Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Хто розколює Україну: політики чи ще хтось? - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Побалакати » Суспільство » Про українське » Хто розколює Україну: політики чи ще хтось? (Поговоримо про те, хто намагається нас розколоти.)
    Хто розколює Україну: політики чи ще хтось?
    vohaДата: Пт, 21.03.2008, 02:30 | Повідомлення # 1
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 8
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Шановні читачі форумів! Звертаюся до Вашої спільноти з метою розібратися у тому хто ж все-таки розколює нашу державу? Багато говорять, що у всьому винні політики, однак я ще зареєстрований на УкрЦентрі і там почитав, що деякі жителі східної України відмовляються жити на своїй землі. Так, наприклад, мова йшла про харків, де житель цього міста писав, що не хоче там проживати. Я пишу йому, що Україна одна, а харків - складова її частина, і до того ж перша столиця, на що отримав відповідь Моя батьківщина - Україна... Ось я подумав тоді: а хіба тут не пахне розколом? А потім ще одну фішку дізнався, що оператор "Beeline" також розколює україну. Прочитайте про це у статті "Нові антиукраїнські тарифи "Beeline"" Не знаю як вам така тема, але думка все-таки цікава, а тому думаю, що дочекаюсь вашої реакції. З повагою Воха.INFOSOFT- ПОСТІЙНО У РИТМІ
     
    IrzhaДата: Пт, 21.03.2008, 18:30 | Повідомлення # 2
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    та-ак.. Якийсь тупізм. А самим власникам такий тариф вигідний?

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    vohaДата: Нд, 23.03.2008, 02:15 | Повідомлення # 3
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 8
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Ну, не знаю, а взагалі мова йде не про оператора а про розкол нашої неньки-України, а тому я хочу знати як найбільше ваших думок з цього питання.
     
    ::сіренький::Дата: Пн, 26.01.2009, 03:08 | Повідомлення # 4
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 23
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    хах) Україну починаємо розколювати ми!!! Не ми конкретно, але МИ!!! молодь!!! ми розколюємо її бездіяльністю щодо таких питань!!! потрібно діяти!!! потрібно робити спільні протести!!! ви звернули увагу, шо в наш час вживання таких слів як схід і захід вже не є географічними поняттями!!! а вони мають ними залишитись!!!
    розкол держави проводиться на всіх рівня... соціальний, політичний, шоу-бізнес... жопа повна!!!


    який з тобою кайф, ти обламуєш постійно, який це кайф!
     
    sevДата: Пн, 26.01.2009, 23:42 | Повідомлення # 5
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 13
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Quote (::сіренький::)
    потрібно діяти!!! потрібно робити спільні протести!!! ви звернули увагу, шо в наш час вживання таких слів як схід і захід вже не є географічними поняттями!!!

    ::сіренький:: хотів сказати : "Проголошуємо суверенну Halychyna Republic!!!" ))) гг.

    Я в таких питаннях заанґажований. (Особливо щодо теми розколу України). Тому краще no comments


    =LFC=

    Повідомлення відредагував sev - Пн, 26.01.2009, 23:43
     
    Побалакати » Суспільство » Про українське » Хто розколює Україну: політики чи ще хтось? (Поговоримо про те, хто намагається нас розколоти.)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: