Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Медогляд - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Побалакати » Навчання » Універок » Медогляд (Я нинавиджу мидогляди. особливо ОТОЛАРІНГОЛОГА)
    Медогляд
    ВоїнДата: Ср, 12.12.2007, 21:35 | Повідомлення # 16
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Та так сі стало, що не встигли - не хотіли, от і не пройшли.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ЮлькАДата: Чт, 13.12.2007, 16:26 | Повідомлення # 17
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Спершу я медогляд проходила "без шума і пилі"... Пройшла ВСІХ. Сцена 2, дія 1: Коли Юлі залишилося лише занести медичну картку в останній омріяний кабінет, в кадрі з"являється лікарка, яка оголошує перерву "на 5 хвилин", аргументуючи це тим, що: "Головний лікар скликає на п"ятихвилинку". Друже! Будь розумним і множ цю цифру на 10!!! Одним словом, день той самий, сонце хилиться за горизонт, декорації ті ж. У темний похмурий коридор заходить лікарка, від якої смачно пахне салатиками і 40-градусним трунком, і пропонує "домовитися" - принести картки завтра після обіду... Що я можу сказати? Хеппі бьоздей, дорогий головний лікар!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin

    Люби ближнього свого:)))
     
    Varvara_SerafymДата: Чт, 13.12.2007, 16:44 | Повідомлення # 18
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 8
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Україна - країна контрастів

    → тільки у нас медогляд можна проходити три дні (як то в мене було на 1 курсі) і не пройти
    → тільки у нас за 20 гривень (така такса була на 2 курсі) можна збутися того діла за 5 хв (4 грн/хвилина :-)
    → Тільки у нас у гінеколога 1 курс - незаймані, 2 курс - незаймані і вагітні - також незаймані, а за рукавички (з допомогою яких, уточнюю, проводиться огляд) потрібно заплатити. Ваше ж здоров'я нікого не цікавить.
    → У нас людину із тиском 80 на 40 вижене із кабінету невропатолога злюка-медсестра. Бо, бачте, сьогодні не та зміна, яка її востаннє приймала.
    → У нас на флюрографію можна чекати 5 годин і не дочекатися, а якщо спробувати доводити власну правоту, то обізвуть хамом/хамкою, невихованим/невихованою, розкажуть, хто ваші тато, мама і всі інші родичі до 5 коліна.
    → У нас...

    Франків вуз
    Європейські амбіції
    А що у їдальні робиться? Чи може прибрано там? Чи можна придбати обід без черги у півгодини? Чи нормальні у нас аудиторії? Чи поважні у нас стипендії? Ой... працювати нашій неньці-Україні ще і працювати. щоб кудись з гордо піднятою головою вступати...

    А щодо медогляду... терпіти нам то щастя до закінчення 5 курсу!


    Не все так погано, як видається... Буде ще гірше :)
     
    ElvisДата: Чт, 13.12.2007, 17:52 | Повідомлення # 19
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ага. скоріше здоров'я втратиш, ніж його на тому медогляді продіагностуєш. я б закрив ту контору взагалі. то не медогляд, а справжній гадючник для бабусь, які кайфують від всяких суперечок і докорів, тітоньок в білих халатах, які сидять в реєстратурі вишивають рушник, а коли ти зовсім тихенько, так між іншим, попросиш в них свою карточку, то вони ледве стримають всі матюки, які в них в голові назрівають, щедро полиють лайном, скажуть, шо нема світла, тому їм темно шукати наші картки, і сядуть далі вишивати свої рушники. angry я медогляд проходив два тижні. останній раз, коли я там був, мене з кабінету вигнала наш терапевт. до другого курсу вона мене справді більше не побачить. tongue

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    lyanochkaДата: Пт, 14.12.2007, 19:31 | Повідомлення # 20
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    це просто диво! моя піврічна епопея із обходженням медогляду нарешті скінчилась!!!! smile

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ВоїнДата: Пт, 14.12.2007, 22:46 | Повідомлення # 21
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Я закінчив медогляд.
    Розумієте, люди, адже можна проходити медогляд швидко. Сьогодні пройшов його до кінця менше ніж за півгодини. Але ж це правда: бабульки, яким нема що робити так напрягають. Адже в їх руках є певна влада, і коли в них поганий настрій - ти проходиш мелогляд годинами, коли в них гарний настрій - ти проходиш його за півгодини. А це неправильно, адже в мене теж буває поганий настрій - а між тим я уступаю тим бабулям в маршрутці місце. Чому люди думають, що їхні відчуття найважливіші?


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ХрисТУСЯДата: Сб, 22.12.2007, 21:14 | Повідомлення # 22
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 39
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Ми також проходили восени і я прийшла вчасно, та пройшла ДАЛЕКО не за 20хв. І я кщо в попередньому повідомленні говориться про того Олега, якого я думаю, то виходить ми разом проходили медогляд. Дехто нервувався, що довго і нудно, але якщо дивитися на все оптимістичними очима, то все було досить прикольно і весело. smile

    Коли кохання заходить у двері, розум-вистрибує в вікно.

     
    BoraДата: Пн, 24.12.2007, 16:00 | Повідомлення # 23
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 54
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Ага))) Про Олега йдеться саме того, про якого ти і подумала... Та тоді ми так собі реально гнали, що це медоглягом назвати язик не повернеться ))) Було дійсно класно...

    Bora
     
    Побалакати » Навчання » Універок » Медогляд (Я нинавиджу мидогляди. особливо ОТОЛАРІНГОЛОГА)
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Пошук: