Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Фрізбі - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Фрізбі (справді хороший вид спорту)
    Фрізбі
    lyanochkaДата: Пт, 18.01.2008, 18:54 | Повідомлення # 16
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    о..я трохи розбавлю вашу чоловічу компанію...не знаю...люблю футбол, хоч і будучи на стадіоні одного разу, ще й до того на грі "заря" - "динамо", через що заради власної безпеки постійно мусила вгамовувати емоції (хто чув про ЗАРЮ, зрозуміє) , так ось...я постійно губила м"ячик і весь час питала в тата, де він, а коли мені показували, що м"ячик справа, і я слухняно повертала голову направо, він швидесенько летів наліво...тому люблю дивитись футбол по телевізору і бажанно із поясненнями кометатора - у таких-то костюмах той-то, у таких - той-то.... а фрізбі ... фрізбі зовсім не здався мені смішним....абсолютно... класний спорт. Добре, що та тарілка велика - я її жодного разу очами не загубила.....і взагалі я люблю стрибки у воду -)

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    kosikДата: Пн, 21.01.2008, 12:56 | Повідомлення # 17
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 30
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Frisbee то дійсно кльова штука, dry а ще ліпше у ній те, що поки інші бігають в мороз по стадіону, відпрацьвуючи фізкультуру, ми "кидаємо свою сковородку"!!! в спортзалі!!!І без проблем отримали залік!!! - це про вигоду для нас!

    А в реаліях цього світу Фрісбі дійсно цікава та захоплююча гра (от тільки бігати багато треба, а це важкувато для курців, але й на те це і є вид спорту!!!) tongue !!!

    А людина, яка посправжньому любить спорт - не буде об...ати один з його видів!!! Тому не сваріться!!! wink

    Добавлено (21.01.2008, 12:56)
    ---------------------------------------------
    Frisbee то дійсно кльова штука, dry а ще ліпше у ній те, що поки інші бігають в мороз по стадіону, відпрацьвуючи фізкультуру, ми "кидаємо свою сковородку"!!! в спортзалі!!!І без проблем отримали залік!!! - це про вигоду для нас!

    А в реаліях цього світу Фрісбі дійсно цікава та захоплююча гра (от тільки бігати багато треба, а це важкувато для курців, але й на те це і є вид спорту!!!) tongue !!!

    А людина, яка посправжньому любить спорт - не буде об...ати один з його видів!!! Тому не сваріться!!! wink


    Не кажи мені, що робити - і я не скажу куди тобі йти!!!
     
    respectДата: Ср, 20.02.2008, 22:21 | Повідомлення # 18
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    "присягаюсь другою Ромовою ногою" - зарах biggrin biggrin biggrin


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    kanykДата: Ср, 19.03.2008, 12:38 | Повідомлення # 19
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 3
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Петя, тобі краще не знати, що про цей вид спорту думають пацани biggrin

    Добавлено (19.03.2008, 12:38)
    ---------------------------------------------

    Quote (kosik)
    Frisbee то дійсно кльова штука, а ще ліпше у ній те, що поки інші бігають в мороз по стадіону, відпрацьвуючи фізкультуру, ми "кидаємо свою сковородку"!!! в спортзалі!!!І без проблем отримали залік!!! - це про вигоду для нас!

    Ах ти...спортсмен, я хотів сказати.Ти знаєш, яке задоволення отримуєш від футболу на морозі.А ще можна потішитися як про ваш видовичний вид спорту відгукується Яремчук.Цитую:"Нашли себе етот вид спорта"!!!
     
    BobrikДата: Ср, 19.03.2008, 12:38 | Повідомлення # 20
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 19
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Quote (kosik)
    Frisbee то дійсно кльова штука, а ще ліпше у ній те, що поки інші бігають в мороз по стадіону, відпрацьвуючи фізкультуру, ми "кидаємо свою сковородку"!!! в спортзалі!!!І без проблем отримали залік!!! - це про вигоду для нас!

    Нуу..ээ..цЫкава думка.. Зрештою називати одним плюсів цього "захоплюючого" спорту Вигоду - це не є дуже раціональним. Нажаль, ти не мав змоги грати під час морозу на стадіоні у футбол тому й не розумієш нашого кайфу. Сам по собі мені чомусь фрізбі схожий на керлінг - така ж "цікава та захоплююча" гра. Фани керлінгу перепрошую..


    Якщо цей напис зменшується - ваш монітор уносять!
     
    kanykДата: Ср, 19.03.2008, 12:42 | Повідомлення # 21
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 3
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Quote (lyanochka)
    о..я трохи розбавлю вашу чоловічу компанію...не знаю...люблю футбол, хоч і будучи на стадіоні одного разу, ще й до того на грі "заря" - "динамо", через що заради власної безпеки постійно мусила вгамовувати емоції (хто чув про ЗАРЮ, зрозуміє) , так ось...я постійно губила м"ячик і весь час питала в тата, де він, а коли мені показували, що м"ячик справа, і я слухняно повертала голову направо, він швидесенько летів наліво...тому люблю дивитись футбол по телевізору і бажанно із поясненнями кометатора - у таких-то костюмах той-то, у таких - той-то.... а фрізбі ... фрізбі зовсім не здався мені смішним....абсолютно... класний спорт. Добре, що та тарілка велика - я її жодного разу очами не загубила.....і взагалі я люблю стрибки у воду -)

    Лянка, я тебе кохаю після таких слів.Blond-- the best.Надіюсь, ти не образилась? cry
     
    lyanochkaДата: Ср, 19.03.2008, 14:56 | Повідомлення # 22
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    kanyk, чо ти завжди з мене ржеш?? cry

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Спорт » Фрізбі (справді хороший вид спорту)
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Пошук: