Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    за що я поважаю (терпіти не можу) цього актора (режисера) - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Модератор форуму: Elvis  
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » за що я поважаю (терпіти не можу) цього актора (режисера) (симпатії-антипатії)
    за що я поважаю (терпіти не можу) цього актора (режисера)
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 20:21 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Том Хенкс applause . от подивився фільми "Форрест Гамп" і "Зелена миля" з ним у головній ролі і бачу, шо акторська гра у тих фільмах поставлена на відмінно. ці фільми значно виграють завдяки талановитій грі Тома Хенкса. в "Форрест Гамп" - йому взагалі рівних нема. респект коротше good

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ElvisДата: Вт, 11.12.2007, 20:26 | Повідомлення # 2
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Емір Кустуріца і Горан Бреговіч - талановитий балканський дует, рівних якому на мою думку немає. ви бачили "Арізона дрім" або "Андерграунд" - душевні фільми з офігенним балканським колоритом. респект цим чувакам за то, шо вони колись такі хороші фільми робили. шкода, шо тепер більше не роблять.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВоїнДата: Сб, 15.12.2007, 19:06 | Повідомлення # 3
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    Та, Том Хенкс - це геній. Як він грав у Форесті Гампі.... Це просто ГЕНІАЛЬНО. Інакше не скажеш. Вирази обличчя, які він повинен був відтворювати... НУ, супер - слів нема.

    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ЮлькАДата: Нд, 16.12.2007, 21:23 | Повідомлення # 4
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Хлопці, про Тома Хенкса - це ви прямо в "яблучко". Я його теж люблю, навіть мрію колись з ним зіграти...:))) Жартую, але від скромності мабуть не помру...:))) smile "Форест Гамп" - це просто шедевр, а "Зелена миля" - один із найулюбленіших моїх фільмів. Незважаючи на те, що я чомусь весь фільм пребуваю у напруженні, а під кінець в мене просто-таки розколюється голова, скажу, що гра дійсно сильна.

    Люби ближнього свого:)))
     
    ElvisДата: Пн, 17.12.2007, 19:11 | Повідомлення # 5
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    я кажу ВЕЛЛЛЛИИИИИЧЧЧЧЧЕЕЕЕЕЕЗЗЗЗЗЗЗННННННИИИИИИЙЙЙЙЙЙЙ респект всім тим, хто 10 сезонів робив "друзів". певне до смерті їм буду вдячний за такий золотий серіал. окреме дякую Дженіфер Аністон (але красуня!!!), Кортні Кокс Аркет, Девіду Швімеру, Метью Перрі, Лайзі Кадроу, Мету ле Бланку за чудову роботу. applause

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    TimmДата: Вт, 18.12.2007, 16:26 | Повідомлення # 6
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 24
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    А я Друзів не дивився. якось потрапив на одну серію, мені здалося якоюсь туфтою ІМХО.

    Life is good
    Smile))
     
    ЮлькАДата: Чт, 20.12.2007, 15:24 | Повідомлення # 7
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 62
    Репутація: 5 []
    Статус: поза мережею
    Щодо "Друзів", то бачила мало серій, але запам"ятала одну, де було про медузу, і що треба зробити, коли когось вона обпікає...:)) Скажу одне: добре, що я цю серію побачила після того, як мені на морі та падлючка обпекла півобличчя...

    Люби ближнього свого:)))
     
    ВоїнДата: Чт, 20.12.2007, 19:59 | Повідомлення # 8
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 105
    Репутація: 4 []
    Статус: поза мережею
    А мну подобаються Сімони і я безмежно вдячний Мету Грюнінґу. Такий мультик - зе бест оф зе бест.
    Тарас може говорити різні бздури, але не звертайте увагу його скоро заберуть до наполеона.


    Мудрий не скаже, що сталося саме так - він скаже, що так він побачив.
     
    ElvisДата: Чт, 20.12.2007, 22:17 | Повідомлення # 9
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    А петрович має всі шанси забути як то писати шось на нашому сайті. але то таке - він сам знає, шо він козел.
    і ше одне, страшенно дякую Чарлі Чапліну за його геніальні фільми. народ - то такий КАЙФ!!!!!! справді геніальні фільми. так само маю, якшо хтось хоче подивитись, то питати в мене.


    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    TimmДата: Пт, 21.12.2007, 09:50 | Повідомлення # 10
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 24
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    З акторів мені подобається Кіану Рівз. не знаю чому, просто подобається. але в загальному не так подобається гра якогось певного актора, як роль яку він виконує. є багато фільмів, де грають не відомі актори. а фільми і гра класні)

    Life is good
    Smile))
     
    prostofajnaДата: Сб, 22.12.2007, 12:57 | Повідомлення # 11
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Емір Кустуріца і Горан Бреговіч - талановитий балканський дует,

    Тарасе, цілком підтримую!!!"чорна кішка , білий кіт" шикарне кіно!!!

     
    капустаДата: Нд, 23.12.2007, 19:40 | Повідомлення # 12
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    ну... не скажу що фанатка, але з акторів поважаю Джонні Деппа. цікавий такий вуйко. та й ролі в нього всі незвичні і часами досить таки кумедні. хто дивився Сонну балку мене зрозуміє, то ж треба було такого сцикуна так класно зіграти...
    а ще дуже вже подобається Ентоні Хопкінс. то й що Ганібал Лектор. і Голівуд його визнав. нарешті акторів почали цінувати за майстерну гру, а не солодкаве личко і всілякі там лео і не лео починають втрачати позиції.
    щодо режисури то як на мене аплодувати треба Тарантіно. думаю коменти до його роботи будуть просто зайвими.


    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    ElvisДата: Нд, 30.12.2007, 17:57 | Повідомлення # 13
    Admin
    Група: Адміни
    Повідомлень: 433
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    та, Джонні Депп - файний актор. особливо люблю "Арізона дрім" і "Едвард-руки ножиці", а Сонна балка - страшненьке кіно, але непогано.

    Elvis forever
    На світі є дві нескінченні речі: людська тупість і Всесвіт. Щодо другої я сумніваюсь - А. Ейнштейн.
     
    ВікаДата: Ср, 16.01.2008, 20:17 | Повідомлення # 14
    писака-новачок
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 2
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Джоооонні... love Геній!! Я його обожнюю! Особливо в "Дев'ятих воротах" і в "Плаксі"... angel
     
    капустаДата: Нд, 20.01.2008, 12:15 | Повідомлення # 15
    писака-асистент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 395
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    вчора подивилась (нарешті!) стірчку Люка Бесона "Ангела" ще раз переконалась шо тойц дядько вартий поваги) рекомендовано до перегляду слабонєрвним і вагітним)

    зорі- то лише дірки в небі

    мої мрії - це те на що ти ніколи не погодишся

     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Кіно » за що я поважаю (терпіти не можу) цього актора (режисера) (симпатії-антипатії)
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук: