Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Про фільми - Сторінка 2 - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Модератор форуму: Elvis  
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » Про фільми (тут я пропоную виставляти короткі описи хороших фільмів)
    Про фільми
    ElvisДата: Чт, 03.01.2008, 13:39 | Повідомлення # 16
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    знчть про два фільми з геніальним Аль Пачіно:
    Лице зі шрамом.
    Оригінальна назва: Scarface.
    Рік виходу: 1983
    Жанр: бойовик, драма.
    Режисер: Брайан де Пальма.
    В ролях: Аль Пачіно, Стівен Бауер, Мішель Пфайфер, Мери Елізабет Мастрантоніо, Роберт Лоджа, Міріам Колон.
    про фільм: весною 1980 року був відкритий порт Мейріел Харбор, і тисячі кубинських біженців кинулись в Сполучені Штати у пошуках американської мрії. Один з них знвйшов її на залитих сонцем вулицях Маямі. Багатство, влада і пристрасть перевершили навіть найбільш неможливі мрії. Його звали Тоні Монтана. Світ запам'ятав його під іншим іменем... "Лице зі шрамом" - один з найбільш жорстоких гангстерів в історії кіно.
    фільмака суперовий. хто хоче - я маю.
    Своя людина
    Оригінальна назва: The insider.
    Рік виходу: 1999.
    Жанр: трилер/драма.
    Режисер: Майкл Манн.
    В ролях: Майкл Пол Чан, Аль Пачіно, Ліндсі Краузе, Ріп Торн, Крістофер Пламмер, Роберт Харпер, Стівен Тоболовскі, Брюс МакГілл, Джина Гершон, Лінда Харт, Уінгз Хаузер, Майкл Гембон, Кліффорд Кертис, Колм Фіорі, Лінн Тігпен, Рассел Кроу, Нестор Серано.
    про фільм: у фільмі віртуозно показано напружену атмосферу двох світів: офіційної інформації і таємних істин, які ніколи не повинні побачити світ. І тільки тому, хто прийшов зсередини і був там своєю людиною, під силу знищити непроникні стіни брехні...
    фільм взяв 7 Оскарів. я би віддав навіть 20. реально сильний фільмака. варто глянути. до речі, Аль Пачіно грає журналіста. і там дуже правдиво показана журналістика. кому треба - я маю.
    Прикріплення: 4717498.jpg (32.8 Kb) · 0719007.jpg (28.4 Kb)


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ElvisДата: Чт, 10.01.2008, 01:37 | Повідомлення # 17
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    тільки шо додивився "Список Шиндлера" - це суперовий фільм. Спілберг режисер. всім раджу. правда фільм йде три години. але то варта уваги штука.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ЮлькАДата: Ср, 16.01.2008, 14:18 | Повідомлення # 18
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Нещодавно знайшла в себе на компі фільмик "Інтуїція" (там Кейт Бекінсейл грає, вона там ще така юна, сама на себе не схожа. Хоч зараз вона теж не стара:) От. І не знаю, чи то дійсно фільм такий хороший, чи то мене просто на сентименти потягнуло... Але він залишив після себе стільки позитиву. На мить здаються беззаперечною правдою оті всі знаки долі і т.д. Сильно рекомендувати не буду, бо фільм,здається, так, на любителя. Але якщо хтось, так як я, випадково знайде його в себе, можете переглянути заради ціковості:)

    Люби ближнього свого:)))
     
    ElvisДата: Ср, 16.01.2008, 15:19 | Повідомлення # 19
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ЮлькА, то той фільм, де її чоловіка вбили, а на другий день він живий виявився?

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    respectДата: Нд, 20.01.2008, 16:15 | Повідомлення # 20
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    народ треба кіно "12 мавп" поможіть !!!
    чекаю



    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    ElvisДата: Нд, 20.01.2008, 17:02 | Повідомлення # 21
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Христя кажись має.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    YanekДата: Пн, 21.01.2008, 01:26 | Повідомлення # 22
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 35
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Мій улюблений:

    Ефект метелика (2004)
    Butterfly Effect, The

    Жанр: Триллер

    Режисер: Ерік Бресс

    В Ролях:
    Емі Смарт
    Ештон Катчер ...... Еван Треборн
    Кевін Шмідт
    Мелора Уолтерс
    Елден Хенсон

    Сюжет фільму
    Світ - це те, що ти про нього думаєш. Одного разу молода людина розуміє, що може змінити своє життя, міняючи спогади про минуле. Одночасно міняється сьогодення і майбутнє, люди і речі навколо нього. Але герой усвідомлює, що занурився дуже далеко в таємничі глибини буття. У цій хиткій ситуації він шукає єдиний спогад, який поверне йому справжнє життя і любов.


    В неї вже все було давно...
     
    prostofajnaДата: Пн, 21.01.2008, 11:42 | Повідомлення # 23
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    подивіться "Спокута"(Atonement), дуже гарне кіно, зараз в кінотеатрі йде але бачила його місяць тому в себе мережі))))сцена в бібліотеці це шось wink
     
    Дідько_пелехатийДата: Пн, 21.01.2008, 16:39 | Повідомлення # 24
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 53
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Вчора переглянув "Хоробре серце" і "Зіткнення", мушу сказати сильна штука, особливо останні, без пива не розберешся..

    не з'їм, так понадкусую:))
     
    kosikДата: Вт, 22.01.2008, 23:43 | Повідомлення # 25
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 30
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Нещодавно передивився серію прікольних фільмів!!!З них рекомендую подивитися :
    -"Передчуття"
    -"Рабство"
    ...це з таких, а з категорії ЖАХИ-ФЕНТЕЗІ:
    -"Кров і шоколад"
    -уууууууууумммммммммм...не знаю як на рідній мові "Попутчик"
    -"Легенда про смерть" dry

    Добавлено (22.01.2008, 23:40)
    ---------------------------------------------
    Ну як ми могли забути про легендарних Сімпсонів!?!Це бомбезний мультік!!!!!

    Добавлено (22.01.2008, 23:41)
    ---------------------------------------------
    Та й Футурама - теж кльва штука!!!
    smile

    Добавлено (22.01.2008, 23:43)
    ---------------------------------------------
    prostofajna!!!!, а ти маєш той фільм на компі чи на діску???Дуже хочу подивитися то кіно!!!! rah


    Не кажи мені, що робити - і я не скажу куди тобі йти!!!
     
    ElvisДата: Ср, 23.01.2008, 00:27 | Повідомлення # 26
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    kosik, Передчуття, Рабство ++++++++++++1
    все решта - ІМНО - лайно. але то ІМНО. просто не люблю


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    kosikДата: Ср, 23.01.2008, 10:40 | Повідомлення # 27
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 30
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Ну не знаю???Просто я дуже люблю руйнувати свою психіку різними фільмами жахів!!!Якщо знаєш реальні ужастікі, то немовчи!!!!!! evil

    Не кажи мені, що робити - і я не скажу куди тобі йти!!!
     
    ЮлькАДата: Ср, 23.01.2008, 14:55 | Повідомлення # 28
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Elvis, Сорі, що така швидка реакція в мене.. biggrin Ні, то напевно якась не та "Інтуїція":)) В моїй хлопець з дівчиною випадково зустрілись на Різдво в універмазі, де кожен з них хотів купити одні єдині чорні рукавички. А дівчина була помішана на всяких там знаках долі, наприклад, коли вона записала хлопцеві свій номер тел., якраз проїхала вантажівка і здула той папірчик...:)))От вона і вирішила, що це доля їх розлучає. А потім... Стоп, я так весь фільм зараз розпишу. Ще й з репліками:)) Одним словом, там ніхто нікого не вбивав....

    Люби ближнього свого:)))
     
    ElvisДата: Чт, 24.01.2008, 20:56 | Повідомлення # 29
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Пролітаючи Над Гніздом Зозулі / One Flew Over the Cuckoo's Nest
    Розділ: Фільми Режисер: Мілош Форман /Milos Forman/
    Жанр: Драма, Комедія
    В ролях: Джек Николсон /Jack Nicholson/, Луїз Флетчер /Louise Fletcher/, Уїльям Редфілд /William Redfield/, Майкл Беррімен /Michael Berryman/, Пітер Брокко /Peter Brocco/, Дінів Р. Брукс /Dean R. Brooks/, Денні Де Вите /Danny De Vito/
    Рік: 1975
    Країна: США
    Опис:
    Як щодо відпочинку за державний рахунок в невеликій психіатричній лікарні? Саме це і зробив неспокійний і незалежний Макмерфі, у якого у венах – вогонь, а мова гостра як бритва: симулював божевілля і поселився «у психів». Негайне його заразливе відчуття незалежності починає отруювати сіру рутину лікарняних буднів. Якщо по телевізору йде усесвітній чемпіонат по футболу, він не допустить, щоб накачені заспокійливими пігулками пацієнти тинялися навколо. Це – війна! На одній стороні – Макмерфі. На іншій – санітарка Ретчед, у неї спокійний голос, вона – один з найхолоднокровніших і нещадних лиходіїв в історії кіно. На кону доля кожного пацієнта в палаті...

    IMDb рейтинг: 8.8/10 (125,221 votes) Top 250: #8 фільм заслужено взяв 5 Оскарів!!!
    всім фільмам фільм! реально кіно вищого гатунку. всім раджу глянути. воно в мене є. якшо хтось зацікавився, то питайтесь.

    Прикріплення: 2663075.jpg (26.0 Kb)


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ElvisДата: Чт, 24.01.2008, 21:01 | Повідомлення # 30
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    сьогодні ше глянув "Мандерлей" Ларса фон Трієра - друга частина трилогії. Першою став "Догвілль". друга частина нічим не програє першій. зроблена за тим же ж принципом камерності з головним персонажем Ґрейс, але з іншими акторами, які звичайно супер, але трохи незвично бачити ґрейс в різних людях. Хоча таку незручність компенсує сам фільм - дві з половиною години надзвичайного кайфу від справді культового кіно. всім раджу. маю.
    "Ідіоти" - той самий Трієр, але фільми різняться. це дуже непростий фільм, в основу якого покладена дуже незвична історія. після перегляду того фільму я був в шоці.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » Про фільми (тут я пропоную виставляти короткі описи хороших фільмів)
    • Сторінка 2 з 3
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: