Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Де взяти гроші? - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » Де взяти гроші? (Пограбувати банк, вбивство на замовлення...А яка твоя думка?)
    Де взяти гроші?
    LjuДата: Ср, 19.12.2007, 22:36 | Повідомлення # 1
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Ех, загальновідомо, що їх, грошей (іноді в народі зустрічаються назви: зелень, бабло, манєти, капуста...) ніколи не вистачає, але то ше добре, коли їх не вистачає, бо стає зовсім погано, коли нема чого невистачати.... Думаю, всі ми студенти і нам зрозуміла ситуація жити від стипендії до стипендії, звичайно ж якщо вона є. То де ж їх все таки взяти? На роботу дворніком чи стриптизером не підеш, мораль не дозволяє (бувають винятки і їх не так мало), а на нормальну роботу ніхто не візьме, бо малі ше, або ж тре прогулювати все навчання, і вся твоя наука йде на... Тобто слід вирішувати чи вчитися й бідкувати до пятого курсу, чи забити на ту науку і працювати на сесію, бо ж як тоді здавати?

    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    ElvisДата: Ср, 19.12.2007, 22:59 | Повідомлення # 2
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ну й дилема. нинаю в мене поки великих труднощів нема, бо й батьки підтримують, типендію маю (ги, поки що, бо зараз буде сесія) і підробляю потроху. хоча грошей все таки не вистачає, але я знаю чому - тре мені на пиво ходити менше і не тратити гроші на всяку фігню. smile

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    LjuДата: Ср, 19.12.2007, 23:52 | Повідомлення # 3
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    А як не тратити на всяку фігню і не ходити на пиво, то що ж лишається? Буде зовсім не цікаво

    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    капустаДата: Чт, 20.12.2007, 16:55 | Повідомлення # 4
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    гроші - вічна проблема людства. в чомусь підтримую комуністів. без них життя було б набагато кращим. дилема де їх взяти існувала існує і буде існувати завше. вихід тут простий - вечірній підробіток і робота на літо.
    а взагалі - глупо від чогось залежати. навіть від грошей. людина має бути вільною. але
    "вільним може бути той у кого дуже багато грошей, або той у кого їх зовсім нема". знов все впирається в гроші... починаю їх ненавидіти


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    РейдерДата: Чт, 20.12.2007, 18:40 | Повідомлення # 5
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 213
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    Починаємо заглиблюватись у філософію?))
    Гроші є, грошей нема, і так весь час, хоча у студента частіше переважає другий пункт
    Quote (Elvis)
    тре мені на пиво ходити менше і не тратити гроші на всяку фігню.
    -- я собі багато разів це обіцяв, але якось не виходить biggrin


    Я довго думаю.Довше, ніж роблю.Чим довше думаю, тим менше роблю.Тому що думаю я в основному про те, шо би зробити такого, шоб нічого не робити.
     
    LjuДата: Чт, 20.12.2007, 22:22 | Повідомлення # 6
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    А давайте як колись, будемо бавитися бартером, я тобі півшкури, а ти мені тєлєгу капусти...
    Простіше тоді було... happy


    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    ElvisДата: Чт, 20.12.2007, 22:22 | Повідомлення # 7
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Quote (капуста)
    починаю їх ненавидіти
    - тобі тре з Петровичем поговорити. той ідіот має подібну думку. а я не проти грошей. самі гроші - не зло. так говорять або ледарі, які не можуть їх заробити, або ... ну, ше хтось. я думаю, шо гроші - не така вже й погана штука. але то всьо IMHO, так шо не сваріть тут мене сильно


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    LjuДата: Чт, 20.12.2007, 22:35 | Повідомлення # 8
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    wink класний є вислів: "Та щоб на тебе гроші напали!" - змістовний вроді

    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    капустаДата: Пт, 21.12.2007, 23:46 | Повідомлення # 9
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Quote (Lju)
    А давайте як колись, будемо бавитися бартером, я тобі півшкури, а ти мені тєлєгу капусти...
    Простіше тоді було...
    Капусту попрошу не ображати. Капуста не продається)

    Добавлено (21.12.2007, 23:46)
    ---------------------------------------------
    щодо грошей.
    вони самі по собі не є злом. вони злими людей роблять. всі за ними женуться. люди перестають бути людьми. політики чого тіко варті. я так не хочу. людина має залишатись людиною. коли якась річ хм... як би то краще сказати...отримує владу - все. і взагалі! то глупо... залежати від будь чого ... цигарок, грошей, соціуму...
    назвіть мене утоаісткою і мрійницею але свобода людської індивідуальності перш за все


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    prostofajnaДата: Сб, 22.12.2007, 12:49 | Повідомлення # 10
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    на мою думку, без грошей нема свободи. Ти багато собі забороняєш і недозволяєш, а яка тоді свобода?гроші це дуже кльова штука, вони нре роблять людей злими якшо люди не є такими по суті. Я знаю багато людей які ні в чому собі ніколи не відмовляли, але водночас вони просто афігітєльні.Тому не в гршах проблема а в їхньому сприйнятті.
     
    LjuДата: Сб, 22.12.2007, 18:47 | Повідомлення # 11
    зацікавлений писака
    Група: друзі сайту
    Повідомлень: 21
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Quote (капуста)
    всі за ними женуться. люди перестають бути людьми. політики чого тіко варті.

    То ж і є сутність людини: чим більше, тим краще, а коли забагато, то ще трошки ніколи не завадить. А політики, то взагалі окремий вид...
    Реально ж, грошима треба вміти володіти, особливо коли їх багато


    Що є комедією, а що трагедією, виявляється з часом!
     
    ГрифкоДеСКачурДата: Сб, 22.12.2007, 22:34 | Повідомлення # 12
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 1
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Гроші як воші - брудні кусачі й гидкі, совість і руки лоскочуть коли лежать в стороні. (Лесик Бенд)
    Гроші не є ні злом ні добром. Тільки необхідністю (Пропозиція щодо півшкури ще діє?)
    Гроші показують людину такою якою вона є. Давайте бути собою!
    Отож, що ми маємо, - студентів. Журналістів в основному. Заробити на певному короткому проміжку часу (поміж сесіями), - рішення банальне і просте, - рекламний бізнес з гнучким розпорядком роботи. Нехай на початках він не приносить ні величезного зиску ні бажання жити. Але на пиво заробити буде, якщо не надто хотіти ще й курки чи курочки.
    Варіант другий - мученицький, - робота за спеціальністю (підходить після закінчення кількох початкових курсів так само і проходить). Недоліки очевидні, - втрата часу вкупі зі сльозами "пачьєму я роділось" (кинутися в журна жорналістики і перемолоти совість або ж безслідно втопитися в районній газеті з вічнопєними шефами).
    Радійте, Вам ще повезло в порівнянні з іншими факультетами, ріднішими мені за спеціальністю, - хлопакам приходиться копати ями, бити бетон і т.п. Не кривитиму душею, - там також підробляв. (Макарена-форева!). Дівчата на природничих факультетах взагалі в безвиході, - Оріфлейми або ж начверть вакантні посади на кафедрах до вибору.
    До чого веду. Можна починати робити що забажається. І на цьому заробляти. В найгіршому випадку все одно закінчиться мобільними телефонами що й не так погано загалом. Не беручи до уваги фірм типу СПП.
    (Щось набридло писати). Знаю.


    Зник… Зни… Каєшся. І зника…
    з кавою… вона чомусь не гріє без кориці і посмішки.
     
    Дідько_пелехатийДата: Чт, 10.01.2008, 16:49 | Повідомлення # 13
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 53
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    капуста,
    "назвіть мене утоаісткою і мрійницею але свобода людської індивідуальності перш за все
    "

    таких мрійників є трохи, ти не одна))


    не з'їм, так понадкусую:))
     
    IrzhaДата: Чт, 24.01.2008, 18:54 | Повідомлення # 14
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    О, я тут напару ше з деким тему придумала: їх можна "втрудити" в політехівських.

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Різне » Де взяти гроші? (Пограбувати банк, вбивство на замовлення...А яка твоя думка?)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: