Форма входу

Світлина "Дня"

Наше опитування

Чого найбільше не вистачає факультету журналістики?
Всього відповідей: 164

Міні-чат

Друзі сайту

Stud-Times Львівські флешмоби

Балакають про:

  • шо слухаємо? (106)
  • дещо для навчання (4)
  • Коли ти востаннє?.. (500)
  • Кого ти підтримуватимеш на президента? (9)
  • І ше одна забавка (127)
  • Статистика


    Ви увійшли як Чужий | Група "Гості"

    Писаки

    коли хочеться "большой и чистой..." - Побалакати

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Побалакати » Інтереси та розваги » Думи мої, думи мої... » коли хочеться "большой и чистой..." (0111)
    коли хочеться "большой и чистой..."
    TekkilaДата: Нд, 27.01.2008, 20:44 | Повідомлення # 1
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 125
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    тільки не треба зараз впарювати мені- та ні, ніколи, та щоб мені, тай такої фігні хотілося...
    так то так, але самі подумаємо і скажемо чесно хоча б самі собі- усі ми прагнемо того найбільшого, чистого, безмежного кохання. І ні вік, ні раса, ні релігія, ні багато всяких речей, що мали б розділяти стають- просто повітрям, в якому існує тільки вона...Любов.
    Кохайтеся, бо ми того варті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    lyanochkaДата: Нд, 27.01.2008, 21:16 | Повідомлення # 2
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 188
    Репутація: 8 []
    Статус: поза мережею
    кохання не тре прагнути. Воно саме по собі... гонорове і блатне... схоче - прийде і двері не зачинить...буде протяг.... душею гулятиме протяг... а у ньому все - болі і посмішки, страхи і радощі. Не закривайте себе... і мене навчіть..-)

    Серце моє, чуєш, не спи!...
     
    TekkilaДата: Нд, 27.01.2008, 21:37 | Повідомлення # 3
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 125
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    так, то так. Але напевно треба виіти керувати своїми почуттями, а то ще затягне Бог зна куди і надовго
     
    YanekДата: Пн, 28.01.2008, 00:04 | Повідомлення # 4
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 35
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    кохання, кажете..? а яке воно?
    а хто сказав, шо ним можна керувати? кохаючи щиро, всім серцем неможливо ним керувати, лише йти за ним. Керувати можна тільки власним розумом, якимся інстиктами, але не душею. Її повільно вбивають розчарування, звичка, і все те що ми кохаємо...

    Спробуйте мені тут заперечити, кохання - світле, чисте і неповторне...інколи...часом...але не постійно. Гадаю, всі чули про той прикіл із зеброю і хвостом (ТНМК). Так ось, на мою думку все виглядає приблизно так.

    Немає у світі нічого прекраснішого, ніж кохати і бути коханим...


    В неї вже все було давно...
     
    TekkilaДата: Пн, 28.01.2008, 00:08 | Повідомлення # 5
    писака-балакун
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 125
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    нічого проти Твоїх слів не маю. Але часом буває так, що ти кохаєш найсильніше у світі, і здається, що життя віддаш за цю людину... а вона тобі свиню підкладає. Так що буває і таке, і не кажи гоп, поки не перескочиш. Хоча я теж вірю у те эдине чисте кохання, і бажаю всім його бажаю знайти:)
     
    IrzhaДата: Пн, 28.01.2008, 19:38 | Повідомлення # 6
    писака-доцент
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 556
    Репутація: 6 []
    Статус: поза мережею
    Я троха не поняла про шо в тій статті можна писати, напевно шось про любов. Ну добре. Мені це відчуття чомусь асоціююється з чимось таким ніби хтось моторчиком свердлить по чолі. то так образно. Але так по-ходу, то мабуть, коли ти там бачиш то створіннячко, яке ти любиш і воно таке перед тобою зранку ше невмите і незачесане і ти його таким сприймаєш, і навіть якшо воно в тебе свиня остання, але ти його все-одно таким сприймаєш і навіть, якшо воно має якесь дурнувате хобі, якому приділяє уваги більше, ніж тобі, але ти його все-одно таким сприймаєш ото мабуть любов. О. cool

    Смерть Злим Чінгерам і Виробникам Великих Картонних Коробок!
     
    kvitkaДата: Вт, 29.01.2008, 01:09 | Повідомлення # 7
    писака-відвідувач
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 41
    Репутація: 3 []
    Статус: поза мережею
    Кожен раз кохаєш вперше...
    Як і в будь-якій хворобі, все залежить від ступеню... На перших ше все лікується. Далі - хронічне. Тоді серце стає надто вразливим, а будь-яке необрежне слово штрикає до глибини, тоді ти стаєш з'їханим на одній людині, починаєш нею жити... Та, до речі, то хвороба лише на двох (бо однобічне кохання має назву звичайної параної). Справжнє кохання добиває твій зір остаточно, зате підвищує чутливість твоєї душі, певне, в рази 3... І тобі не треба нікого, крім однієї особи... і, господи, як прекрасно це усвідомлювати... Як файно, коли тобі є кому подзвонити о 5 ранку, бо тебе мучають депресняки і ше якісь власні глюки і ти не можеш спати, а тебе вислухають, заспокоять і тобі стане від того так мило... Навіть коли ти збираєшся робити найбільші дурниці в світі, щось тебе стримує, і стримує найбільше одна-єдина особа... І найбільший біль тобі впалить теж оця таки єдина у світі особа, будеш довго від того відходити і... пробачати, все пробачати... і повертатись... і так по колу...


    Політавши хоча б раз, твої очі назавжди будуть прикуті до неба... Одного разу там побувавши, ти приречений на все життя за ним сумувати... (Леонардо да Вінчі).
     
    ОлянькаДата: Вт, 29.01.2008, 17:45 | Повідомлення # 8
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 207
    Репутація: 2 []
    Статус: поза мережею
    Кохати? а як то? чула я про кохання не раз, деколи навіть думала, що сама кохаю...але того в мене не було. я вірю в кохання, тільки у взаємне, звичайно, бо невзаємне- то щось страшне і невиправне.

    Всі ми ангели з одним крилом: щоб злетіти, нам треба когось обійняти
     
    prostofajnaДата: Ср, 30.01.2008, 01:38 | Повідомлення # 9
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    а я не вірю в кохання:)можете мене закидати камінням і заклювати, але я в нього не вірю...Можливо надто багато ненависті в мому короткому житті було, шо вона атравила кохання.Спитаєте чи воно в мене було?було, але загуло=)перетравила в собі біль і пішла далі)))якшо хто мене переконає шо воно є буду вдячна,але не пишіть всяких історій аля в моєї подруги була подруга і так далі...наслухалась вже...можливо я дивна але така яка є)
     
    respectДата: Ср, 30.01.2008, 01:41 | Повідомлення # 10
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    мда... я б тут побудував таку собі "обернено пропорційну залежність", і в основну шкалу ввів вік і сиилу цього, вищеописаного, почуття. так от - чим ти старший тим слабше коханя... от так я вважаю... була в мене купа різних пригод... і на мої то 18...)) зараз сиджу - згадую... усміхаюсь... старію, одним словом....)))


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    respectДата: Ср, 30.01.2008, 01:47 | Повідомлення # 11
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    Quote (prostofajna)
    а я не вірю в кохання:)можете мене закидати камінням і заклювати, але я в нього не вірю...Можливо надто багато ненависті в мому короткому житті було, шо вона атравила кохання.Спитаєте чи воно в мене було?було, але загуло=)перетравила в собі біль і пішла далі)))якшо хто мене переконає шо воно є буду вдячна,але не пишіть всяких історій аля в моєї подруги була подруга і так далі...наслухалась вже...можливо я дивна але така яка є)

    ксюха, релакс!!! ото стрінеш через деякий час хлопаку... буш від своїх слів відмахуватись...)))
    а взагалі, ви, дівчата, кумедні трошки...



    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    respectДата: Ср, 30.01.2008, 01:48 | Повідомлення # 12
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    вічна тема... biggrin biggrin biggrin


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    respectДата: Ср, 30.01.2008, 01:49 | Повідомлення # 13
    Головний писака
    Група: Адміни
    Повідомлень: 71
    Репутація: 7 []
    Статус: поза мережею
    мож ше створити щось типу "Чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?" biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


    душу - Богу, життя Україні, а честь - для себе!
     
    TimmДата: Ср, 30.01.2008, 02:01 | Повідомлення # 14
    зацікавлений писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 24
    Репутація: 0 []
    Статус: поза мережею
    Tekkila
    нічого проти Твоїх слів не маю. Але часом буває так, що ти кохаєш найсильніше у світі, і здається, що життя віддаш за цю людину... а вона тобі свиню підкладає. Так що буває і таке, і не кажи гоп, поки не перескочиш. Хоча я теж вірю у те эдине чисте кохання, і бажаю всім його бажаю знайти:)

    Так, але ніхто простотак тобі ту свиню не підкладає, для всього є свої причини, і спершу ці причини потрібно шукати в собі, чому ця людина не хоче бути з тобою, а потім уже в ній.

    prostofajna
    Це ти зараз така недоступна, а respect має рацію, зустрінеш когось і непомітиш як западеш, головне, щоб було взаємне, тоді справді кайф)))

    respect
    чим ти старший тим слабше коханя... от так я вважаю...

    Ні, ти не правий, просто з віком ти вже краще бачиш людей. і закохуєшся повільніше, для цього потрібно більше часу, але саме кохання воно навіть стає сильнішим, коли ти з людиною проходиш через якісь труднощі та перешкоди, то твої почуття до неї стають все сильніші і сильніші.

    А взагалі кохання - це класна штука, коли твоя кохана(коханий) почуває до тебе це ж саме і ви проживаєте разом))))


    Life is good
    Smile))
     
    prostofajnaДата: Ср, 30.01.2008, 09:36 | Повідомлення # 15
    модний писака
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 150
    Репутація: 1 []
    Статус: поза мережею
    Quote (respect)
    мож ше створити щось типу "Чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?"

    а оце я вам скажу існує.Хлопці набагато кращі друзяки ніж дівчата!в них взагалі дружба інша...Коли ти розказуєш шось дівчині то не впевнена шо завтра це не буде знати пів Львова=) хлопці прикольні друзі, з ними веселіше

    А щодо кохання, то зустріла була на свою голову=))))не треба мені більше такого)))

    Добавлено (30.01.2008, 09:36)
    ---------------------------------------------
    respect, а чого це ми кумедні?))

     
    Побалакати » Інтереси та розваги » Думи мої, думи мої... » коли хочеться "большой и чистой..." (0111)
    • Сторінка 1 з 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Пошук: