Форма входу

Категорії розділу

Всяке [21]
Писаки про політику [1]
3-ій курс мав можливість чути ці опуси на ТПЖ. нехай всі тепер зможуть їх прочитати.
Творчість [51]
сюди можна закидати всі свої опуси, якщо маєте бажання їх показати аудиторії

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

 • шо слухаємо? (106)
 • дещо для навчання (4)
 • Коли ти востаннє?.. (500)
 • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
 • І ше одна забавка (127)
 • Статистика


  ВсьОГО! в мережі: 1
  Чужих: 1
  Своїх: 0

  Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

  Писаки

  Збірка текстів

  Головна » Статті » Всяке

  ода москалям!!!!!
  Ода москалям!!!!
  Пекельне тіло, що літає у голубому ядовитому газі раю. Воно, як ангел з підрізаними крилами, виривається з сіток, щоб злетіти у вись. Грубезні морди тримають його у царстві вічного холоду і пітьми. Кляті москалі!!! Зажали кавалок газу!! Що жаль?? Ах… ви мерзотники, ми вас породили, ми вас і….Злочин і кара. Влаштувати, вам б геноцид. Знали хитрі падлюки, як з братом куском хліба не ділитися.. Всю історію ви ґвалтували національну свідомість. Та ви.. …Ви ніхто проти нас, ви лише тінь, якої самі боїтеся і втікаєте від неї. Взяти вас за шкварку і вибити тріпачкою по дупі, щоб не розпускали рук на наше багатство. А то захотіли з України – Неньки зробити Малу Москаляндію, язик ані хатять рускій. Дулі з маком вам,засранці.
  Ви навіть не гідні споглянути в сторону України. Ви проти неї як Сонце проти мурахи. Ви синій колір в польській мові. Ви не існуєте без нас. І ви ще смієте зазіхати???? Нелюди.. Доля вас покарає….Та ви мали б кланятися і цілувати ноги Бандері. Ні!!! Ви навіть не гідні підійти до нього. Ви навіть не вартуєте сліду чобота його. Ви просто ксерокс, спотворений ксерокс українців і посміли таке вчинити. Ви зіпсували нашу історію. Порізали по кусочкам як свою любімую калбасу «масковскую». Шлях би вас трафив і вашу ковбасу!!! Лиш би дали спокою нам. А то вам ще борги сплачуй! А скільки ви заборгували нам??? Скільком ангелам ви підрізали крила? Га?? Що ж такого числа в природі не існує. Кляті кацапи!!!! Краще б жили мирно, а то ми ще вам покажемо де раки зимують. Бо ми Українці – наймогутніша нація у світі))!!
  Категорія: Всяке | Додав: zemleni4la (03.01.2008) | Автор: Земницька Надія (Зємлєнічка)
  Переглядів: 755 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 3.0/2
  Всього коментарів: 9
  25.02.2008 Спам
  9. Холпець з Кийова (Комбат)
  Молодець!!!
  Честь і хвала!!!!
  Можливо й емоції, можливо ще щось, але думка народу саме у такому і породжується і тримається!!!
  Ви - Львів - наша культурна опора, поки існують такі думки, доки й буде існувати наша Нація!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

  03.02.2008 Спам
  8. Варвара (Varvara_Serafym)
  Порожні емоції, позначені агресією та сарказмом. По прочитанні такої публікації десь у друкованому виданні, стала б мабуть на бік "москалів". Емоції - це добре, але коли підтверджені хоч якоюсь аргументаційною базою.
  Ображати можна і без нецензурщини та вульгаризмів, що у журналістському тексті, навіть гумористичному, не повинно бути допущене. Так, особи російської національності нам не подобаються, але то не дає підстави обзивати скількись там мільйонний народ "клятими", "мерзотниками", "нелюдами".
  До того ж подібна форма висловлювання свідчить про "ультрависокий" рівень культури українців, що ось таким тоном і такими словами спілкуються із людьми, які нам неприємні.
  Щодо геноциду, автор подумала, що написала? Мало геноцидів було? Опустимося до рівня тоталітаних режимів? Може автор претендує на роль нового Муссоліні? Леніна? Сталіна? А може створимо пан-українську державу, а всіх невгодних на Соловки, до чорта на кулічки, щоб знали де раки зимують, і щоб за пару століть створити ще один погноблений народ із підставою ненавидіти агресора?

  П.С. Погоджуюся із коментарем пана Євгена. Годі з нас емоцій і розтікань мислю по древу. Трохи більше б аналітики і шляхів розв'язання проблем насущних демократичним (ліберальним, соціальним яким завгодно) шляхом, але не геноцидами і "тріпачками по дупі". Не в первіснообщинномі ладі живемо, шановні, тож шануймося і поводьмося відповідно.


  25.01.2008 Спам
  7. Петрович Віктор Андрійович (Воїн)
  Росіян не слід утотожнювати з їх олігархічною владою.

  Ще слід зважати на те, що росіяни досить зазомбовані - у них досі зберігається тоталітарний режим і ніколи він не переривався. Це вже в крові. Цікава зсилочка про те, що історики російські кажуть: http://www.km.ru/sensation/


  19.01.2008 Спам
  6. здрок ірина (капуста)
  Походження терміну «москаль» є доволі очевидним — від назви Московської держави або як називали її в Україні та Білорусії — «Московщина».
  Самоназвою людей Московщини було «православні», рідше «русскіє». Іван Аксаков в листі до письменника Ф. Достоєвського пише: «Мудра річ написати заклик до русского народу, як його пишуть в інших країнах: „французи“ або „британці“ — „Русские!“ не годиться, сама мова не терпить. А на всіх сходках щоденно по всіх просторах Росії виголошуються промови із закликом: „Православные“. Ось як русскій народ визначає свою національність».
  Ні у поляків, ні у білорусів, ні в українців не прижилася назва «русскіє», на відміну від західноєвропейських народів. Видно, етнічна уява цих трьох сусідніх з Московщиною народів ніяк не могла змиритися, щоб так знані їм назви «Русь» і «руські» було перенесено на московитів. Книжною формою слова «москаль» було «московит». Пізніше у письмовій формі було введено термін «росіянин», що походить від грецької назви «Росія» (Ρωσσία). Першими його стали вживати поляки. Наслідуючи їх, в окремих випадках, головним чином через цензурні міркування, стали вживати полонізм «росіянин» українські та білоруські автори.
  Слід зазначити, що значення слова москаль змінювалося з часом спершу це був типовий етнонім, пізніше у внаслідок остаточного включення України до складу Російської імперії так почали називати солдат регулярної армії, оскільки в той час це була найбільша група росіян в Україні. Таким чином слово москаль з етноніму стало назвою певної соціальної групи незалежно від походження. Пізніше, коли внаслідок розширення категорій населення, що підлягало призову росіяни перестали становити абсолютну більшість солдатів, слово москаль поступово почало втрачати значення "солдат, військовий" і знову стало етнонімом. Саме в такому значенні вони використовується зараз.
  то спешл для Тімма. не будь такий вумний, бо ми теж не дурні, а якщо в тебе з почуттям гумору не все добре то не проблеми всіх а лише твої

  18.01.2008 Спам
  5. Надія Земницька (zemleni4la)
  Звиичайно, українці це поганий народ. Давайте дотримуватися цього життєвого креда. Знову станемо на шлях кріпацтва. Дорогі панове, давайте, кермо в руки і стежину деградації відчинено!!!

  16.01.2008 Спам
  4. Євген (Timm)
  повна лажа. Буду зберігати цензуру, я Українець, і пишу з великої літери знаючи правило як має бути правильно. Але це, що написано вище повний маразм. Народ не винний в діях керманичів. Все це не обгрунтовано. І взагалі москалі - це жителі Москви. А росіяни, вонитакі ж нормальні люди, я мав досвід з ними спілкуватися, звичайно є вийнятки, як і серед українців, але де їх немає.
  А відносно останнього речення, то хотілося б, щоб було так, але нажаль зараз далеко до цього. Якщо коли українця найобують на ринку чорножопі ублюдки івін не може відстояти свої права, то яка нафіг ця нація наймогутніша?..

  09.01.2008 Спам
  3. roman (respect)
  ну... після 250 г. я можу ще "покручє" написати... ))) biggrin

  04.01.2008 Спам
  2. здрок ірина (капуста)
  ех... файно то читалось на парі...
  а написано то як.... з правдивим хомоукраїнесівським завзяттям.... happy biggrin

  03.01.2008 Спам
  1. Назарук Тарас (Elvis)
  сподобалось тільки останнє речення.

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]