Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    як вам "Писаки"? - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    Побалакати » сайт » матеріали » як вам "Писаки"? (що тре міняти, що дадати?)
    як вам "Писаки"?
    ВоїнДата: Пт, 18.01.2008, 18:48 | Повідомлення # 16
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Там важко роздуплитися що до чого, то як ще називати?
    Лайно.
    Ще мені не подобається, що люди просто самі закидають на сайт матеріали... Мені, наприклад, важко виявляти свої помилки, і я б волів, щоб твір перше прочитали кілька людей і порадили мені щось виправити, а потім закинули на сайт. Просто, коли хтось закидає твої твори ти відчуваєш, що ти не просто аматор, бо є певний, так би мовити "сервіс". Як на мене, то потрібно створити чоловік пять редколегію, яка б допомагала автору побачити помилки і якщо автор захоче виправляти, то виправити.

    Нема у розділі і рубрик. Я вже маю приблизні ідеї щодо рубрик. Є навіть ідея щодо конкурсу.

    Оцінювання там примітивне, і взагалі сторінка не популярна. Щоб проголосувало 8 чоловік я витратив купу часу. Маю деякі пропозиції щодо популяризації.

    Я маю деякі ідеї щодо дизайну сторінки і маю дможливість втілити цей дизайн у життя. Він буде готовий десь в кінці сесії, до кінця сесії, як на мене, нічого не зробиться.

    Добавлено (18.01.2008, 18:48)
    ---------------------------------------------
    Тарас, про що ти кажеш?
    Там все в перемішку і ти не знаєш що куда кидаєш...
    Там ваще ніфіга не зрозуміло...
    А те, що ти хоч зробити - ЛАЖА! Повна причім. Ця сторінка так і залишиться просто сторінкою, такою-собі невдалою. А я маю щодо сторінки крут ідеї... Які маю бажання втілити.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    lyanochkaДата: Пт, 18.01.2008, 19:01 | Повідомлення # 17
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    для таких емоційних і часом не дуже розсудливих, як я, важливою є кнопка, натиснувши яку, можна видалити власне повідолмення... бо... так часто повідомлення про те з"являються у темах не зовсім про те...дякую за увагу-)

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ElvisДата: Пт, 18.01.2008, 19:22 | Повідомлення # 18
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Воїн, кажу, як зроблю блог, то все буде інакше і роздуплитись там буде легше. хоча нічого складного насправді і нема, так шо не гони. а про самі закидають - в асьці ти мені не про помилки говорив, а казав яку банальщину закидають. тобі не подобалось, шо закидають банальні дитячі твори.
    про рубрики - супер. зробити треба. я за. про конкурс - вже сам здогадався, але думав втілювати в іншій площині. якшо організуєш конкурс, то я тіки за.
    чим тобі не подобається оцінювання? не оцінюють, бо не читають, і взагалі я помітив тенденцію на сайті - всім дуже часто впадло шось зробити. навіть проголосувати. ідеї популяризації? говори. послухаю. дизайн сторінки ти спочатку розкажеш мені і Ромку, тоді його можна поставити.
    Quote (Воїн)
    А те, що ти хоч зробити - ЛАЖА!
    - а ти звідки знаєш шо я хочу зробити?


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Пт, 18.01.2008, 19:35 | Повідомлення # 19
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Там повна лажа, як дім який на соплях тримається, а краще за мене ти не зробиш... А те що я казав в асьці, то правда... Там ніфіга цікавого майже нема, бо ніхто нічо майже не закидує... В асьція казав, що хочу сам це контролювати - не відмовляюся від цих слів, бо я не казав, що хочу, щоб закидували лише те, що мені подобається... Ти мене не розпитував ні про що....

    Ти мені розказував - то ЛАЖА!!!!!!!!!!!!!!! Я б*юсь об заклад, що я зроблю краще!!!!!!!! Бо я в це вкладую душу... А ти зробиш лише наполовину...

    Добавлено (18.01.2008, 19:35)
    ---------------------------------------------
    Між іншим, якщо б не я, то ти навіть не згадав.

    І про розподіл і зрозумілість - не можна статі і літератури кидати в одну купу!!!!!!!! Це різні речі.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Пт, 18.01.2008, 20:03 | Повідомлення # 20
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    чувак, по такому принципу, який ти назвав лажою і про який я розказував, тримається весь live journal, і поки не валиться, а досить класно працює і є популярним. я ще раз кажу, що не буду забороняти нікому кидати свої опуси. якшо ти хочеш зробити свою елітну сторінку і закидати своїх тролів і то, шо не будеш вважати банальщиною, то я не проти, якшо воно справді потрібне комусь. правда, ше треба буде з ромком поговорити. але в такому випадку буде існувати блог, в якому кожен буде виставляти все, шо захоче і твоя сторінка елітної літератури. і ше...
    Quote (Воїн)
    Ти мені розказував - то ЛАЖА!!!!!!!!!!!!!!!
    - ти б трохи знизив тон хоча б з поваги до того, шо ми з Ромком вже зробили і шо хочемо робити не для себе
    Quote (Воїн)
    Між іншим, якщо б не я, то ти навіть не згадав.
    - можливо і не згадав би. якраз через то на кожному кроці ми з Ромком просимо подавати свої ідеї, вказувати на недопрацювання. саме тому існує ця тема, саме тому я надіслав кожному приватне повідомлення ледве не з благанням розповісти про враження і пропозиції (на яке і ти не відповів. відповіло троє). саме тому я тебе в асьці й спитав чи не маєш якихось ідей.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    TristanaДата: Пт, 18.01.2008, 20:11 | Повідомлення # 21
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Elvis, +1.

    Кожне "творіння" (аж страшно від такого слова) повинно проходити крізь адміна!
    Бо деякі речі (наголошую: деякі), написані, так сказати, "від авторів" мене дивують... своєю приземленістю. Пробачте, автори, але це моя думка. Не все, що пишеться, можна розміщувати в і-неті.

    І загалом...
    Роман і Тарас зробили великий тяжкий шмат роботи, а це нелегко. Не варто їм кидати кпини!

    А, знаєте, що легко? Критикувати, писати дурниці і збирати команди в свою підтримку, щоб вплинути на впровадження чогось особистого та скупо-амбіційного на цьому сайті! Фє!

     
    ВоїнДата: Пт, 18.01.2008, 20:55 | Повідомлення # 22
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Пф-ф-ф-ф-ф...
    Що б не існувало в світі - воно існує на оригінальних ідеях і підходах. А до тебе я не повинен мати жодної поваги. Створив не тільки ти. Ще є наприклад Бодя! От він створив. щось мінімальне, але своє - рідне. А ти плагіатиш!!!!!!!!! Плагіатиш чужу систему.
    Щодо думки Христі, то скажу - не маю на думці створювати щось амбітне, я створюю те, що мені до душі!!!!!!!!! До того ж, Христя, твори проходять через адміна і що потрапляє на наш літературний стіл? "ПРИЗЕМЛЕНІСТЬ" Вони виконали свій шмат праці - я виконав свій, хоча він лишився непоміченим - ні тобою, ні навть Тарасом. І хочу зробити ТЕ!!!!!!! що мені до душі, те чим я живу!!!!!!! Я живу літературою, я нею дихаю, я бачу її на кожному кроці!!!!!!! Єдине, що я маю - це ЛІТЕРАТУРА. А те, що ти каж, Христя - це неправда. Мені потрібна підтримка авторів - один в полі не воїн, я твої методи не критикую - ти мої не критикуй теж!!!!!!!!!!11

    Добавлено (18.01.2008, 20:55)
    ---------------------------------------------
    Ага, і ще одне, Тарасику, в моїх творах нема жодного "троля", а ті в яких ж - Я НА САЙТ НЕ ВІШАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!! Тож припини ці закиди. Те, що я читаю - література оригінальна, цікава... Я нічо не буду казати про кажана!


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.

    Повідомлення відредагував Воїн - Пт, 18.01.2008, 21:17
     
    ElvisДата: Пт, 18.01.2008, 21:18 | Повідомлення # 23
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Трістана - це Христя Горобець. все решта - no comment.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Пт, 18.01.2008, 21:26 | Повідомлення # 24
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Отож, ноу комент... М-м-м, я тебе теж не коментуватиму. Бачу, що дарма силу трачу... Лан, окей... просто запамятовуй свої вчинки і не дивуйся мойм.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    lyanochkaДата: Пт, 18.01.2008, 21:52 | Повідомлення # 25
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    так приємно, коли до твоїх коментарів, слів і побажань прислуховуються, або принаймні, реагують на них.... cool

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ElvisДата: Пт, 18.01.2008, 22:41 | Повідомлення # 26
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    lyanochka, побажання враховано

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    капустаДата: Сб, 19.01.2008, 12:51 | Повідомлення # 27
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    блін... так не чесно....
    виходить шо коли тобі не подобається як я пишу і шо я пишу то повна графоманія.
    чого це все ти вирішувати маєш?
    то не правильно! буки...


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    lyanochkaДата: Сб, 19.01.2008, 15:19 | Повідомлення # 28
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    підтримую! я також проти такого самовладдя! звичайно, продуктивним можливе закидання теми всякою всячиною назвати буде важко (якщо це матиме місце на нашому сайті), але, якщо вже автор вивішую роботу, значить він готовий до того, що вона не обов"язково сподобається кожному...тому, це на власний страх і ризик самого автора, а ні як не адмінів тощо.

    Добавлено (19.01.2008, 15:19)
    ---------------------------------------------
    наші писаки збожеволіли.... мені та чарівна панянка вже разів двісті сказала "ю файнд е меседжь", а жодного нового повідолмення немає.. більше того - воно не тільки не сприймає нові повідомлення, але і не відправляє ще новіші. cry


    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ElvisДата: Сб, 19.01.2008, 15:22 | Повідомлення # 29
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    капуста, lyanochka, йопрст саме тому я не дозволяю Петровичу, шоб він вивішував шо хоче і як хоче. саме тому на тій сторінці і є та за вашими висловами "призмелена банальщина", бо я дозволяю народу закидувати на сайт все те, шо вони хочуть сказати. я ше жоден матеріал не заборонив. але йопрст, МЕНЕ ВЖЕ ТО СХАРИЛО. коли я кажу, шо дозволяю всім закидувати, то ви мені починаєте закидати репліки мол такий бред на сайті не тре розміщувати. коли я кажу, шо все одно вирішую чи закидати, то вам не подобається, шо хтось то вирішує. ШО ВИ ХОЧЕТЕ? шоб на сайт закидали все чи шоб доля кожного матеріалу залежала від чийогось рішення?

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    lyanochkaДата: Сб, 19.01.2008, 15:50 | Повідомлення # 30
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    Віктор говорить не про те, щоб закидувати роботи з власного розсуду, а про, те що хоче взяти на себе цю сторінку і, по можливості, щоб не наповнювати сторінку "банальщиною" (хіба я таке казала?), при опублікуванні керуватися думкою більшості. Я абсолютно спокійно висловила думку. Тарас, іхаб я говорила, що там брєд? навпроти, мені багато робіт там подобається! і взагалі ,ну я все розумію, і приблизно уявляю,скільки тобі за день приходиться вислуховувати незавдоволень чи побажань, але я з Капустою то при чому? здається, нічого з того, до чого ти приписав нас, ми не говорили..... і взагалі...Робота над сайтом і наша участь у його житті має тішити нас, а не приносити дурні суперечки. -)

    Добавлено (19.01.2008, 15:44)
    ---------------------------------------------
    і взагалі... є проблеми і посуттєвіше... що мені робити з тою дурепою? вона до сих пір не замовкла....

    Добавлено (19.01.2008, 15:50)
    ---------------------------------------------
    ух ти... вона мовчить-)


    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    Побалакати » сайт » матеріали » як вам "Писаки"? (що тре міняти, що дадати?)
    Пошук: