Ср, 24.04.2024

Форма входу

Категорії розділу

Рейтинг викладача [2]
скажи кого ти вважаєш кращим!

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    ВсьОГО! в мережі: 1
    Чужих: 1
    Своїх: 0

    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки


    Баскетбол: Суперліга ?>

    автор:Bora                

                             «Вовки» зупинили «студентів»

     

    Столичний БК «Київ» і надалі залишається єдиною командою в Суперлізі, яка не відчувала гіркоти поразки у цьому сезоні. На цей раз підопічні Томо Махоріча, завдяки феноменальній влучності Юджина Джеттера у заключному відрізку гри, здолали опір грізної «Політехніки-Галичини» --90:78, і тим самим перервали восьмиматчеву безпрограшну серію львів’ян.

     

    Перша десятихвилинка пройшла у рівній та запеклій боротьбі, про що й свідчив нічийний рахунок на табло—23:23. У галичан дуже старався Павло Улянко, який приніс у дебютній чверті до скарбнички своєї команди 11 очок. Початок наступного ігрового відрізку галичани відверто провалили. Попри невимушені втрати мяча, «політехи» ще й дозволяли господарям вдало атакувати власний кошик. «Вовкам»  вдалося вирватися у рахунку на 11 пунктів, однак до великої перерви підопічні Вороніна скоротили перевагу киян до 6 очок. Третій період протистояння для гостей виявився напрочуд вдалим. Завдяки вдалому зонному захисту, чудовими перехопленнями від Голубєва та влучним трульником Гуртового «студентам» вдалося вийти вперед. За півтори хвилини до закінчення чверті, при рахунку 52:56,  у столичному Палаці спорті пропало світло, і гру на тривалий час було зупинено. Невимушена пауза явно пішла «на руку» Юджину Джеттеру, який спіймав кураж і протягом 11 хвилин на майданчику заробив аж 21 очко і «поховав» будь-які сподівання «політехів» врятувати матч. Хоча, хто-зна як би склалася гра, якщо б судді не дали неспортивний фол Аннєнкову при рівному рахунку на табло чи ,скажімо, не було б перебоїв зі світлом в «Меридіані» ? Але фінальна сирена зафіксувала дванадцяту поспіль звитягу киян - 90:78. Найрезультативнішим у матчі став Юджин Джеттер, у доробку якого 23 пункти. У гостей 18 пунктів в активі Павла Улянка.

     

    Результати інших матчів:

    «Дніпро» - «Кривбасбаскет-Люкс» - 96:74 

    «Азовмаш» - «БК-93 Пульсар» - 84:76 
    БК «Київ» - «Політехніка-Галичина» - 90:78 
    «Хімік» - «Київский Будівельник» - 75:67 
    БК «Одеса» - «Черкаські мавпи» - 81:82 
    «Сумихімпром» - МБК «Миколаїв» - 110:75

    5 Січня «Політехніка—Галичина» буде приймати чинного чемпіона маріупольський «Азовмаш»
                               >>обговорити на форумі


    автор:Bora                                 
                    «Мавпи» у Львові знову безсилі

     

    Нині перемогу оновленої львівської «Політехніки-Галичини» над «Черкаськими Мавпами» назвати сенсаційною язик не повернеться. Ще у жовтні, коли «політехи» у кубковому матчі обіграли черкащан із гандикапом у 30 очок,  багатьом  баскетбольним фахівцям  ця перемога і загалом прохід у «фінал чотирьох» саме львів’ян виявився певною сенсацією. Але тепер, коли за плечима галичан було сім перемог поспіль, фактор рідних трибун допоміг записати до свого активу і восьму звитягу .  Цього разу у Львові перед «студентами» не встояли вищезгадані «Черкаські Мавпи»--91:75 (26:14, 19:22, 23:18, 23:21)

          Уже перші хвилини поєдинку дали усім зрозуміти хто на майданчику господар. Вдалі командні дії львів’ян у захисті та влучні атаки кільця суперника зробили для гостей дебют матчу страшним сном. Лідерські функції у «політехів» на себе взяв екс-гравець тих таки «Черкаських Мавп» Володимир Гуртовий,  який дуже впевнено діяв як  в обороні ,так і  в атаці. «Мавпи» почали  «просипатися» у другій десятихвилинці, коли у господарів відпочивали гравці основи. Захист «студентів» виглядав уже не так міцно, чим сповна скористалися гості, скоротивши розрив у рахунку до 11 пунктів.  

    кращий гравець матчу Володимир Голубєв

    Друга половина зустрічі майже нічого не змінила. «Політехи» пішли впевнено у відрив, який сягав понад 20 очок, однак  перевага  у рахунку  дозволила команді  розслабитись. У кінці матчу з ними так і сталося, проте у перемозі львів’ян уже ніхто не сумнівався -91 :75. Чудово у захисті відіграв російський легіонер «зелено-білих» Володимир Голубєв, який дозволив лідеру черкащан Ель Катібу записати до свого активу лише 4 очки. Натомість у скарбничку своєї команди він приніс 15 пунктів, 16 очок у доробку Павла Улянка, а дабл-дабл на рахунку Володимира Гуртового (14 очок і 10 підборів)А  найрезультативнішим у гостей і у матчі загалом став Роландас Ярутіс, який приніс своїй команді 21 заліковий пункт. 

    Отож, попри стартові три поразки оновлена львівська баскетбольна команда була «на висоті» аж  вісім турів поспіль, що дозволило   команді Валентина Вороніна впевнено закріпилася на високій третій сходинці Суперліги, де попереду крокують лише флагмани українського баскетболу—БК «Київ» та «Азовмаш». 

    Післяматчеві коментарі:

    Володимир Гуртовий (гравець БК «Політехніка-Галичина»)

    Із перших хвилин проти своєї колишньої команди почав грати тільки на перемогу, але вже в першій половині поєдинку отримав травму - підвернув ногу, проте лікарі забинтували ногу, і я, відчуваючи біль, продовжив гру. Звичайно ж, хотів здолати своїх колишніх одноклубників, але основним стимулом для перемоги було бажання продовжити переможну серію для Львова.

    Валентин Воронін (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»)

    В перемозі своїх підопічних не сумнівався. Це була не гра "мавп - ми могли будь-якої миті додати та збільшити розрив у рахунку. Хочу особливо виокремити наші дії в захисті. Нині в баскетболі часто трапляється, що перемагає той, хто краще грає в обороні. Обов'язково за прекрасну гру потрібно похвалити Голубєва, якого я ще на початку чемпіонату називав найкращим захисником чемпіонату України. Щодо суперників, то командної гри в їхньому виконанні не побачив. Так, у складі черкащан індивідуально сильні виконавці, але цього недостатньо, щоб перемогти нас. Ми підпускали суперників тільки тоді, коли на майданчику з'являлися не основні наші виконавці. 

    Роландас Ярутіс (граіець БК «Черкаські Мавпи»)

    Перед грою получили чітке завдання від тренера як саме грати з львів’янами, але з реалізаціями ідей тренера ситуація не склалася. В першу чергу нам не вдалося як слід зіграти в захисті. В результаті суперники пішли у відрив, а відіграти у нинішньої «Політехніки-Галичини» 10-15 очок дуже важко

    А в центральному матчі першого кола БК “Київ” здолав “Азовмаш” - 87:76. Попри відсутність своїх лідерів Сергія Ліщука та Роберта Арчібальда новий наставник «азовців» Сергій Завалін ніяк не може найти свою гру. А от кияни скористалися останніми негараздами «Азовмаша» і впевнено довели усім, що справи зараз у них кращі і певнено перемогли. У господарів  найбільше старалися  американець Райян Стек і Маркус Фейсон (28 і 16 очок відповідно), в активі Артура Дроздова – 13 пунктів. У гостей найрезультативнішим на майданчику був білорус Єгор Мещеряков.

     
    Результати інших матчів: “Сумихімпром” – “Будівельник” - 98:69, “Кривбасбаскет-Люкс” – МБК “Миколаїв” - 95:89, “Хімік” – “Пульсар” - 85:71, БК “Одеса” – “Дніпро” - 99:90 (2 ОТ).

     22 грудня на “політехів” чекає у Києві зустріч з місцевими “вовками”.            

                                            


                            І      В       П        ЗО-ПО    О       %
    1. БК “Київ”           11      11      0        957-750  22     100
    2. “Азовмаш”           11      9       2        998-861  20     82
    3. “Пол.-Галичина”   11      8       3        923-843 19     73
    4. “Хімік”             11      7       4        884-849  18     64
    5.  “Сумихімпром”        11      6       5        906-880  17     55
                               >>обговорити на форумі

    розмовляв:Bora

                     

      Валентин Воронін: «Львів заслуговує на єврокубки»

     

    Оновлена  львівська «Політехніка-Галичина» продовжує дивувати  баскетбольну  громадскість України. Зі «вчорашнього» аутсайдера команда Валентина Вороніна перетворилася на грізного претендента на нагороди чемпіонату.  Попри стартові три порозки у вітчизняній Суперлізі, «студентам» вдалося аж вісім раз поспіль заставляти своїх суперників покидати майданчик переможеними. Після першого кола чемпіонату галичани впенено адаптувалися на високій  3-ій сходинці в турнірній таблиці.  Останньою командою, яку здолали «політехи» були «Черкаські Мавпи». Саме після цього матчу головний тренер львівян Валентин Воронін відповів на запитання кореспондента «Писак».

     voronin

    - Валентине Петровичу, які враження  на головного трнера склала остання гра із «Черкаськаськими Мавпами?

     

    -Як ви розумієте, гра була не стільки важлива в турнірному плані, адже у випадку поразки ми також залишалися на третьому місці. Набір очків і набір темпу в команді  йде поступово. А що стосується самої гри, то  в баскетболі тренер не може застосовувати одних і тих самих гравців протягом сорока хвилин гри. Коли ми повели в рахунку, то я дав деяким гравцям основи трішки відпочити, випустив свіжих виконавців,  але вони не виконали поставлені завдання, почалися гурбі помилки в обороні.  А що стосується гри своєї команди, то я задоволений. Весь матч вели в рахунку, і в будь-який момент могли прибавити. Задоволений також діями в захисті. В сучасному баскетболі склалося так, що комада, яка краще захищається в підсумку пермагає.

     

    - Як  вдалося прикрити лідера черкащан Ель Хатіба?

     

    - Цю функцію на себе взяв Голубєв. Я ж говорив, що він кращий захисник в Україні,однак мені не вірили, але результат самі бачите. Попри свою стабільність, Ель Хатіб набрав лише 4 очки.

     

    - Як охарактеризуєте сьогоднішню гру як домашню, адже «політехи» краще грають в гостях ?

     

    - Ми хоча би зараз починаєм вдома грати. Сьогоднішна гра була непоганою як для домашньої. Можливо, це тому, що наші кращі ігри були на виїзді.

     

    - Команла програла три стартові матчі, але здобула вісім перемог. Багато хто поразку із МБК «Одесою» охрестив як «необов’язкову»…

     

    - Особисто для мене поразка від МБК «Одеси» була прикрою. Але, можливо, вона стала вирішальним фактором для команди. У таких випадках психологія відіграє велику роль. Коли ти програєш одну гру, другу, третю, то все в команди може піти на гірше, але з нами сталося навпаки.

       

    - За рахунок чого львів’янам вдалося обійти «Хімік» і ті же «Черкаські Мавпи» в турнірній таблиці,  адже  підбір виконавців майже на всіх позиціях у цих клубах  нічим не поступається львів’янам ?

     

    - Це  тільки завдяки командній грі та командному захисту.

     

    - Перед початком чемпіонату перед командою стояло завдання ввійти в шістку кращих. Тепер «студенти» знаходяться на високому третьому місці. Чи є  тепер поставлене завдання фінішувати третіми ?

     

    - Апетит завжди приходить під час їжі. Це стовідсотково. Будем старатися, але не знаю як вийде. Зараз ми вже є «подразником» і конкурентом  інших команд . Раніше  вважалось сенсацією, якщо ми когось обігрували, але тепер кожен на нас настроюється серйозно. Зараз наші перемоги  уже не сприймаються як сенсації. Всі ігри, за винятком «Азовмаша», ми на виїзді виграли.

     

    - Якщо команда посяде місце, яке їй дозволить грати в єврокубках,  чого можна очікувати , якщо  у Львові нема арени, яка би відповідала європейському рівню?

     

    - В єврокубках будемо грати однозначно. У місті вже займаються питаннями щодо  виділення  землі на побудову спортивної арени, але ця перспектива є далекою.  Зараз хочуть викупити палац спортивних ігор «Спартак». Мені сказали, що це ідеальне місце, якщо його привести в порядок., але я там ще жодного разу не був.   Якщо це вийде, то від цього буду тільки радий. Бачу,  що глядачам баскетбол є цікавим. Я думаю, що Львів заслуговує на єврокубки та команду,  яка би грала у хорошому залі.

     

    - Валентине Петровичу, минулого року Ви сказали, що створити у Львові боєздатний баскетбольний колектив буде важко. Як вам  це вдалося?

     

    - А це завдяки вдалій селекції. Я звернувся до своєї доброї  старої формули - запрошувати людей, яких я знаю. Із далекого зарубіжжя можна запросити багато гравців, але чи захочуть вони грати так, як це нам потрібно,  я дуже сумніваюсь. Вони роблять основний акцент на свою статистику. 
                               >>обговорити на форумі