Писаки

Волейбол: Чемпіонат України
    автор: Bor@
                            ВК «Львів-ЛДУФК»: знову поступилися

Волейбольний клуб «Львів-ЛДУФК» і надалі залишається єдиною волейбольною командою національного чемпіонату  вищої ліги підгрупи Б, яка ще не відчувала смаку перемоги. В 11-ому турі підопічні Юрію Мальчицького виявилися слабшими за сумський «Універ-Газмаш».

У першому матчі боротьби не вийшло—0:3 на користь сумчан. У другому поєдинку галичани,  вигравши один сет, дали бій супернику, однак клас «газмашівців» виявився вищим—1:3. Львівський клуб продовжує замикати турнірну таблицю вищої ліги підгрупи Б, не маючи в своєму активі жодної перемоги. Лідер зі стовідсотковим показником і надалі залишається МВК «Одеса».

>>обговорити на форумі

Санний спорт: Чемпіонат світу. Юніори
    автор: Bor@
                                   Львів’яни до медалей не дотягнули
     Чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів, який нещодавно завершився в американському Лейк-Плесіді, львівські майстри Марина Халайджян,  Тарас Сеньків і Роман Захарків (обидва дует) можуть занести собі до активу. Наша пара уже цього сезону здобувала високе четверте місце на юніорських світових  Кубках, тому основні надії на підсумковий успіх  покладалися саме на них. Але, на жаль, зачепитися за пєдестал у змаганні пар львів’янам не вдалося.

Представники львівського ДЮСШ “Беркут” фінішували восьмими та сьомими у двох заїздах відповідно. Як результат—підсумкове 7-ме місце. А ще одна представниця міста Лева Марина Халайджян була змушена задовольнитися лише 11-тим місцем в особистих змаганнях.

У командних суперечках українці на чолі із львів’янами Тарасом Сеньківим, Романом Захарковим, Мариною Халайджян та тернополянином Андрієм Мандзієм перевершила досягнення особистих гонок –  посіла п’яте місце.

Вільна боротьба: Кубок Львівщини
    автор: Bor@
                               Львівщина взнала імена кращих борців області

Кубок вільної боротьби, який нещодавно завершився у Львові, визначив кращих борців нашої області. Загалом свою майстерність на килимі показали 48 жінок та 82 чоловіки. Лідери львів’ян Юлія Остапчук (до ?>63 кг) та Андрій Стадник (до 66 кг) не змогли взяти участь через виступ за збірну України  на міжнародному турнірі в Росії. Саме ці спортсмени вибороли Jлімпійські ліцензії для Львова на чемпіонаті світу в Баку.  Натомість Олімпійська чемпіонка Афін Ірина Мерлені-Мельник не виступала також. Причина—вона вже не львівянка.

Серед чоловіків у своїх вагових категоріях перші місця завоювали: до 50 кг – КМС Грушка Остап, до 55 кг. – КМС Шуптар Василь, до 60 кг. – КМС Слюсаренко Сергій, до 66 кг. – МС Квятковський Андрій, до 74 кг. – МС Петречко Андрій, до 84 кг. – МС Цимбрак Тарас, до 96 кг. – МС Даценко Михайло, та у найбільшій ваговій категорії + 120 кг. – МС Свиридюк Олександр.

Серед жінок у своїх вагових категоріях сильнішими за інших виявилися: до 44 кг. – МС Черкес Оксана, до 48 кг. – МС Клещева Анжела, до 51 кг. – КМС Ващишин Анастасія, до 55 кг. – МС Малик Юля, до 59 кг. – МС Гусяк Ірина, до 63 кг. – Фуштейн Христина, до 67 кг. – Фурда Галина та у категорії + 72 кг. – КМС Кауфман Христина.
    Легка атлетика: меморіал О. Дем'янюка
    автор: Bor@
                                       На меморіалі батька переміг син

На меморіалі Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту, який нещодавно завершився в спорткомплексі ЛДУФК, переміг Дмитро Дем’янюк. Львівянин підкорив планку на висоті 223см і став недосяжним для перспективного харківянина Олександра Нартова (2-ге місце) та досвідченого вінничанина Андрія Соколовського (3-тє місце). У жінок рівних не було українці Олені Холоші. Вона взяла висоту 190 см і заслужено посіла перше місце.

Змагання з легкоатлетичних стрибків у висоту “Меморіал О. Дем’янюка”  проводилися у Львові в сьомий раз поспіль в пам’ять відомого українського спортсмена-олімпійця, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор 1980р. в м. Москві, який трагічно загинув в 1999 році.

Турнір щорічно збирав 100-150 учасників з різних регіонів України та Білорусі, 400-500 глядачів – жителів та гостей  міста. Щоправда цього разу учасників було менше, але самі змагння виявилися видовичними та цікавими.

В історії турніру виступи Юрія Кримаренка – чемпіона світу 2005 року (особистий рекорд -234см), Вікторії Стьопіної – бронзової призерки Олімпіади в Афінах (особ. рекорд – 202см), Андрія Соколовського – срібного призера чемпіонату світу, учасника двох Олімпіад, рекордсмена турніру( особ. рекорд – 236 см), Ірини Коваленко – чемпіонки світу серед юнаків (особ. рекорд – 195 см), Ірини Михальченко – чемпіонки Всесвітніх ігор військових 2006 року , учасниці двох олімпіад (особ.рекорд–201 см), Вікторії Паламар – чемпіонки Всесвітніх ігор військовослужбовців 2007 року, учасниці двох Олімпіад (особ. рекорд – 201см) та членів національних команд України, Білорусі.

Спортивний клуб «Висота» здійснив нагородження кращих спортсменів  2007 року. Ними визнані Дмитро Демянюк, Віктор Шаповал, Соломія Швед, Ірина Маланчук.

Серед глядачів було проведено безкоштовний розіграш призів від спортивного клубу «Висота» та головних призів (двох путівок за кордон) від туристичної агенції «Vip-travel».

Родзинкою змагань стало протистояння володарів олімпійських ліцензій 2008 року Дмитра Демянюка та Олександра Нартова, а також рекордсмена турніру Андрія Соколовського. Основна боротьба їх розгорнулася на планці висотою 223 см. Соколовський відмовився від цієї висоти, попросивши вищу—2м 26см, однак її вінничанин подолати не зміг і в підсумку змушений був задовольнитися лише третім місцем. На 2м 23см стрибнув лише Демянюк і став переможцем турніру. А молодий і талановитий Нартов, який не зміг підкорити цю висоту, лише за додатковими показниками обійшов Соколовського і зайняв друге місце.

У жінок тріумфувала  переможниця кубка України-2007 Олена Холоша. Вона злетіла на 1м 90см. Ірина Коваленко та Вікторія Добринська з результатом 185 см задовольнилися сріблом та бронзою відповідно.

Шашки:Чемпіонат Європи

автор: Bora

Українки у Європі найсильніші

На турнірі з шашок-64 серед жінок, який нещодавно завершився у Львові, домінували українки. Перщу сходинку посіла харківянка Юлія Макаренкова, яка набрала 19 очок із 22-ох можливих. Друге місце також зайняла представниця України одеситка Вікторія Мотричко, а замкнула трійку сильніших Єлєна Маськова із Молдови. Єдина представниця міста Лева на турнірі такого рівня Зоряна Анісімова показала лише восьмий результат. Загалом за пєдестал боролися 12 шашкісток з України, Росії, Польщі та Молдови.