Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    Про фільми - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Модератор форуму: Elvis  
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » Про фільми (тут я пропоную виставляти короткі описи хороших фільмів)
    Про фільми
    ElvisДата: Сб, 08.12.2007, 19:32 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    можна виставляти описи фільмів, лінки для скачування та ін.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ElvisДата: Сб, 08.12.2007, 19:49 | Повідомлення # 2
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Амелі!!!!!!!!
    2001 рік виходу
    країна - Німеччина, Франція
    слоган - "Вона змінить ваше життя"
    режисер Жан-П'єр Жене
    сценарій - Гійом Лоран, Жан-П'єр Жене
    продюсер - Гельмут Брюер, Жан-Марк Дешам, Арн Мееркамп ван Ембден
    оператор - Бруно Дельбонель
    композитор - Ян Тірсен, Семюел Барбер, Жорж Делерю
    жанр - комедія, мелодрама, драма
    бюджет - $10 000 000
    маркетинг - $3 000 000
    збори в США - $33 225 499
    збори у світі - $140 696 455
    прем'єра у світі - 25 квітня 2001
    час - 122 хвилини

    В головних ролях:
    ОДРІ ТОТУ, Матьє Кассовіц, Руфус, Лорелла Кравотта, Серж Мерлін, Жамель Деббуз, Клотільда Моллет, Клер Морьє, Ізабель Нанті, Домінік Піньйон.

    Чи знаєте ви, що всі події, що відбуваються у нашому світі, навіть найнезначніші, взаємопов'язані найдивнішим і чудесним способом?

    Як політ малесенької мухи може викликати десь далеко потужний ураган, так і дивні і, на перший погляд, незрозумілі вчинки тихої і самотньої дівчини, що живе у світі своїх фантазій, можуть назавжди змінити життя зовсім різних людей і подарувати їм щастя і розфарбувати навколишній світ яскравими барвами. Цю дівчину звати Амелі Пулен.

    це типовий французький фільм з відмінним паризьким колоритом. вартий уваги кожного кіноглядача.
    не знаю звідки його можна скачати, але якщо хтось захоче, то може попросити мене. я його маю.

    Прикріплення: 6690188.jpg (107.7 Kb)


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ElvisДата: Сб, 08.12.2007, 20:08 | Повідомлення # 3
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    12

    2007 рік, Микита Михалков, Росія. геніальний фільм про роздуми 12 чоловіків та прийняття ними важливого рішення. справа в тому, що вони є присяжними і від них залежить доля одного чеченського юнака. фільм-роздум. фільм. який не залишить байдужим. справді хороший фільм.

    я маю власне "12" і "12 розгніваних чоловіків" (1960-ті рр) , який був попередником цього фільму і має подібний сюжет. як треба, то звертайтесь.

    Прикріплення: 7925520.jpg (24.0 Kb)


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    TristanaДата: Нд, 09.12.2007, 01:04 | Повідомлення # 4
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 7
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    "12 мавп" ("Twelve Monkeys")

    Режисер: Террі Гілліам
    Жанр: фантастика, трилер
    Рік: 1995
    Акторський склад: Бред Пітт, Майкл Ченс, Брюс Вілліс, Террі Гілліам.

    Фільм про майбутнє, про нереалізовані плани та нещасливий лямур. Леґенда: черговий божевільний потрапляє у психлікарню, стверджуючи, що він прибув з 2025 року для того, щоб не допустити винищення людства смертельним вірусом, дуже привабливий психіатр чомусь йому вірить... Герой Брюса Вілліса має зупинити безумця - головнокомандуючого армії “12 мавп”, який під шляхетним приводом зрівняння тварин із людьми винаходить вірус, що знищує 98% людства.

    Один з моїх улюблений фільмів. Люблю шизофренічні кінострічки. Особливо вразила сцена, де в пустому місті блукають африканські тварини.

    Рецепт: дивитися з другом, який через півгодини засинає, потім переказати йому ту частину, яку він пропустив.

     
    lyanochkaДата: Чт, 13.12.2007, 19:22 | Повідомлення # 5
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    а можна без описів??

    "легенда про 1990", "Встигнути до опівночі" з Робертом де Ніро, "Місто янголів" з ..як же їх...Мег Райан, якщо не помиляюсь, і тьфу...вибило....дядько кістлявий такий...забула...."Острів" (рос.), "Інші" (з Н. Кідман), "Іронія долі" ( а чого соромитись? -) ...хороші фільми.


    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    ElvisДата: Пн, 17.12.2007, 19:05 | Повідомлення # 6
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    "Зелена миля". знаю точно, шо там Том Хенкс грає. офігенний фільм. всім раджу. в прнципі маю. якшо хтось хоче, то звертайтесь.

    "Форест Гамп" - ну то взагалі золотий фільм, який входить в класику світового кінематографу. Так само Том Хенкс грає. маю так само. можу дати.

    "Час циган" - 5-серійний фільм Е. Кустуріци. я був в захваті від нього.

    "Париж, я тебе люблю" - 24 здається короткометражні історії так чи інакше пов'язані з Парижем. просто дуже релаксовий фільм. з дівчиною, вечерком, за смачним чаєм... roll ех, шкода, шо я його так не дивився.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    SlayerДата: Сб, 22.12.2007, 14:52 | Повідомлення # 7
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 29
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Клас-убойний естонський фільм.дякую Тарасу за нього.RESPECT. biggrin

    YOOOOOOOO!
     
    ElvisДата: Сб, 22.12.2007, 15:15 | Повідомлення # 8
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    м-дааа!!!! то потужний фільм. я сам був в шоці, шо естонці можуть так класно знімати.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ЮлькАДата: Сб, 22.12.2007, 15:20 | Повідомлення # 9
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Подивилась я той "Клас", не повністю правда, а от закінчення - повністю. Згадала свого колишнього однокласника, з якого теж трохи знущалися (ну, правда не натсільки, як у фільмі:)І уявила собі: от взяв би він "пушку" і постріляв би тих всіх придурків... А крові було б! smile Але моторошно все-таки...

    Люби ближнього свого:)))
     
    ElvisДата: Сб, 22.12.2007, 15:30 | Повідомлення # 10
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    фільмів такого типу багато. про проблеми підлітків люблять знімати. ше є один хороший норвезький фільм Ондскан-Зло, чи культові "Підлітки" (про підлітків Нью-Йорку), чи так само класний Kildthud (про британських підлітків), чи геніальний "Слон" Трієра, здається (той, шо зняв ооооооооооффффффффффффффііііііііігггггггггггггггенннннннннннниииииииииииииииййййййййй "Догвілль"). всі ті фільми про паскудства, які чинять підлітки і т.д. і всі ці фільми дуже вартісні. раджу всім. питайте мене, якшо треба, я їх всіх маю мати.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    SlayerДата: Сб, 22.12.2007, 20:14 | Повідомлення # 11
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 29
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Elvis можеш переписати я тобі в понеділок принесу dvd-шку навіь 2-і перепишеш Ок? cry

    YOOOOOOOO!
     
    ElvisДата: Сб, 22.12.2007, 20:38 | Повідомлення # 12
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ок. можу.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    SlayerДата: Сб, 22.12.2007, 20:47 | Повідомлення # 13
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 29
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Дякую.

    YOOOOOOOO!
     
    TimmДата: Нд, 23.12.2007, 14:49 | Повідомлення # 14
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 24
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    2 Slayer
    а потім мені дасиш на деньок ті дівідішки))) Ок!?


    Life is good
    Smile))
     
    ЮлькАДата: Нд, 23.12.2007, 15:09 | Повідомлення # 15
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Не забувайте про ближніх, які теж не проти преглянути цікаві фільмики!!! biggrin

    Люби ближнього свого:)))
     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » Про фільми (тут я пропоную виставляти короткі описи хороших фільмів)
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук: