Форма входу

Категорії розділу

Олянька [6]
Петрович (Воїн)(Aslan) [2]
romanbaluk [2]
написане під впливом життя...
Lju [2]
Щось таке, що певно сподобається не всім
Здрок Ірина (та що капуста) [1]
клепсидри зеленого часу
PUMA (INNA SAGAYDAK) [5]
"там, де я"
Anizk@ [6]
Відьмочка [27]

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  Збірка текстів

  Головна » Статті » Творчість » Петрович (Воїн)(Aslan)

  правда, трактат, метафізика...
  прада, трактат, метафізика, логік. маразм, дурня?
  НЕ ЗНАЮ. просто читайте і насолоджуйтесь.
          перше і найважливіше у світі - любов. з неї все почалось і нею закінчиться. любов безмежна. любов не має рамок, правил і норм. вона не потребує норм, бо сама нею і є. любов - дика чила. і кожен, хто її буде підкорят, постраждає, а кожен, хто підкориться, пізнає щастя. ми діти любові. в любові родилися і помремо величаючи її. ніхто і ніколи не пояснить що таке Любов. як неможливо назвати всі числа (бо їх є безліч), так і нема повного пояснення Любові. Любов - вона і в Африці Любов.
          Вірте. Кожному буде дано по вірі його.
          Людина - найвеличніше творіння. людина індивідуальна. та яка там до біса людина? ти читач. ти - величний. ти - еталон мужності і доблесті. ти - єдиний. ти - унікальний. твій сперматозоїд і тільки запліднив яйцеклітину. ТИ - ІДЕАЛЬНЕ ТВОРІННЯ БОГА. ТАКИМ Він створив тебе. він любить тебе. ти найдорожчий і найближчий йому.
           ти, читачко. ти еталон жіночої мудрості і краси. ти достойна кохати не принижуючись і бути коханою не принижуючи. я люблю тебе, бо ти жінка. ти єдине і неповторне створіння Боже. ніщо в моєму житті не тішить мене так, як те, що я можу Любити тебе. ніякий чоловічий подвиг не мав би змісту, якби Адам не віддав своє ребро заради тебе. і кожен чоловік, що підняв руку на тебе чи морально, чи фізично хай падає. тобі в ноги і цілує землю під твоїми ногами аж поки знесилиться і впаде. лиш тоді проститься йому. сіт крутиться навколо тебе і твоя усмішка звертає гори. ти ніхто інший і лише ти.
           вірте і кожному буде дано по вірі його.
           немає потім і там. є тут і вже. найкращий спосіб відмовитись - відкласти на потім. не відкладай на потім. кажи так або ні. день для мрій настав сьогодні. ось мить мрій, добивайся, люби, бо потім і там НЕ ІСНУЄ. обтяжувати себе тим, що тобі не потрібно - безнадійна дурість. безглуздо відкладати непотріб на потім чи на вск випадок. візьми і викинь його, як ти викидаєш гниль з дому. безглуздо відкладати мрію на завтра, не знаючи того, чи дожтвеш ти до кінця сьогодні. хіба ти віддаси журавля в руках за синицю в небі? живи зараз, засипай з усмішкою. не бійся смерті, але знай - вона нещадна. життя прекрасне, а якщоо вмирати, то з усмішкою.
           вір і дасться по вірі твоїй.
           ступай сміливо. страх найбезглуздіше відчуття у світі. страх рушить і вбиває. безстрашність будує і лікує. ні один солдат не боїться в бою. страшно перед боєм і після, але не під час. не бійся мріяти. Не бійся здійснювати мрії. дій, а страх лиши тому, хто не має нічого важливішого.
           вір, просто, вір і побачиш що станеться.
           візьми всі правила і норми і кинь їх до чортів хай ними тішаться. тобі нема потреби в них. ти великий митець, ти великий творець, ти великий художник. ти малюєш свою найвеличнішу роботу - життя. художникам не потрібні норми: вони самі ними є.
           вір, бо ти знаєш, що все в що ти віриш збувається.
           смійся. ти вмієш сміятись. сміх робить твоє життя легшим і прекраснішим. що скажи мені може статися таке, щоб не здалося сміхотворним у порівнянні з вічністю. смійся над законами і величними традиціями. смійся над війнами і розрухами. смійся над тими хто хоче тебе образити. вони дурні і сліпі. чим можна образити того хто був створений по образу і подобі Божій.
           вір, просто вір, бо так треба, хоча зараз нема доказів цій потребі, та вір.
           дій. адже ніхто не розіб'є скелю, сидячи і обдумуючи те, що це важкаі довга робота. піраміди будували не інопланетяни, а люди. ті люди, котрі вміли працювати, вперто і безперервно. камінь твердий, його не розіб'є ударом кулака жоден воїн, його не візьме хвороба. камінь переможе крапля води, яка безперервно капає на нього.
           вір Людино. бо надію не доконаєш, а на любов рука не підніметься.
           живи. ти є світло. ти є щастя. ти є пошук. ти є життя. ніхто не може забрати у тебе життя. адже ти світло, ти вічність світів і перевтілень. ти маєш це тіло. воно тисне тобі? воно тягар? так!!!!!!!!! хто дав тобі тіло? БОГ!!!!! наіщо? тіло смертне, воно потребує їсти, пити, туалету. рубці загоюються повільно. а з'являються миттєво. навіщо? чому Бог обтяжив тебе тілом? для руху!!!!!!!!!! хіба ти б став з-за телевізора, якби тебе не обтяжувала прив'язаність до води і їжі? хіба ти навчився боротися, якби не було небезпеки? ДУРНЮ хіба тобі цікавий вічний спокій?
            вір, бо хто не вірить, той сам себе грабує.       
            ти не стодоларова купюра. когось твоя манера життя дратує. деяким не подобаєшся, не догоджаєш. а ти не стодоларова купюра, щоб всім подобатись. кому не подобається хай не дивиться. ти ж не примушуєш?
            вір, Божий сину, вір.
            ти слухаєш чужих порад, цікавишся думкою інших про тебе, стараєшся не заважати людям. МОЛОДЕЦЬ. при цьому любий ідеал дивись попередній пункт. всім не догодиш, і навіть не старайся. чужий досвід це добре, але він чужий. разом з ним у твоє життя потрапляють і мрії людини, яка ділиться цим самим досвідом. тому будь уважний. приймай допомогу, але не ведмежі послуги. іноді добрий намір веде в пекло. так і з поступками людям. ти пробуєш допомогти, пробачити, як потрібно, пропустити. дай свині за стіл сісти, а вона і ноги на нього покладе. будь обережним, бо не всі від ведмежої послуги зможуть відмовитись.
            вір, брате мій, вір.
            і на кінець, будь безумним. якщо ти дотримуватимешся всіх правил, будеш продумувати логічно правильний хід - ти не зробиш жодного кроку. для того, щоб перейти з одного місця на інше потрібна капелька безумства. безліч речей може статися, безліч причин і чинників можуть спричинити ці речі, і все за один крок. і коли ми будемо задумуватись над цим всім, то можемо й збожеволіти. для того й потрібно розум і просто переставити ногу.
            вір, сестро моя, вір.
            вір адже ти не можеш передбачити те, що буде з тобою сьогодні ввечері, а віра підкаже, що все буде прекрасно. вір, бо ти важкий мішок м'язів і кісток зібраних до купи любов'ю, який має життя, надію і віру, і абсолютно безстрашний, являючи собою величного митця. нічого сильнішого ніж віра нема. вона перетворює отруту на джерельну воду, а удар на на ніжний дотик. віра у будь-яких її проявах - велика сила.
   
  Присвячується вам, мої дорогі одногрупники (мається на увазі група журналістики підготовчих курсів до вступу у ЛНУ)
  особлива подяка Лапаївській Наталі. Без твого стусана я б напевне ніколи цього не написав. дякую одногрупникам всім і кожному. ви подарували мені багато моментів коли мною керувала Любов Всеохоплююча.


  Джерело: http://Петрович
  Категорія: Петрович (Воїн)(Aslan) | Додав: Elvis (08.12.2007) | Автор: Петрович
  Переглядів: 732 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 4.2/12
  Всього коментарів: 8
  05.02.2008 Спам
  8. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  И-и-и, маю сказати, що зовсім не хотів образити прекрасну стать... Людина це ідеальне творіння Бога wink

  05.02.2008 Спам
  7. Наталя Ліхновська (NataLEE)
  Сильно.
  Ти напевно філософію наперед перечитав:-)Я собі уявляю, що буде, коли ти прочитаєш Блеза Паскаля "Думки".
  Але в мене ще таке феміністичне запитання :-) :А чому про чоловіка сказано, що він ідеально створіння Бога, а жінка -ні??

  18.01.2008 Спам
  6. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Вони є, і повірте дуже багато, просто навколишній світ дико реагує на романтику, тому вони не можуть себе по-справжньому проявити... Зараз існує такий стереотип, що чоловік має бути !"СПРАВЖНІМ" чоловіком.

  18.01.2008 Спам
  5. Іра Панчишин (Іруська)
  Коли я це вперше почула, чи прочитала, не пам'ятаю вже як то було, то вслухалась добре в слова і зрозуміла... що не так багато в тому світі поганого, раз можна писати такі речі, а те, що написано не жіночою рукою - завдало ще більшого здивування, адже погодься, що не кожен чоловік (ну хлопець), напише про... про ЛЮБОВ, ВІРУ у те, в що справді можна вірити. Туська, мені справді дуже-дуже сподобалось. Ах-х-х, якби було побільше таких, як Ти... трохи романтиків... трохи всяких...

  15.01.2008 Спам
  4. Ludmila (Lju)
  сповідь людині... розумійте мене як хочте

  10.12.2007 Спам
  3. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  м-м-м... ну, це хороший твір - багатьом сподобався. Але от якого дідька пане ЕЛВІС ви мене діставали зі всім моїм творчим репертуаром? Гм. Між іншим, я майже не памятаю того, що тут писав. Очевидно, що писав не зовсім я...

  09.12.2007 Спам
  2. Уляна Депутович (Олянька)
  над такими словами варто задуматись. Дуже гарно написано

  08.12.2007 Спам
  1. respect (respect)
  ....мммда... таке запам’ятовується... усвідомлюєш, що таке другий бік людської душі, котра тобі не є і, мабуть, ніколи не буде відомою... дивно...
  таке воно – мистецтво слова і думки.

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]