так шо: нема емо - нема теми для розмови. Є хіба страшні позери, але то вже інша стаття. cool

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    YanekДата: Пн, 11.02.2008, 22:24 | Повідомлення # 23
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 35
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    сказати, шо всі хлопаки сво.... - це найпримітивніше, шо можна придумати. невже ніхто з кобіт не зустрічав хоча б одного справді чуйного, співчутливого, розуміючого хлопаку?!

    я б міг вдатися до обрененого, і сказати, шо знаю купу черствих кобіт, але не буду... cool всіми люди і кожен переживає свої проблеми, будні і успіхи по-різному. комусь простіше все тримати в собі, іншому треба, шоб всі навколо знали з ким він(вона) і коли:).

    я б неробив таких поспішних і хибних узагальнень.


    В неї вже все було давно...
     
    ElvisДата: Пн, 11.02.2008, 23:08 | Повідомлення # 24
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    а мені якось пофіг емо-неемо. та яка різниця. шо ви так до них вчепились? то в дівчат певне улюблена тема після шмоток і косметики - знайти предмет обговорення і обсмоктувати його зі всіх боків.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    lyanochkaДата: Вт, 12.02.2008, 00:25 | Повідомлення # 25
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    мені здалось, чи на очі ще один стереотип - дівчата обговорюють лише лахи і косметику??????????...... емо, емо... я про них взнала лише зимою, бо просто в маленьких містах представників різних субкультур можна перерахувати на пальцях..якщо завчасно знайти їх.... може, почитаю тут трохи вас і зрозумію, хто вони і навіщо.. а поки я маю про них лише якісь мізерні уявлення.

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    капустаДата: Вт, 12.02.2008, 08:51 | Повідомлення # 26
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Yanek, я зустрічала) тепер він теж емос) happy

    Добавлено (12.02.2008, 08:50)
    ---------------------------------------------
    lyanochka, полазь на emo - style.ru почерпенш багато цікавого про ту субкультуру

    Добавлено (12.02.2008, 08:51)
    ---------------------------------------------
    Elvis, ти ше забув про перемивання кісточок суперницям) smile


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    IrzhaДата: Вт, 12.02.2008, 19:05 | Повідомлення # 27
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    lyanochka, шоб про то знати візьми залізь на емо.львів і почитай, шо вони таке. Або як маєш якогось роздуплятора, то запитай в нього. А то так ти нічого не допреш, або можна нарватися на якісь блудні висновки. От.

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    lyanochkaДата: Вт, 12.02.2008, 19:19 | Повідомлення # 28
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    ви мене не поняли. Я взнала, що такі існують, саме потрапивши на їхній сайт.. саме там і склались ті поодинокі і мізерні уявлення про емо, які я вже згадувала.... вони трохи агресивні і незадоволенні життям ( чи то мені здалось?), люблять чорно-рожевий одяг і ставлять якісь мрачнуваті аватари у профілях... Я з ними не спілкувалась, та і мета мого тимчасового перебування на тому сайті була зовсім інша, тому взнати їхні думки особливо не доводилось... мені цікаво інше... Як вони визначились - я емо?? бо люблять поєднання чорного і рожевого??? он просто цікаво знати - хто такі емо і чого від них чекати???..та...власне як і готи та інші субкультури, яких досить багато у Львові... але це вже в іншій темі іншим разом....

    Серце моє, чуєш, не спи!...

    Повідомлення відредагував lyanochka - Вт, 12.02.2008, 19:20
     
    IrzhaДата: Вт, 12.02.2008, 19:26 | Повідомлення # 29
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    lyanochka, тобі порадили зразу два сайти. Візьми і прочитай. Справді там нормально розписано. Проаналізуй і будеш знати хто вони такі і з якого панку взялися. Це перше.
    Шо від них чекати - хз. В кожного свій глюк.


    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    lyanochkaДата: Вт, 12.02.2008, 19:28 | Повідомлення # 30
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    понятно-))))) зара подивлюсь і потім кину сюди свої думки або питання.

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » любе і всененависне емо) (є з чого попертись))
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: